« 1 2 »
Autor Zpráva
Jupíí
Profil
Zdravím. Uvažoval jsem o tom žebych udělal web, který by se zaměřoval na webovou reklamu. V praxi by to vipadalo tak že by si každý na můj web mohl vložit svojí reklamu. Vše by to bylo zdarma a byla by omezena velikos tahrávané reklamy.
Co myslíte mám pokračovat v tomto projektu nebo se na to mám vykašlat. ( Asi je to kničemu zdarma co?? ).
Kdyžtak, nevěděly by jste o čem udělat veb s využitím nahrávání souborů na web ?????

Beru jakékoliv postřehy, kritku a nápady.

Předem děkuji
vertigo4
Profil
Jupíí
A, chlapec domastil script na upload souborů a ted hledá využití... :)

IMHO je to blbost, předpokládám taky, že to chceš provozovat na freehostingu.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Jupíí:
Tys ze zdejších diskutérů nejprve odhodlaně vydoloval skript na upload obrázků a teď se ptáš, k čemu ho použít?
Jupíí
Profil
Měl jsem to promyšlené až na jednu "blbost"!! neuvědomil jsem is že za to nemoho nic inkasovat vertigo4 a nepředpokládal jsem že to bu na freehostingu měl jsem vyhlídnutej jeden co sem tu našel na diskusi asi 2 GB
TSD
Profil
Úplně k ničemu to není, něco ses naučil.

Ale zapomeň na to, že by někdy mohl smysluplně fungovat web postavený na tom, že si někdo někam nahraje obrázek a lidi se pak na to budou chodit dívat.
Jupíí
Profil
Kdyžtak, nevěděly by jste o čem udělat veb s využitím nahrávání souborů na web ?????

Umím toho spoustu jiného ale nevim očem něco udělat v pc se mi válí tolik scriptů, ale já furt nemohu vymyslet jak je využít :-)
vertigo4
Profil
Jupíí
Tak na internetu lze nalézt i návod na atomovou bombu... a také nevím jak jej využít ;-)
Jupíí
Profil
vertigo4

Co takhle ji po mě hodit:-)
Jupíí
Profil
Také jsem přemíšlel owebu jako je jakpsatweb ale neumím toho tolik abych o tomm mohl psát
Jupíí
Profil
Někde jsem stratil inspiraci a pořád ji nemohu najít asi sem jí nechal na dovolené u moře. Nechtěl by mi někdo nějakou pučit. ( vrátil bych jí neporušenou ) :-)
TSD
Profil
Ale zapomeň na to, že by někdy mohl smysluplně fungovat web postavený na tom, že si někdo někam nahraje obrázek a lidi se pak na to budou chodit dívat.

No, nevyjádřil jsem se úplně přesně, on třeba imageshack nebo deviantart docela funguje :)

Jupíí
Také jsem přemíšlel owebu jako je jakpsatweb ale neumím toho tolik abych o tomm mohl psát

To není špatný nápad. Ještě nějakou dobu se uč a pak založ jakpsatwebpojupiovsku.cz
Jupíí
Profil
jakpsatwebpojupiovsku.cz

velmi pěkné určitě to někdy použiju
Jupíí
Profil
TSD

Myslíž že to má smysl. Já bych spíš chtěl něco s formulářema, prostě web který něco umí ( mimochodem jak vypadá virtuální stránka ?? )
Jupíí
Profil
inspirovala mě tato stránka : http://getap.php5.cz/app/zip/index.php chtěl bych udělat taky něco takového mám rád webi co něco umí ale sám asi nic nedokážu. Vůbec mě nic nenapadá.
- Má smysl dělat nějakou webovou inzerci každy by si mohl dát na web inzerát zdarma ??
Str4wberry
Profil
Reakce na Jupííka:
V praxi by to vipadalo tak že by si každý na můj web mohl vložit svojí reklamu.
Myslíš něco jako milliondollarhomepage.com? Šanci na úspěch vidím mizivou.

Já bych Ti doporučil omezit pravopisné chyby, stejně tak zasekávání otazníku.
Jupíí
Profil
Str4wberry
Má smysl dělat nějakou webovou inzerci každy by si mohl dát na web inzerát zdarma ??
toto je asi taky na nic
Jupíí
Profil
Myslíš něco jako milliondollarhomepage.com? Šanci na úspěch vidím mizivou.

to je strašné měl jsem na mysli neco uspořádaného
Jupíí
Profil
á bych Ti doporučil omezit pravopisné chyby, stejně tak zasekávání otazníku.

Už si dám pozor ted sem připojil novou klávesnici
Nox
Profil
No nenapadá mě jediný důvod, proč by někdo šel na stránku s reklamama....napadá tě nějaký takový člověk?

Nejdřív se uč a nápad přijde časem...ikdyž v rámci učení můžeš udělat cokoliv, takže klidně i toto, ale praktické využití spíš nečekej...
Jupíí
Profil
Nox
Má smysl dělat nějakou webovou inzerci každy by si mohl dát na web inzerát zdarma ?
vertigo4
Profil
Jupíí
Ale chápej: Kdo (kromě inzerentů) bude chodit na web s reklamama?
joe
Profil
Nejdřív se nauč češtinu a pak se pouštěj do programování. Jinak to nemá smysl, můžeš ten svůj web klidně smazat, nic se nestanea všichni se bez něj obejdou ;-)
yFang
Profil
Jupíí
Všeho co si tu zmínil, je dost. Zkus přijít s něčím úplně novým a úspěch budeš mít téměř jistý.
Jupíí
Profil
yFang

V dnešní době je těžké vymyslet něco nového co nikdo ještě neudělal. Jábych potřeboval složit tým lidí jedni by vymýšleli co naprogramovat a jábych to pak udělal.
nightfish
Profil
Jupíí
Jábych potřeboval složit tým lidí
a to ho máme složit za tebe nebo jak?

jedni by vymýšleli co naprogramovat a jábych to pak udělal
zatím podle tvého vystupování v tomto vlákně to nevypadá, že bys byl schopen něco naprogramovat...
Jupíí
Profil
nightfish
zatím podle tvého vystupování v tomto vlákně to nevypadá, že bys byl schopen něco naprogramovat...
To je ono! Potřeboval bych už konečně něco udělat aby si omě všichni memyslili že se bůhví jaké pako. A poříd je to, ale ta otázka ( už mi leze na nervi ) O ČEM?
nightfish
Profil
Jupíí
podívej se na http://www.hotscripts.com/PHP/Scripts_and_Programs/index.html
je tam asi 13000 skriptů... nějaký si vyber, rozběhej, podívej se, jak funguje
a pak jej zkus naprogramovat sám

obávám se, že chtít "napoprvé" naprogramovat něco funkčního, provozovatelného za peníze, je trochu velké sousto
Jupíí
Profil
provozovatelného za peníze, je trochu velké sousto

Ty inzeráty měli být darma
Dranel
Profil
Jupíí
Potřeboval bych už konečně něco udělat aby si omě všichni memyslili že se bůhví jaké pako.
Tvé dosavadní příspěvky tomu ale napovídají.

Jestli můžu poradit, tak udělej web o tom, co tě baví. Mě třeba baví airsoft, fantasy, webdesign. Pracuji na stránce airsoftového teamu, fantasy portálu a webstudiu. Tím jsem ti chtěl naznačit, že tě práce musí bavit! Tak dělej, co tě baví.
Jupíí
Profil
Dranel
Tak dělej, co tě baví.

Baví mě programovat a hlavně práce s formuláři. To mi řekni co stoho udělám
« 1 2 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0