Autor Zpráva
Railbot
Profil
Jak jednoduše provést downgrade z IE7 na IE6? Stačí si stáhnout tuto instalačku IE7, která se s již nainstalovaným IE7 nesnáší. Po instalaci a restartu počítače bude v systému opět IE6. Trochu nechtěný záměr, ale funguje.
DoubleThink
Profil *
Jak jednoduše provést downgrade z IE7 na IE6?
Ovládací panely -> Přidat nebo odebrat programy
Railbot
Profil
DoubleThink
To není downgrade. A navíc ještě pitomost, protože IE nelze odstranit.
armin
Profil
IE7 lze prece jednoduse odinstalovat jak psal DoubleThink ne? A neni potreba si do masiny hazet 3rd party sw packy ala nova instalace systemu v dusledku totalniho kolabsu :)

Ja udelal to same na hlavnim stroji (prechod z IE7 => IE6), protoze kdyz nekomu neco delam, tak ma web na fantastickem hostingu kde phpmyadmin bezi pouze v IE6 a v nicem jinem. Jsem tedy nucen byt ochuzenej.
Railbot
Profil
IE7 nelze odinstalovat pokud je systémový.
armin
Profil
Railbot: ale...
Mastodont
Profil
armin
LOL. Už sis někdy toto okno zobrazil v českých Win XP?

Malá nápověda - na tvém obrázku je IE ještě zapnut (nainstalován), ale kapacita je u něj uváděna 0,0 MB. Proč asi?
Railbot
Profil
armin
A? Zkusil jsi ho odinstalovat? Až se ti to povede, tak dej vědět :) Kdybys aspoň trochu ovládal anglický jazyk, pak bys tady ze sebe nedělal vola a přečetl si, co ti to tam píše :))
armin
Profil
Railbot: a sakra, tak tedka jsi me setrel... no tak nic no, instalujte si co railbot doporucil. Akorat nechapu, proc ti vadi, kdyz jsem souhlasil s doublethinkem ze to jde lehce odinstalovat (IE7) a zustanes na IE6.

// edit
Muhuhehehe :)))
Nejnovější verze jednoho z nejpoužívanějších internetových prohlížečů ve speciální edici Aktuálně.cz

Co si mam predstavit pod specialni edici Aktualne.cz?

Railbotiku, nedoporucis nam jeste treba toto?
Railbot
Profil
armin
ze to jde lehce odinstalovat (IE7) a zustanes na IE6.
Protože to nejde. IE7 bude systémová, tudíž ho nemáš jak odinstalovat. Kdo nevěří, ať tam běží :)
armin
Profil
Railbot: ja si ale fakt nevymyslim... v dubnu nebo mozna v breznu se si s WU nainstaloval i IE7. Problem proc jsem ho nemoh mit jsem uz popsal, tudiz jsem v Add/Remove Programs v CP odinstaloval IE 7, restartoval a mam z5 IE6 a vse mi jede jak ma...
Railbot
Profil
armin
Jseš si jistý, že jsi neměl standalone? Protože opravdu IE7 nelze odinstalovat, jak už je jednou systémový.
armin
Profil
Railbot: ja vim ze IE7 byl dost dlouho v beta verzi volne k dispozici na prubnuti. Jelikoz nejsem typ co rad zkousi, tak jsem to neinstaloval, protoze IE beztak nepouzivam. Az jednou v aktualizaci se mi to stahlo a nainstalovalo (kdyz presne uz fakt nevim). V IE7 jsem si odzkousel co jsem potreboval, zjistil ze to stejne "dehonestuje" kod jako predesla verze, navic kdyz mi u jedne prace nesel phpmyadmin, tak jsem se mrknul do add/remove programs, tam jsem tu polozku mel, a odinstaloval jsem to. Pak to chtelo restart a mel jsem zpatky IE6. Vecir, pokud nebude takovej hicak, nazhavim tady buka a udelam ti scrshot z toho pridat/odebrat programy. Na buku se mi to hodilo taky az jako soucast windows update.
DoubleThink
Profil *
Protože opravdu IE7 nelze odinstalovat, jak už je jednou systémový.
Mýlíš se, každý update jde odinstalovat - včetně IE7. Dělá se to v hlavním seznamu softwaru (nahoře je checkbox pro zobrazení aktualizací). IE7 jako výchozí browser má zatím jenom Vista, tam tento postup pochopitelně nejde provést.
Conn
Profil *
Mam XP Professional SP2 a nove nainstalovany IE7 primo ze stranek MS je opravdu systemovy. Jedina moznost jak ho "odebrat" je odebrat jej jen jako soucast systemu, tim ale clovek stejne niceho nedocili...
V tomto pripade opravdu nepomuze ani zaskrtnuty chceckbox aktualizaci.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0