Autor Zpráva
bestvenca
Profil *
Mám dotaz, mám blog (www.bestvenca.blogspot.com) ale zlobí mě jedno: zajímá lidi více počítačové téma (tj to, co si lidé mohou přečíst na milionech jiných stránkách) anebo psát na blog věci ze života?
habendorf
Profil
Takže se nás ptáš, o čem máš ty psát?
kletely
Profil
bestvenca
nie je ti to fuk co iný píšu
bestvenca
Profil *
vešměs by se to tak dalo říct... co se raději čte?
kletely
Profil
bestvenca
teba zaujmaju veci zo života a iných zaujmaju napr. pocitače
habendorf
Profil
No já myslím, že na to jdeš dost zvláštně. Spíš je to tak, že někdo má co říct, tak si založí blog. Ty sis založil blog a teď vymýšlíš, co bys do něj asi tak psal :o)
Mastodont
Profil
Jestli se ptáš, o čem máš psát, tak vůbec nepiš, proboha.

-- edit: Šest sekund :-))
Timy
Profil
Piš o píchání mladých kůzlátek, prokládej to odbornýma článkama o SUSE a místy nadávej na Brňáky.

Úspěch zaručen.
habendorf
Profil
Timy

Ještě to chce když už ne modrou, tak aspoň trochu namodralou prostatu :o)
mantisa - nepřihlášen
Profil *
Timy
habendorf

Copak Vám udělal?


bestvenca
S počítačovými tématy neuspěješ. Viz můj poslední příspěvek na mém blogu.

mantisa
Railbot
Profil
bestvenca
Pokud nevíš o čem psát, tak ten blog rovnou zabal. Piš jen pokud máš k něčemu co říct, pokud tě něco baví a v něčem se vyznáš. Hovadin je na netu víc než dost, k tomu už přispívat nemusíš.
Mistr
Profil
bestvenca
A nebo piš takový svůj deníček. Třeba nebudeš mít mnoho čtenářů, ale někteří prostě mají chuť "vykřičet" to, co se jim kdy přihodilo, do světa. Můžeš si takhle psát třeba poznámky z nějakých cest po zahraničí a pak se k nim jen ve vzpomínkách vracet, až si je budeš za několik let číst.
Mistr
Profil
mantisa - nepřihlášen
Ale? Co to vidím...? Že by návrat ztraceného syna?
mantisa - nepřihlášen
Profil *
Mistr

To je jinej mantisa. ;-) To se Ti asi něco zdálo jenom...
Railbot
Profil
mantisa - nepřihlášen
Jen tak mezi námi. Mávat šátečkem na rozloučenou a fňukat nad úrovní diskuze je dobrý pokud už jsem nikdy nepřijdeš. Trapné je, když se po chvíli vrátíš...stává se.
habendorf
Profil
mantisa - nepřihlášen
Copak Vám udělal?


Nic, co by? Pokud jsi nepochopil narážku na RH, těžko vysvětlovat.
mantisa - nepřihlášen
Profil *
habendorf

Ptám se, copak Vám RH udělal. Přeci jenom, ta narážka nebyla dvakrát lichotivá.
habendorf
Profil
mantisa - nepřihlášen

Taky nic. Jen jsem rozvinul Timyho. Když někdo píše o své modré prostatě, těžko se pak může divit, že je dáván do spojitosti s modrou prostatou :o)

Ale uznávám, že to byl OT a dál jsme taky OT, takže tohle je můj poslední příspěvek v tomto vlákně.
Chamurappi
Profil
Reaguji na bestvencu:
Před pár měsíci tu padl obdobný dotaz, s obdobnými odpověďmi. Stále si myslím, že u nás schází kvalitní zdroj informací o fytopufu.
Timy
Profil
mantisa - nepřihlášen
„Copak Vám udělal?“
Nic mi neudělal, jen odpovídám na otázku. Nebo si myslíš, že blog laděný do témat, která jsem nastínil, by neměl šansi dosáhnout větší návštěvnosti?
kralik
Profil *
Je dobré psát o všem čemu rozumíš. Nauč se pořádně recenzovat a trumfneš několik dobrých herním serverů. Věř mi, šanci má každý. Třeba můj blog. www.kralik.profitux.cz/blog/, píšu návody, osobní články, ze života, webtvorba atd.. Piš o všem co tě zajímá. Nezávisle na ostatních.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0