Autor Zpráva
Hanz
Profil
Chci si nainstalovat phpBB fórum na webzdarma, a když chci začít s instalací tak se objeví asi toto:
Parse error: parse error in /3w/wz.cz/p/puzzle/forum/install/install.php on line 979

Včem je chyba?
Tomik
Profil
V souboru install.php na řádku 979 :-D. Já když jsem zkoušel instalovat miniBB, tak byl nějakej problém s databází.
llook
Profil
Stahovat phpBB nebudu, abych zjistil co je na řádku 979. Ale podle toho, jak je to vysoké číslo, bych usuzoval na konec souboru.
Nemáš nastavené vkládání reklamy na konec každé stránky? Jestli jo, tak si to nastav nahoru na první stránce, potom všechno vymaž a nahrej znovu (reklama se vkládá při uploadu na server, změnou nastavení se reklama neodstraní).

Kdyžtak sem můžeš postnout řádek 979 a asi tak dva řádky nad ním (parse errory bývají obvykle kousek nad chybným řádkem).
Yuhů
Profil
Tomiku, jakou to má prosím souvislost s miniBB?
Tomik
Profil
Omlouvám se, já si všiml dvou písmenek b (BB) a automaticky jsem si to spojil s miniBB.
Ale každopádně platí, že chyba je na 979. řádku.
Kráťa
Profil *
PHP zapisuje, aby ti to fungovalo, musíš si na Webuzdarma nastavit to ošklivé zobrazování reklamy na hlavní stránce.
RuThaN
Profil
Hmm, nevíte někdo o nějak návodu jak to celý naistalovat sem si to teď stáhnul a čivim na to jak puk a ta userguide mi v tom nějak nepomáhá..
Anonymní
Profil *
Nevíte někdo jak mám nainstalovat miniBB ?
bojars
Profil
Hanz & RuThaN: Ak ste to náhodou medzitým nevyriešili skúste toto, ja som phpBB podľa toho návodu pokusne bez problémov nainštaloval a mám pocit, že to funguje...

Podstatné je asi to, čo už bolo spomenuté:
inštalujte na WZ fórum do niektorého poddadresára, urobte si vstupnú stránku na web so zobrazovaním reklamného banneru hore. Vo fóre sa vyhnite zobrazovaniu tejto reklamy, aby Vám to nejakým spôsobom nenarušilo jeho kód.
RuThaN
Profil
Né, už mi to jede, je tam jedna důležitá věta, hned na začátku.. From this point i instalation automaticaly... a takže po jejím přečtení bylo za hodinku hotovo..
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0