Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Nevite na kdy microsoft posunul vydání windows Vista? Dá se odhadnout jejich cena?
jonge
Profil
ad 1) někdy v příštím roce, jaro-léto
ad 2) okolo 10.000 Kč
DJ Miky
Profil
Dá se odhadnout jejich cena?

http://www.novinky.cz/internet/microsoftu-unikly-ceny-os-windows-vista _94401_p0dtj.html

Nevite na kdy microsoft posunul vydání windows Vista?

Leden 2007 (AFAIK).
llook
Profil
Odhadoval bych, že cena se nebude moc lišit od WinXP. Takže OEM nějaké domácí edice kolem 3 až 4 tisíc.
llook
Profil
.
filip186
Profil
llook
Jak se to povede, že se to odešle dvakrát ve stejnou chvíli? Mě se to nikdy nestalo.
Casero
Profil
filip186
prostě klikneš 2x jinak se to nestane...
filip186
Profil
Casero
To jsem zkoušel doma na miniBB a nepovedlo se :( prostě kliknu a podruhý už nestihnu
Casero
Profil
filip186
no jako jasný...to se stává..jen když se dlouho odesílá ten for,m...uživatel si myslí, že na to neklikl a ...už to je 2x
filip186
Profil
Casero
No, existujou i fóra ve kterých se tláčo automaticky blokne aby to nešlo odeslat víckrát. Jinak už dost, tyhle diskuse si můžeme snad vyříkat pře ICQ.
Casero
Profil
Anonymní
myslím, že si můžeš s čistým svědomím zakoupit XP..stejně než budou Vista bez much a fakt s evyplatí bude to za moc dlouho

filip186
ok...přesunuto :-D
Anonymní
Profil *
myslím, že si můžeš s čistým svědomím zakoupit XP..stejně než budou Vista bez much a fakt s evyplatí bude to za moc dlouho
To jsem chtěl slyšet. Dík moc
Anonymní
Profil *
Kdyby microsoft vydal win vista "již" v lednu, tak by se možná vyplatilo i počkat. Ale čekat na něco, co možná vyjde až někdy v příštím roce je dost zvláštní. Jak to vidíte vy, vyplatí se počkat?
djlj
Profil
stejně než budou Vista bez much a fakt s evyplatí bude to za moc dlouho
No já myslím, že na odladění chyb jsou teď ty beta verze a ostrá verze bude už vyladěná.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0