Autor Zpráva
Bubák
Profil
Ledy na Interval.cz se hnuly a do soutěže Interzen je možné přihlásit i web napsaný v HTML. Podrobnosti si zájemci, kibici a další najdou sami. Jen pro srovnání, odkaz na loňské a letošní podmínky soutěže:
http://interzen.interval.cz/2008/podminky/
http://interzen.interval.cz/2007/podminky/
AlešD
Profil
Bubák

též jsem si všiml, možná tam i něco pošlu, muhehe.
Str4wberry
Profil
Odpovídám AlešoviD:
V současném stavu Ti tu stránku ale nepřijmou.
AlešD
Profil
Str4wberry
tak jsem tam teda to doctype na začátek dopsal, nakonec...
yFang
Profil
Je přihlášení zdarma? A není to omezeno věkem?
Str4wberry
Profil
Odpovídám yFang:
1) Ano.
2) Ne.

Vloni to tak bylo. Ale myslím, že bys se o tom dočetl v podmínkách.
yFang
Profil
Str4wberry
Dík. Tak to taky zkusím. ;)
Chamurappi
Profil
Nečekal jsem, že vzdá Málek svůj vzdor tak brzy.

Trochu mimo téma:
Soudě podle dnešního článku na Intervalu jsou benevolentní i podmínky pro redaktory. Stačí splácat dohromady pár provařených článků (můj nevyjímaje), doplnit několik překlepů a chyb a vzdělávací článek je na světě. (Nebo si jen něco namlouvám?)
Ján Moriansky
Profil *
Pán Chamurappi, uznávam, že v HTML sa veľmi vyznáte, no nenazdáva sa vám, že to so svojou averziou k pánu Málekovi už priveľmi preháňate? Ozaj je treba do toho človeka toľko zapárať, toľko naňho brýzgať a ohovárať všetko, čo robí? Ešte aj s tými preklepmi – môžte mi ukázať, kde a aké v tom článku vidíte? Ja pracujem ako prekladateľ a korektor a nijaké tam nevidím a povedal by som, že práve Interval má pomedzi internetovými časopismi najlepšiu jazykovú úroveň...

(A ak som to dobre pochopil, pán Salvet nie je redaktor, len autor, a ešte aj článku, ktorý by práve vás, kritika Explorera, mal potešiť najviac.)
shaggy
Profil
Tiež som rád, že sa upozornilo na túto súťaž (interval nejak pravidelne nesledujem), chystám sa prihlásiť moju stránku...

Opýtam sa ale trošku mimo téma - my, bežní ľudia, si nemôžeme písať čo sa nám zachce (absolútny offtopic, mne tak zmizol jeden post, aj keď sa týkal stránky), prečo teda moderátor spammuje túto tému a rieši si svoje osobné problémy?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Jána Morianského:
nenazdáva sa vám, že to so svojou averziou k pánu Málekovi už priveľmi preháňate?
Tohle není vzdor vůči Málkovi, ale vůči konkrétnímu článku. I když je fakt, že Málek dopustil jeho vydání.

toľko naňho brýzgať
Smím vědět, co to sloveso znamená? Zní hezky.

Ešte aj s tými preklepmi – môžte mi ukázať, kde a aké v tom článku vidíte?
V ukázkách kódů:
1) <!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Strict//EN">
2) <body xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml">
3) @import non-trident.css all
4) poslední podmíněný komentář je špatně

Salvet nie je redaktor, len autor, a ešte aj článku, ktorý by práve vás, kritika Explorera, mal potešiť najviac.
Já přeci nejsem kritik Exploreru. Jsem kritik standardů, které naopak Salvet opěvuje, při čemž často opakuje má slova.


Reaguji na shaggyho:
Souvisí to s Intervalem. Nechtělo se mi zakládat nové vlákno jen kvůli dnešnímu článku a tohle moc rychle zapadlo, tak jsem ho vytáhnul. Jestli to je moc nezajímavé OT, tak se omlouvám.

mne tak zmizol jeden post, aj keď sa týkal stránky
Nikoliv mojí rukou.
shaggy
Profil
Chamurappi
ja len, že moderátori by mali ísť príkladom a to čo nechcete aby robili používatelia, nemali by ste robiť vy.

Mne osobne to vadilo len z toho dôvodu, že naozaj plánujem zapojiť sa do súťaže, videl som nový príspevok v tejto téme, tak som očakával niečo vecné. Nie som tu dlho (ale o určitých nezhodách som počul) a práve preto som nevedel, či sa ten článok týka práve toho Interzenu :-)

Osobne by som si takých ľudí nečítal, ja som rád ak ma niekde kopírujú, vtedy viem, že moje myšlienky sú natoľko dobré, že autor nedokázal vymyslieť nič lepšie.
(ale možno som sa nechal trošku uniesť... za čo sa ospravedlňujem)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0