Autor Zpráva
Yuhů
Profil
Protože se mi občas v této diskusi špatně hledá, napadlo mě, že bych se přidal formulář, ze kterého by se dala diskuse rovnou prohledávat Googlem.

Zároveň mě napadlo, že bych na tom mohl naostro vyzkoušet Google AdSense pro vyhledávání. Jinými slovy: ve výsledcích vyhledávání by reklamy nebyly po straně (jako normálně na Google), nýbrž nahoře. A za klikání na ně bych dostával provizi. Ta provize je většinou symbolická, ale to je právě to, co bych chtěl naměřit.

Vyhledávací formulář bych dal na hlavní stránku úplně dolů. Taky bych jej asi dal na stránku výsledků vyhledávání diskuse (protože by se měl hodit hlavně těm, kdo neuspějí při normálním vyhledávání). Nevýhodou formuláře AdSense je to, že tam musím dát logo Google a zachovat jejich html kód.

Dotaz na uživatele diskuse:
Vadilo by vám, kdyby byly ve výsledcích alternativního vyhledávání reklamy, ze kterých bych měl provizi? Nebo mám raději udělat normální Googlovský parazitní formulář?
fimmos
Profil
Mě by to nevadilo, lepší hledání ocením mnohdy.
Fred
Profil
Jsem rozhodně pro, stejně tu dost často hledám Googlem.
Fred
Profil
A pokrýt část nákladů je taky IMHO rozumné, taky by tě to dotování mohlo jednou přestat bavit ;-)
PerToon
Profil
Jsem taky rozhodně pro.
Hanz
Profil
Yuhů
No nějaký závažný důvod proč ne nevidím a naopak to zlepší možnosti a kvalitu vyhledávání. Takže jsem pro.
Dero
Profil
Směle do toho, Yuhů.
Martin
Profil
Dá se to popřípadně zrušit? Neporušíš tím nějaké jejich podmínky?
Timy
Profil
Yuhů
nevadilo.
sailgohooo
Profil
bez najmensieho zavahania - DO TOHO!
llook
Profil
Nevadí. Uživatelů se nijak nedotkne, že si Google za ty reklamy (které by byli u parazita stejně) nenechá všechno.

Byl bych i pro to, kdyby se tím úplně nahradilo místní vyhledávání, protože tím se nic najít nedá.
Lukáš M
Profil
Yuhů
určitě je to dobrý nápad, občas v diskusi také gůglím.
simka00
Profil
Yuhů, už se na tom pracuje? uběhlo už pár měsíců od založení tohoto threadu...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0