Autor Zpráva
pepcakoudelka
Profil
dobry den mam dva notebooky jeden Acer Aspire 5101 druhej acer travel mate 4600
u aspire nefunguje asi základka a je rozbitá obrazovka u travel mate není hdd
jak dat aspon jeden notebook dohromady a byto stalo co nejmin a bylo co nejlepší.
napiste prosim i cenu
Gekon
Profil
Aspire 5101 mám ten samý problém, neboli vadnou desku, a přes oficiální servis v Brně by to vyšlo na 4100 i s prací. Dnes jsem ale narazil na firmu Asupport, která by mohla vyjít levněji.
nightfish
Profil
asupport dělal servisy aceru před tím, než bylo zřízeno servisní středisko
zkušenosti smíšené - LCD v záruce opravili výměnou, NB acer aspire, kterému odešla grafika, chtěli opravit z 12000 Kč (PC byla kolem 35 tis.)
jinak teď jsem si nechal opravovat NB (nefunkční displej) u ATT (att.cz) a jsem velmi spokojen
Gekon
Profil
nightfish
jinak teď jsem si nechal opravovat NB (nefunkční displej) u ATT (att.cz) a jsem velmi spokojen

Kolik to stálo?
nightfish
Profil
problém byl v buzení displeje, oprava 2200 Kč bez DPH
NB byl Acer TM 234LC, koupen 06/2003
pepcakoudelka
Profil
Acer Aspire 5101 vyplatí se opravovat ???
Kolibáč
Profil
Nevím, jak je to u Aceru, ale u svého thinkpadu jsem si všechny opravy (studené spoje na MB, vyschlý větráček, výměna disku,...) dělal sám.
Měsíček
Profil
"Nevím, jak je to u Aceru, ale u svého thinkpadu jsem si všechny opravy (studené spoje na MB, vyschlý větráček, výměna disku,...) dělal sám."

Gratuluji, ne každý má tu odvahu se párat v noteboocích, s vědomím, že pokud se mu to nepovede ztrácí platnost záruky, do osobáku se pouštím běžně, ale na notebook si netroufám.
Kolibáč
Profil
Měsíček
Já žádnou záruku nemám, koupil jsem repas (ovšem profesionální repas). A IBM má na svém webu dokonce i návod na rozebírání thinkpadů.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0