Autor Zpráva
nethor
Profil
Pro e-shop potřebuji platební bránu, jde o platby z celého světa, v EUR A USD. obrat kolem 1mil. Kč ročně.
Podobnou věc jsem před lety řešil přes PayPal, který byl tehdy po světě asi nejrozšířenější. S registrací byl ze začátku docela opruz, spousta ověřování, atd... Zákaznická podpora příšerná.
Nakonec jsem to rozchodil a nekolik let to chodí více méně bez vážnějších obtíží.
Nyní jsem zakládal nový účet na PayPal a nejdou mi ani vyplnit základní údaje, např. datum narození, klíčová slova pro obchod a bez nich mě systém nepustí dál. Samá nesmyslná chybová hláška.
Zkoušel jsem to zadávat ve FFoxu i v Chrome. V pohledu přes F12 vypisuje konzole JS řadu kritických chyb, vůbec se nedivím, že jim ten web pořádně nechodí.
Psal jsem jim na podporu, ale to je asi zase na vleklou konverzaci, počítám řádově týdny.
Otázka je co s tím. Vzhledem k tomu, že jsou s PayPal už na začátku takové problémy, zvažuju, jestli se na PPal nevykašlat a řešit to jinak.
Díval jsem se po alternativě, zaujal mě Google Pay, ten asi umí vše, co potřebujeme, ale důležitá je také důvěra zákazníků v platební bránu. A to nevím, jak zjistit.
Máte někdo zkušenosti s Google Pay, případně jinou mezinárodní platební bránou?
Ikki
Profil
Mělo by postačit změnit jazyk na anglický během zadávání údajů. Český překlad je nedokončený.

Google Pay
Skrill
Comegate
Gopay

To jsou asi nejrozšířenější "náhrady".
nethor
Profil
Ikki:
Mělo by postačit změnit jazyk na anglický během zadávání údajů. Český překlad je nedokončený.
Jo tohle zafungovalo, díky.
Teda přepnout se do angličtiny nebylo jen tak, menu pro změnu jazyka je jen na některých stránkách, přepisem url jazyk změnit nejde... a stejně se mi to stále přepíná do češtiny.
Ale problém vyřešen. Díky i za typ na alternativy.
N71
Profil *
Osobně bych PayPal volil až jako poslední možnost. Je suverénně nejdražší. Při obratu 1 mega ročně to už je dost peněz. Majitel e-shopu by radši měl navštívit svou banku a požádat o zřízení 3D secure platební brány. Implementace je triviální, funkcionalita bezproblémová, mezinárodní dostupnost neomezená a cena desetinová.

Dodal bych, že Google Pay (a Apple Pay) nejsou platební brány. Je to jen rozhraní pro (jinou, tebou zvolenou a podporující GP nebo AP) platební bránu. Samostatně nefungují.
Marketa1993
Profil
nethor:

Teda přepnout se do angličtiny nebylo jen tak, menu pro změnu jazyka je jen na některých stránkách, přepisem url jazyk změnit nejde... a stejně se mi to stále přepíná do češtiny.

Jak se vám tedy podařilo změnit jazyk při registraci na paypal? Prosím Vás o radu, jak se Vám podařilo problém s registrací vyřešit. Mě to bohužel stále háže na český paypal a zaseknu se ve stejném bodě jako vy - zadání klíčových slov pro obchod atd..

Děkuji
Joker
Profil
Marketa1993:
Jazyk se nejspíš bude určovat podle preferovaného jazyka v prohlížeči, takže by mělo stačit si v nastavení prohlížeče jako preferovaný jazyk dát angličtinu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0