Autor Zpráva
Yuhů
Profil
Omlouvám se všem uživatelům za nedostupnost celého webu včetně této diskuse 21. listopadu kolem druhé hodiny odpoledne. Zkusím zařídit, aby se to neopakovalo. Díky za pochopení.
Yuhů
Profil
Další výpadek 7. prosince asi hodinu kolem 18. hodiny večer.

Nikdy nehostujte na serveru, kde zároveň běží Blog:CMS. Vraždí to databázi.
Leo
Profil
"Nikdy nehostujte na serveru, kde zároveň běží Blog:CMS. Vraždí to databázi."

Otazka je, jak to zjistit. Jinak to rada redakcnich systemu. Nedostupne byly stranky i dnes v noci, Leo
SuE
Profil
huh? blog cms by měl mít kešování, pokud vím
thingwath
Profil
V situaci kdy tu každý jako univerzální radu na problém s nějakým RS odpovídá ,,Napiš si svůj vlastní`` se vůbec nejde divit, že jich tolik nestojí za nic :-)
Yuhů
Profil
> Otazka je, jak to zjistit. Jinak to rada redakcnich systemu.

Leo, můžeš mi to prosím přeložit do češtiny?

> Nedostupne byly stranky i dnes v noci, Leo

kdy přesně? Ocením info, díky.

> huh? blog cms by měl mít kešování, pokud vím

Sue, já nevím, jestli má kešování. Na stejném stroji běží na Blog:CMS Marigold a ten to kešování asi nemá zapnuté nebo nevím.
Leo
Profil
"Otazka je, jak to zjistit. Jinak to rada redakcnich systemu.

Leo, můžeš mi to prosím přeložit do češtiny?"

Otazka je, jak zjistit, na stejne masine kde mam stranky nekdo pouziva Blog:CMS nebo jinou hruzu.

Jinak to dela ("Vraždí to databázi.") cela rada redakcnich systemu, ktery si jen pro zjisteni jak je stranka rozvrzena na bloky sahnou tak 20-30x do databaze.

Kdy byly ty stranky nedostupny uz presne nevim, ale priznam se, ze jsem to nijak zvlast netestoval kde je chyba, jestli po ceste, nebo na webserveru.

Leo
tark
Profil
Yuhů: Tak řekni Marigoldovi, ať si zapne cachování v NP_Cache - nastavení pluginů.
Radek Hrabůvka
Profil
Dneska zase výpadek, v 11.11 jsem poslal příspěvek, prohlédnul jsem si ho až v 11.37, ale mohlo to naskočit dříve, šel jsem na jiné stránky. První minutu nešel na JPW ani ping.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0