Autor Zpráva
Miky
Profil *
Zdravím, dělám si stránku a chtěl bych Vás poprosit jestli by mi někdo neporadil jakou udělat grafiku, přeci jen černobílí stránka uznávám to není ono.
Děkuji za rady
Jimmy Hayek
Profil
Miky
1) Změn písmo na bezpatkové.
2) Zvětši Mikyho osobní webové stránky a naopak zmenši Vítejte na mých webových stránkách (pozn.: do nadpisu nedávej tečku)
3) Zvětši odsazení z vrchu Mikyho osobní webové stránky
4) Navštiv Colourlovers.com a vyber si nějakou vhodnou barvu či barevnou kombinaci.
5) Inspiruj se kupříkladu na CSSmania.com a projdi si některé z 30 stránek okolo webdesignu... ;-)
Miky
Profil *
Tak tu změnu velikosti už sem udělal, změnu písma, myslíš třebas který arial nebo co? Co se týče týče toho odsazení nad tím jsem už přemýšlel padding se mi nezdá až tak vhodnej, jelikož se mi měnila pak i velikost toho divu a ten se mění na základě parametrů nastavených na monitoru. Tak nevim jak to jinak zapsat.
Jimmy Hayek
Profil
Miky
Jj, Arial, Verdana, Tahoma, Segoe UI a pod...
V kódu je myslím ten div obalující h1 (ale i další) zbytečný, ne? A odsazení udělej pomocí marginu.
Miky
Profil *
Tak písmo jsem dal Arial všude, no jenže jak ten margin napsat, vono už tam něco zlobí, jelikož se mi to odsazuje od vrchu ta H1. A ten div se mění podle toho zobrazení monitoru a napsat margin 50% to nemůžu :( No nevim který další ten první by tam bejt asi nemusel dalo by se to udělat text vycentrovat na střed a odsadit.
Takže musim ještě dát nějakou grafiku a to bude to nejtěžší .
Miky
Profil *
Měl bych takových pár dotazů. A to jelikož mi bylo vytýkáno, že na stránkách nemám v podstatě žádnou grafiku, snažím se nějakou udělat a to http://www.miky-michal.wz.cz/pokuss/ . Ale netuší někdo jak se zbavit toho odsazení co mi dělá ten nadpis Mikyho osobní webové stránky i když je v nastavení dáno margin: 0 . Další věc je nedá se nějak zbavit odskočení tý orámovaný části? Rámem to není. Jako jeden způsob je dát celou stránku do jednoho divu. Ale není ještě něco jiného?
Kdybych chtěl dát ten nadpis na střed na výšku jak to udělat? Zkoušel jsem middle, ale to se mi nepovedlo. A náhodou není nějaký efekt například orámování toho nadpisu? Jelikož současný stránky jsou http://www.miky-michal.wz.cz a bylo mi řečeno, že tam ten nadpis nevyniká, tady na tom pokusu už by vynikl, ale dávat tam blikající si myslím, že je blbost. Jedině bych musel celou tu hlavičku udělat jako obrázek.
Dik moc za rady chtěl bych aby ty stránky aspoň trochu za něco stály i když se jedná o osobní jen.
panther
Profil
Miky
Ale netuší někdo jak se zbavit toho odsazení co mi dělá ten nadpis Mikyho osobní webové stránky i když je v nastavení dáno margin: 0 .
h1 {margin: 0;} tam nikde nevidím.

Další věc je nedá se nějak zbavit odskočení tý orámovaný části?
jestli myslíš to vpravo, dělá to float: right

Kdybych chtěl dát ten nadpis na střed na výšku jak to udělat?
line-height stejný jako height a vertical-align: middle;

ale dávat tam blikající si myslím, že je blbost.
souhlas.

Jedině bych musel celou tu hlavičku udělat jako obrázek.
taky by to bylo řešení. Udělat by se to tak dalo.
Miky
Profil *
Dik moc pantere. No to float:right tam budu muset asi nechat. Nebo bych musel nastavit odsazení toho divu od levého okraje. No tak teď musim vykoumat jakou barvu dát na zbytek stránky. Nebo bys to udělal jinak?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0