Autor Zpráva
heavymetal
Profil
Zdar mám takový problém, včera sem si neco dělal v komplu a zničeho nic jsem si zapnul průzkumník windows bez panelů (jak je hlavní menu - soubor,úpravy,nápověda, pak jak je adresa složky atd.).
Mě se to ale nelíbí. A zajímá mě jak tyto panely znovu obnovit.
A abych ještě pro nechápavé přidal obrázek:
Matty
Profil
heavymetal
Zkus stisknout levý Alt. Panel by se měl zobrazit. Pak pravoklik tam a Uzamknout panely nástrojů.
Mělo by to fungovat, ale nejsem si tím jistý.
heavymetal
Profil
Nejde to!! Prosím poraďte! Vyzkoušel jsem skoro všechno v ovládacích panelech. ale nic. Nevím........
TSD
Profil
Někde zkus poklikat pravou myší a zatrhni Panel Adresa a Standardní tlačítka.
heavymetal
Profil
Někde zkus poklikat pravou myší a zatrhni Panel Adresa a Standardní tlačítka.
Ale kde "někde"? v ovládacích panelech? nebo kde? nějak jsem tomu Někde neporozumněl.
Davex
Profil
Z příkazového řádku spusť
rundll32.exe shell32.dll,Options_RunDLL 0

a na záložce Obecné stiskni tlačítko "Obnovit výchozí".
Měsíček
Profil
Co se týče práce se systémem Windows tak u tebe smekám Davexi ;)
heavymetal
Profil
nic se nestalo :(
Davex
Profil
Měsíček
V případě nouze je přístup k dialogovým oknům pomocí rundll32.exe velmi užitečný (hlavně když jsou vynuceně skryty pomocí Group policy ;-).

heavymetal
Pokud to nepomohlo, tak můžeš ještě pomocí programu regedit ve stromě HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar\Explorer smazat hodnotu ITBarLayout (Internet Explorer a průzkumník nesmí být spuštěny).
Chamurappi
Profil
Reaguji na TSD:
Chybí mu i klasické menu. Pokud vím, tak to běžnými způsoby vypnout nejde.
Je možné, že poklikání pravou myší neudělá vůbec nic.

Reaguji na Davexe:
Myslím, že to nepomůže.
To je klasický ovládací panel zamaskovaný do záludně vypadajícího příkazu, ne? :-)

Reaguji na heavymetal:
Zkoušel jsi restartovat? S podobným problémem postihujícím mnoho programů zároveň už jsem se kdysi potýkal a dlouho jsem marně hledal řešení. Jeho dalším symptomem byla nefunkčnost všech kontextových menu a Explorer 7 (tehdy betaverze) odmítal otevírat nové funkční taby. Restart pomáhal. Zavření několika oken také na chvíli pomáhalo.
Davex
Profil
Chamurappi
Je to jen magická formule k vyvolání dialogu Možnosti složky, ke kterému by se heavymetal bez menu jinak nedostal.
Měsíček
Profil
"V případě nouze je přístup k dialogovým oknům pomocí rundll32.exe velmi užitečný (hlavně když jsou vynuceně skryty pomocí Group policy ;-). "

Mohu se jen zeptat kde tyto informace bereš? (tipuji z MSDN) byl bych docela vděčný za odkaz :)
DoubleThink
Profil *
Mohu se jen zeptat kde tyto informace bereš?
V nápovědě většinou jsou.
Davex
Profil
Měsíček
Řešení mnoha problémů lze nalézt na stránkách technické podpory.
Baimingli
Profil *
ahoj, mam stejny problem, zmizely mi panely... nevim co s tim, pomohlo heavymetalovi nektere z navrzenych reseni?
Jalo
Profil *
Hoj...já mám podobný problem...jen mi zmizel postranní panel práce se systemem..nevi nekdo jak na to??
Bubák
Profil
Nástroje > Možnosti složky... > Obecné > Úkoly > Zobrazit možnosti práce se složkou
Korrigan
Profil *
Me se to stalo pred nekolika lety. Pricinou byl nejaky vir (nazev nevim), resenim bylo prekopirovani asi dvou nebo tri souboru z instalacniho CD a prepsani na spravnou priponu. Tento navod mi poradili na teto diskusi. Nazvy souboru samozrejme taky uz nevim, ale mozna to budou vedet profici (viz vys). Bylo mi receno, ze i kdyz jsem ten vir nasel a odstranil, tak uz nenavratne poskodil dane soubory. mozna by pomohlo opravit windows. Jo, a predpokladam, ze se jedna o XP.
Chroust
Profil *
Většinou pomáhá obnovení systému a to naprosto spolehlivě. Mě se to několikrát stalo na XP professional x64 a vždy to pomohlo pro ty co mají x64, hledejte System Restore pod souborem rstsui.exe

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0