Autor Zpráva
fanky
Profil
Dobrý den, rozhodl jsem se na svém blogu věnovat přavážne tvorbě webu ((X)HTML, CSS a JavaSriptu, konkrétně tvorbě konkretních návodů, jak vytvořit web od grafiky přes kód do validní podoby. Soubory pak budou ke stažení a budou snad modifikovatelné. Nebude to ale příručka tvorby webu, jsem si však vědom, že bez rad, by to bylo na nic. Tudíž bych si to představoval, že v návodu by bylo například "obrázek dáme do divu" a v závorce by bylo, více o divu se dočtete na *** a dal bych tam odkazy na tento web, přímo na konkrétní odkaz o divu na jpw. Oč mi tedy jde, jestli si to mohu dovolit...? Takových odkazů by tam bylo více a vedly by na tento web. Nevadilo by to? Především autorovi tohoto webu.. JPW nechci konkurovat, spíš odkazy sem doplnit své tutoriály. Více o tom, co zamýšlím je na http://charon.hkfree.org/pitrysek/?text=45-kam-nasmerovat-tento-blog a i anketa zda-li to má smysl. Ale chtěl bych to dělat, baví mě to, dělám to pro radost. Ptám se ale, jestli nebudou ty odkazy vadit, když jich tam bude víc, zda-li to nebude vypadat jako parazitování...? Osobně se domnívám, že by to vadit nemělo, ale radši se zeptám. Děkuji za reakce..
venca163
Profil
fanky
jestli s tím máš takové starosti, radši napiš přímo Yuhůovi na mail (autor JPW)

můj názor je, že z toho může mít jen prospěch, zpětný odkazy se hodí, ne?=)
Mistr
Profil
fanky
Ptám se ale, jestli nebudou ty odkazy vadit, když jich tam bude víc, zda-li to nebude vypadat jako parazitování...?
Nevidím důvod pro parazitování. Ba právě naopak, jistě potěší, když někdo odkáže na Tvůj článek. Takže nějakého parazitovní bych se nebál.
Yuhů
Profil
za odkazy budu samozřejmě jenom rád, rozhodně to není žádné parazitování
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0