Autor Zpráva
nemesix
Profil
myslim ze by sa sem hodili smajlici //na mnohych forumoch uz su ,preco nie tu??? ,ved to urcite nebude nic tazke spojazdnit a zlepsi to vzhlady prispevkov :)
/to je moj nazor
PerToon
Profil
já myslím že fórum , kde se řeší problémy internetu a webu nepotřebuje smajlíci, neboť není diskuzí ani pokecem, ale technickým řešením problémů...
/to je můj názor
bojars
Profil
to je moj nazor

Presne tak: Tvoj. Môj názor je, že sa do takéhoto fóra žlté xichty nehodia.
Martin Kuželka
Profil
Myslím, že by to byla hodně velká blbost...
habendorf
Profil
já myslím že fórum...nepotřebuje smajlíci
Podle vzoru "zahrajem si na vojáci, máme flinty a bodáci" :o)
Just the joke. Jinak samozřejmě souhlasím, hlavně žádný smajlíky , ee
Timy
Profil
nesnáším obrázkové smajlíky, dělá se mi z nich zle. Nedělejme z téhle diskuse word, pls ;-)
btw: mám takový pocit, že už tu někdy takové téma bylo, tak pohledej a myslím, že najdeš stejné reakce:-)
Filips
Profil
dívej na kombinaci těch barev šedá, modrá, černá...,.... a do toho ty žluté držky bléé
Charlie
Profil
habendorfe, zrovna ty máš jít příkladem :D

Ještě bychom zde mohli zavést obrázkové avatary, podpisové vzory pod každým příspěvkem a ostatní ty slušně řečeno "věci", které jsou slušně řečeno na "nic".

Filips, když jsi to nakousl? Co nějaký nový vzhled? No, mně by se líbila třeba růžová, celý web bychom mohli trochu rozhýbat, přidat animované obrázky, pěkné výrazné pozadí, font 5px a nadpisy 10em, ještě k tomu blikající...
PerToon
Profil
Charile, doufám že to je vtip, jinak dostanu infarkt!
Marty
Profil
Vím že dnes se to už asi neřeší, ale smajlíci a podobné hejbající se věcičky mi docela slušně zpomalujou počítač a asi nebudu sám.

Právě proto mám rád emailové konference typu seo.nawebu, prostě jen to co člověk chce a potřebuje, bez nějakejch zbytečnejch okolků.
Charlie
Profil
PerToon, no jasně. Nejsem zas až takový blbeček =) Ale nějaká změna by neškodila. Nejlépe by bylo, kdyby si mohl každý člen vybrat styl podle libosti. Je fakt, že současný styl se dobře čte, ale někomu to třeba nemusí vyhovovat. Já bych třeba změnil barvu <pre> na jinou než zelenou a výrazněji bych to oddělil od okolního textu.
Filips
Profil
Charlie ale mě se tyto barvy líbí! opravdu
Radek Hrabůvka
Profil
Hlavně sem netahejte sem žádné prasárničky. Uživatelské vzhledy by nemusely být problémem při použití CSS signatury, info třeba na sově.
Víte, co udělá stránka se stovkou smajlíků těm, co mají ping jako já, nebo i horší :-(. Žádné žluté příšerky, textoví smajlíci jsou zlatí :-)! Ať žije smajíkový rasismus!
Leo
Profil
Bezte s tou zmenou stylu a smajlikama nekam, tohle neni detsky chat, ale technicke forum, a jednotny styl je prehlednejsi, smajlici vam znemozni napsat korektne kod. Pokud chcete posilit svoje virtualni ego svym stylem, chodte jinam. Leo
PerToon
Profil
Ať žije smajíkový rasismus! - geniální, nechceš si to nechat patentovat?
DoubleThink
Profil *
Stačilo...

Smajlíci tady nebudou, protože se jedná o grafiku, která nenese žádnou informaci. Emoce vyjadřujte textově.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0