Autor Zpráva
djlj
Profil
Zdravím, už dlouho hledám nějakého poskytovatele plateb smskou, který musí splňovat následující:
1. nesmí tam být žádný "aktivační" poplatek (to má sms.cz, erika.cz).
2. budu mít k dispozici nějaký soft, který bude generovat tvar smsky například v závislosti na uživatelově ID (takto to má sms.cz a erika.cz - bohužel mají ten aktivační poplatek). Rozhodně to nechci tak, jak to mají mikroplatby.cz, že si do stránky vložím iframe, kde se ještě bude generovat nějaké heslo a já nevím co dalšího.
3. po odeslání smsky se provede automaticky nějaký script, který aktivuje například placenou službu.

Víte někdo o něčem?
Nox_lbc
Profil
No, na výběr v ČR moc nemáš ... co na to Seznam ? druhá nebo třetí největší databáze firem v ČR ?

http://search.seznam.cz/searchScreen?w=sms+platby&mod=f
djlj
Profil
Nox_lbc
Dík za odpověď. Přiznám se, že na Seznamu mě hledat nenapadlo (nepoužívám ho nikdy), zkoušel jsem jen Google :).


Do pipay.com jsem psal už dříve, ty to mají tak, jak potřebuji, jenže tam mají v podmínkách, že musím mít celodenní telefonní technickou podporu, což nepřipadá v úvahu...

Z mediamel.com se mi jen vrátila zpráva o nedoručení...

Ještě zkusím písnout do toho softmatch.cz, jinak jsem tam už nic moc nenašel...


Spíš mě zajímalo, jestli někdo o něčem konkrétním neví, co třeba sám používá...
DJ Miky
Profil
djlj
A co SMSden? (nemám s tím žádné zkušenosti, jen to znám)
djlj
Profil
DJ Miky
To jsou Mikroplatby.cz.
Mistr
Profil
co na to Seznam ? druhá nebo třetí největší databáze firem v ČR ?
Druhá nebo třetí největší databáze firem? Omyl! Největší databáze podniků, živnostníků a organizací na internetu v České republice je na Seznamu. Nic není rozsáhlejšího. I Zlaté stránky jsou menší. Ostatně nedávno jsme to na oddělení slavili, viď, Yuhů?
djlj
Profil
Mistr
Děkujeme za informaci.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0