Autor Zpráva
Michalek
Profil
Dejme tomu, že máme veřejnou sbírku pro někoho postiženého.

Máte možnost přispět přes internet, dejme tomu 10kč - 100kč a dostanete za to "něco malého". Rozhodli jste se přispět a chcete zaplatit. Jak to uděláte? SMS (DMS), převod z účtu, PayPal, návštěva pošty se složenkou, něco jiného?

Co je pro vás jako pro štědré uživatele nejlehčí?

Moje představa: Kliknu na tlačítko přispět, vyplním kolik a šup, je to tam :-) Škoda, že to nikdy nepůjde tak jednoduše.

Díky za názory.

// EDIT
Dodám k SMS - platba přes komerčního poskytovatele mi z 50Kč přinese cca 15-20Kč (podle operátora)
= vydřiduštví

Dodám k DMS - z 30Kč mi přinese 27Kč, musím jich však dostat X za měsíc (nejsem teď schopen najít kolik se X rovná)
= nereálné (zatím nejedeme v celorepublikovém měřítku)
Casero
Profil
sms
Steve
Profil
SMS (DMS)
DJ Miky
Profil
SMSkou, je to relativně nejjednodušší způsob (i když pro provozovatele stránek ne moc výhodný, jelikož cca 70% ceny "schroustne" operátor...).
nightfish
Profil
platba přes DMS je nejjednodušší, ale výše poplatků pro provozovatele to z mého pohledu dosti degraduje... to už raději zadám platební příkaz
Suji
Profil
Asi prevod z uctu a DMS. Hodne lidi uz netbanking ma a telefon ma asi kazdy. Naopak Paypal tak rozsireny neni a letet na postu, ktera si za to urcite jeste nauctuje solidni castku za prevod asi taky neni to prave.
Suji
Profil
DJ Miky a nightfish
Nejsem si uplne jisty, ale u DMS si operator uctuje cca 10%, coz neni sice malo, ale neni to zase tak hrozne. Tech 70% o kterych pises se tyka spise platby za sluzby prostrednictvim SMS. Tam uz je to zlodejina, to mas pravdu.
nightfish
Profil
>> Od 1. ledna 2006 dochází ke změně v účtování DMS. Cena DMS je 30,- Kč, příjemce Vaší pomoci obdrží 27,- Kč.
hmmm, to vypada solidne
akorat teda
>> Rádi bychom Vás upozornili, že nejbližší zasedání Rady DMS, která schvaluje nové projekty do systému, se uskuteční počátkem září 2006. Mimořádně, mimo tento termín, mohou být schváleny pouze projekty humanitárního charakteru, reagující na akutní situace.

otázkou je, jestli se to bude pro tento projekt hodit... a jestli tam nejsou nějaké omezující podmínky... moc jsem to nestudoval
Michalek
Profil
nightfish: Jak píšu po editaci výše, v podmínkách někde je, že musím dostat asi 30 DMS měsíčně, aby mě nevyškrtli. Což je pro mě nereálné. Bohužel.

// Nicméně to tu řešit nechci, chtěl jsem se informovat co je pro lidi nejpřijatelnější :-)
Suji
Profil
nightfish
V tom mas pravdu. Pokud tam budou nejaka dalsi omezeni, tak bude asi lepsi transparentni bankovni ucet a je to.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0