Autor Zpráva
linkbuilder
Profil *
zdravim.

Chcem upozorniť na človeka, ktorý ma podviedol a nezaplatil za zakázku (jednalo sa o linkbuilding)
Údaje:(podla icq)

údaje vymazány moderátorem Yuhů, vysvětlení na konci tohoto příspěvku

Nejednalo sa o veľkú sumu penazí (800 SK), ale chcem nanho upozorniť aby sa to nestalo aj niekomu inému..

(dotyčného som upozornil niekoľko dní dopredu, a dal čas na nápravu. keďže nebol ochotný napísať a dohodnúť sa tak chcem takto nanho upozornit)

Vysvětlení moderátora ke smazání osobních údajů:
* uživatel zakládající toto téma není registrovaný, a tak nevím, zda mu vůbec lze důvěřovat
* osobní údaje jsou přepsány z ICQ profilu, kam si každý může zadat, co chce
* jeden ICQ účet může být zejména v obchodní komunikaci sdílený více lidmi
Gekon
Profil
Ano, nejsi první kdo si na něj stěžuje. Pro úplnost doplním jím používané přezdívky:
7lance7
miro852
Anonymní
Patrik141
Miranda
Andy
77go
miro825
7iro
mm
miro745
google
baller
oscom
bbal
clothes
anj
word
ryz
Morasino
Profil
Gekon
jo bbal to je on co neplatí
Danburger
Profil
já také musím napsat že mě podvedl..jednalo se o tvorbu loga v ceně 2500 SKK
linkbuilder
Profil *
nj. to je dost..
inak.. bolo by dobre napisat aj niekam kde je viac ludi (napr. aj potencialnych kupcov toho e-shopu) na nespolahlivost tohto cloveka..
Gekon
Profil
linkbuilder
Zařízeno. V sekci zakázek se u každého přispívajícího s touto IP objeví varovný trojúhelník, jako třeba zde.
Mistr
Profil
Gekon
Šikovný pan moderátor... :-)
linkbuilder
Profil *
jj. dik ;)

ak by ste este vedeli o nejakych strankach kde sa daju ,,nahlasit,, neplatici tak napiste ;)
Manq
Profil
linkbuilder
Něco takového už se tu řešilo. Gekon s tím přišel.

http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&topic=54142&foru m=16&page=-1
Gekon
Profil
Mistr
Nene, to je práce DoubleThinka:)
premek
Profil *
Zdravím,
taky patřím mezi podvedené od M. Macka a jeho www.7iro.sk. Upravil jsem mu asi 80 fotek do eshopu a po měsíci práce mi napsal "my sa poznáme?". Klidně zveřejním i naši historii psaní na icq, pokud by to někoho zajímalo. Jak procházím net, tak stále nacházím další a další, které podvedl. Nenapadá někoho, jak mu trochu zatopit? Něco ve vztahu k jeho eshopu? Klidně se, že nějaká pomsta by mi udělala moc dobře :)
hh
Profil *
premek, prosim ta.. napis presne udaje, meno.. bydlisko, ked mas viac, napis.. napis osobne udaje o nom, trebalo by ho troska ochladit !
Yuhů
Profil
Píše mi nějaký M. M. a opakovaně si stěžuje, že nemá s ničím, co popisujete, nic společného. Nevím, proč se nevyjádřil sem, ale asi k tomu má svůj důvod. Rozhodně nechci, aby se tato diskuse stala fórem o neplatičích. Když sem totiž napíšete něčí kontaktní údaje, tak já jsem pak člověk, který to musí řešit (vlastním doménu jakpsatweb.cz). Z tohoto důvodu téma uzamykám. Případné nutné poznámky k tomuto tématu mi házejte na mail dusan@pc-slany.cz.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0