Autor Zpráva
Dranel
Profil
Prosím, jaký je toto druh hudby?

http://lenard.wz.cz/ostatni/mutheme.mp3

Pozn.: Je to úvodní song ze hry MU, server CISMU. Našel jsem to v PC a zalíbilo se mi to :)
vertigo4
Profil
Dranel
Nevím do jaké míry tenhle dotaz patří do této diskuse, ale budiž ;-)
druh hudby... no takovou hudbu ti udělám ve FL za jeden den...
quinux
Profil
vertigo4
Myslím, že Dranela nezajímá jaký jsi machr, ale co je to za hudební žánr.


Dranel
Nevím, v dnešní době se myslím ani odborníci nevyznají ve všech žánrech, ale pokud hledáš něco v podobném stylu tak zkus filmové instrumentálky příp. klasiku :)
vertigo4
Profil
quinux
tím jsem chtěl říct, že se o žánru ani nedá mluvit
quinux
Profil
vertigo4
Proč ne? Podle té ukázky bych tipoval, že je to jen úryvek a nikoliv celá skladba, takže v tom nevidím problém. Problém je, že jak již jsem psal, tak těch žánrů je dnes tolik, že se v nich vyzná jen málokdo.
Dranel
Profil
vertigo4
To bych byl velmi rád, kdyby tě to bavilo :) Samozřejmě že bys za to nic nechtěl, viď?
Btw co je FL?

quinux
Je to celá skladba
jaco
Profil
Dranel
Tiež by som to povedal na filmové soundtracky (score). Myslím že napr. hudba k filmu Skala je dosť podobná (teraz ju tu nemám, tak neviem určite).
Inak klasická hudba sa mi zdá dosť odlišná. Predsa len, na tej ukážke asi orchester nehrá, tipoval by som to na zmixované sample. To ale neznamená, že nie je dobrá.
quinux
Profil
Dranel
Je to celá skladba
Tak to je pěkně divný. Zdá se mi jako by to bylo na začátku useknuté :)
Gekon
Profil
Dranel
Btw co je FL?

Řekl bych, že Fruity Loops, které má vertigo4 zcela jistě legálně zakoupené:)
vertigo4
Profil
Gekon
;-) ne mám demo, ale já to nemyslel, že bych to udělal já osobně, na to zas tak dobrej nejsem a navíc v demu se nemůže ukládat jen exportovat, takže bych to musel dělat nepřetržitě ;-))), já to myslel obecně, že ti tohle udělá každej Franta z jednotlivých nahraných smyček + pár efektů, takže se mi to nezdá jako kvalitní poslech... i když hudební žánr to možná bude, když vezmem v úvahu techno a jiné radovánky, tak ty jsou ještě jednoduššího charakteru ;)
Dranel
Profil
jaco
Jak jsem již psal na lzačátku, je to z jedné MMORPG hry. Takže fantasy. A takovejhle styl se mi líbí :)

quinux
Tak to se ti asi fakt zdá :)

vertigo4
Oni v tomhle typu hudby jsou použitý takový zajímavý nástroje... takže bych to na nějakej remix neviděl.
Venca V
Profil
Oni v tomhle typu hudby jsou použitý takový zajímavý nástroje...
Ehm, ty jsi v této skladbě slyšel, byť jen jediný, hudební nástroj? Je to celé zbastlené ve výše zmiňovaném FL či něčem podobném, se samply skutečných nástrojů to nemá zhola nic společného...
Ludivitto
Profil
Dranel
Ahoj,

dá se říct, že jde o syntetizátory vytvořenou skladbu z nějakého OST. Styl prvních skladeb od Hanze Zimmera. Mírně inspirované Robem Douganem (v začátku ty "vokály") :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0