Autor Zpráva
Gaudino
Profil
Ahoj,
vite nekdo, jak moc verohodne jsou statistiky Google Analytics a AWSTATS??

Nasadil jsem k AWSTATS jeste Google Analytics a haze mi to celkem velike rozdily v navstevnosti:

AWSTATS:
01 Čvc 2007 42
02 Čvc 2007 66
03 Čvc 2007 95
04 Čvc 2007 66
05 Čvc 2007 185

Google Analytics:
01 Čvc 2007 32
02 Čvc 2007 52
03 Čvc 2007 42
04 Čvc 2007 47
05 Čvc 2007 75

Na Google Analytics mam tedy podstatne nizsi navstevnost.

Co by melo byt pro me smerodatnejsi?? dekuji
djlj
Profil
Ty hodnoty jsou celkem logické. Awstats započítá návštěvy robotů a i lidí, kteří mají třeba vypnutý javascript nebo počítadlo od Googlu zablokované.

Vlastně ani moc nechápu dotaz; Gaudino, vypadá to, že ani nevíš, na jakém co pracuje principu. Přečti si o tom někde něco.
Gaudino
Profil
djlj
Ano mas pravdu. Sice vim jak funguje Awstats, ale protoze mam Google Analytics teprve par dni, tak jsem se jeste nestihl zajimat, jake jsou mezi temito statistikami rozdily.


Vlastně ani moc nechápu dotaz
- ja bych to tak nepochopitelne nevidel.....nevedels jsem, tak jsem se zeptal :-)

diky za odpoved
armin
Profil
Statistika pristupu = vysoce individualni a diskutabilni tema. Nema smysl se zde nad temi udaji pozastavovat. Proc?
Mam IP adresu 1.2.3.4 a jdu na neci web nyni a za 40 minut opet. Budu to brat jako 1 navstevu trvajici rekneme 48 minut, nebo jako 2? Proste tyto meze nelze nijak stanovit a jak sami vidite, meze si urcuji autori statistickeho softwaru => proto se udaje lisi. Dle me je iracionalni se dale zabyvat touto problematikou.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0