« 1 2 3 4 5
Autor Zpráva
Gekon
Profil
ah01
Mohl bys mě prosím odstranit z Chuchle? Koně fakt nemám rád, tam bych bydlet nechtěl. Taky by mě zajímalo, kdo mě tam píchnul. No nic, už tam jsem správně.
Str4wberry
Profil
Str4wberry
Jak dlouho trvá přidání do mapy? „Zapíchnul“ jsem se tam, ale když koukám na náhled mapy, nevidím se tam.
Tak za to mohla cache prohlížeče, nicméně Gekona vidím pořád v Chuchli. No jo, teď to vidím, on je tam dvakrát.
juk_jana
Profil
Tak jsem tam zapíchla taky svůj spendlík :-)
jrm
Profil
Pěkné, nevěděl jsem o tom... A neměla by být stránka http://emp.wz.cz/map/map.html v UTF-8 abych byl Uživatel se ž?
centi
Profil
Hmm, zaujímavý nápad s tou mapou, divné, že som prepásol jeho začiatok. No nič, tak sa pridám aspoň dodatočne :-)

Takže pôvodne Nitra, Slovensko, v súčasnosti už tri roky Praha (Chodov, pripichnutý na mapu).
Str4wberry
Profil
Myslím, že je čas na další oživení.

Odkud jste, jakpsátwební diskutéři?
Mapa uživatelů diskuse JPW
Kubo2
Profil
No to je skvělé :] Aktuálně má DJPW 12860 uživatelů, a já na mape vidím jenom 132! Včetně mě, samozřejmě :-) Dnes je 29. júna 2012, já tohle vlákno oživuji, kdo se chce přidat do mapy, Str4wberry v příspěvku nado mnou "nedávno", před čtyřmi lety, tuhle diskusi oživil, a přidal odkaz na mapu uživatelů(přidal jsem ho i já)
Fisir
Profil
Reaguji na Kuba2 [#7]:
vidím jenom 132
To proto, že všichni nejsou ochotni se připíchnout.
Moderátor Mistr: A nebo o té mapě ani nevěděli.
« 1 2 3 4 5

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0