Autor Zpráva
OnZ
Profil
Zdravím, již nějaký ten pátek se věnuji programováný webových stránek a chtěl bych se tomu věnovat i nadále. Letošním rokem končím Základní školu, ale nevím na jakou jinou jít. Chtěl bych na školu s výukou programovacích jazyku atd... prostě aby ze mně byl "programátor".

Chtěl sem se zeptat jestli by zdejší programátoři mohli nějakou doporučit. Třeba školu na které jsou a je podle nich dobrá další rozvoj mých znalostí.

Předem díky, s pozdravme OnZ
Timy
Profil
A ty seš odkud? Chceš školu ve svém městě nebo i nějakou odjinud? Najdi si nějakou informatiku nebo školu se zaměřením na matematiku. Jeb bych rád zdůraznil, že webdesigner se většinou na normální informatice moc necítí.
OnZ
Profil
Pokud možno v jihočeském kraji. Jde mi o to aby jste mi doporučili školu na kterou chdíte a máte s ní dobré zkušenosti
DJ Miky
Profil
Neznám žádnou SŠ zaměřenou na webdesign, ale i na nějaké odbornější technické škole se moc rozvíjet nebudeš, budete se učit tak základy HTML/CSS, možná programování v Pascalu... Nějaké XHTML/PHP/MySQL/C apod. moc nečekej.
jakubroz
Profil
no, byl jsem na tom před rokem stejně. tento rok jsem nastoupil na http://sssvt.cz a z prvních dojmů doporučuji. Výuka odborných předmětů je docela na urovni(ikdyž moc hodin sem ještě neměl) a od 3. ročníku se učí i programování (asi PHP, Visual Basic a možná něco z C)
Pak v předmětu programové vybavení se bere soft(windows, office) a pak taky základy html a css.

takže asi tak.
OnZ
Profil
DJ Miky
Nemám namysli jen programování webu se základnímy jazyky chtěl bych klasickou školu ( Pascal, Prel, C, atd...
)
quinux
Profil
OnZ
V Ostravě je dobře hodnocená SPŠ Kratochvílova, kde obor s "programováním" je. Nikdy jsem tam nechodil, ale znám pár lidí co tam studovali (mimochodem si vždycky stěžovali na to, že ne to hodně těžká škola ;) Takže hledej něco na ten způsob tam u vás.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0