Autor Zpráva
Mistr
Profil
Nechci abych vypadal jako hnidopich, ale přesto uvedu následující poznámku:

Když si myškou najedu na tlačítko umožňující do vkládaného příspěvku do diskuze psát tučně, objeví se ve stavovém proužku nápis "Tučně". Podobné to je i u tlačítek pro kurzívu, podtržení, obrázek a odkaz. Jen u kódu (tlačítko se symbolem dolaru) je popisek ve stavovém proužku "kód", tedy s malým počátečním písmenem.

Vím, pro funkci (rostlináře :-) je to naprosto nepodstatné. Je to spíš otázka dokonalosti.

Jen pro vaši informaci, stránky si prohlížím díky Microsoft Internet Exploreru 6.
jozob
Profil
Mistr
:-)

Po prvý krát som si všimol, že sa vôbec text v statusbare mení :-)
DoubleThink
Profil *
Díky za upozornění - překlep mám na svědomí zřejmě já. Napsal bych sem, jakou prioritu má tento problém, ale obávám se, že bych překročil hodnotu MAX_VALUE
Mistr
Profil
DoubleThink
Napsal bych sem, jakou prioritu má tento problém, ale obávám se, že bych překročil hodnotu MAX_VALUE
Však já jsem to také v úvodu tohoto příspěvku psal - je to jen taková ta pověstná třešnička na dortu. Kolik let to běhalo s malým "k" a také to šlo. Takže až někdy budeš mít chvilku a nebudeš vědět co dělat, můžeš tam to písmenko opravit.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Mistra:
až někdy budeš mít chvilku a nebudeš vědět co dělat, můžeš tam to písmenko opravit
Tos nemyslel vážně, že ne? :-)
Nevím, jestli je to profesionální deformace, nebo deformace lidí, kteří se vrhli na webdesign. Úplně stejně zbytečný perfekcionismus vídám u bojovníků za validitu :-)

K čemu ti tam to velké K bude? Kdybych byl moderátorem, tak budu radši ve volné chvilce koukat do zdi, než abych opravoval velikost písmenka, o jehož existenci půlka fóra nemá ani tušení.
Michalek
Profil
Chamurappi
Bude to potom hezkýýýýý ;-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0