« 1 2 3 4 5 »
Autor Zpráva
Yuhů
Profil
Ahoj,

co říkáte na to, že bychom si někdy koncem ledna dali někdy večer v Praze sraz? V nějaké hospůdce?

Navrhuju čtvrtek 26. ledna v šest večer.

Poraďte prosím s výběrem místa.

Rád tam uvidím každého, kdo se vyskytuje na stránce 40 nejaktivnějších uživatelů
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=stats&top=3&days=365&lst =2

Co si o tom myslíte?
Marty
Profil
No to je zajímavý nápad, já jsem jednoznačně pro (jako pražák).
Acci
Profil
Škoda, Praha je "trochu" z ruky :-(
mat
Profil
Yuhů

nápad dobrý, jsem zvědav, kolik lidí přijde, pokud mi do toho nic nevleze, rád se zúčastním... a to místo - pokud by přišlo třeba třicet lidí, už by to mohl být problém...
Dero
Profil
Pracovní den večer je bohužel pro studujícího Brňáka nepřekonatelný problém. :o(
Kajman_
Profil *
No, rád bych, ale dovolené je málo ;-) Zatím holt budu všude spamovat, abych se do příště vlezl do 40ky.
*Čvachta*
Profil *
Myslím, že je to celkem zajímavý nápad. Co takhle udělat stránku, kde by se mohla zanechat nezávazná přihláška?
Marty
Profil
Dovoluji si řící že všední den, je obecně pro studenty a možná i pro ostatní celkem problémový (navrhuji pátek 27.).

Jinak po Praze je celkem hodně restaurací, kde budou hýkat nadšením, když se tam zamluví místo pro cca 40 lidí, takže zde problém určitě nebude.
PerToon
Profil
Bylo by to jistě zajímavý. A navíc se v první čtyřítce vyskytuju. A navíc bydlím v Praze. Ale zase sem prostě jenom obyčejnej kluk, kterej se trochu zajímá o tvorbu webu a píše často na tuhle diskuzi, no... Takže moc nevím jestli by mělo nějaký smysl se zjevit, ale pokud bude něco dohodnuto a šlo by aspoň tak 15 lidí, tak o tom asi budu vážně uvažovat....
Filips
Profil
Já bych navrhl nějaký sraz až bude mít diskuse nebo jpw nějaké to výročí. Ale udělal bych to pro všechny třeba v krajském nebo okresním městě. Muj návrh :-)

Filips
Fred
Profil
26/1 se hodí, pokud nezasáhne vyšší a moc a bude-li se něco konat, budu tam.
Hanz
Profil
Jsem na tom jako Acci, takže asi nic no.
flz
Profil
cestovne naklady na jpw.cz? :D
daleko do prahy :-/ ale ak sa vam ta stretavka podari, tak spravte daky fotoreport :)
Timy
Profil
Nápad je to dobrý, ale také to mám trochu z ruky
Ale fotoreportáž je dobrý nápad, jestli to skutečně vyjde, tak to byste mohli pořídit ;-)
Spikee
Profil
Poďte radšej do Tatier :-)
Yuhů
Profil
zopár reakcií:

Do Tatier by som zašiel, no neviem, či je to ozaj to pravé.

Všední den je vybrán záměrně, aby nepřišlo moc lidí. A taky aby mi to nesežralo víkend. Cesta do Prahy mě sama o sobě stojí nějaký čas, tak to chci udělat, když už tam budu.

Kajmane, jako moderátor jsi samozřejmě také zván.

Co se týká zamlouvání hospody pro dvacet lidí, tak to je právě důvod, proč to sem píšu. Potřebuju poradit (a případně pomoct) od někoho, kdo se v Praze (a v jejích hospodách) trochu vyzná. Předesílám, že mi hodně vadí zahulené prostory.

Pokud jde o výročí, za chvíli budeme mít dvě na sedmnáctou příspěvků. To je myslím na oslavu (pevně doufám, že databáze si to myslí také).
Cody
Profil
Celkem žasnu, že jsem tam tayk, ale pokud o vyjde tak bych se asi dokodrcal.
halogan
Profil
Yuhu: Nevyznam se sice v Praze (i kdyz tu ziju), ale celkem se mi libilo v pizzerii Aldo, kde je setkani posledni stredy od H1. Tam to jiste znas. Jen je tam misto pro cca 15 lidi.
Cody
Profil
halogan Bylo by hezké aby to bylo dobře najitelné - user friendly i pro mimopražské...
halogan
Profil
Cody: To docela je, nekde kolem pankrace. Mapa
PerToon
Profil
Asi by se nedal někde přehledně udělat seznam na kterým by bylo vidět, kdo by byl ochoten se zjevit, co? Já bych pak měl mnohem snazší rozhodování jestli jít nebo jít, protože bych měl přehled.
habendorf
Profil
Rád tam uvidím každého, kdo se vyskytuje na stránce 40 nejaktivnějších uživatelů
Všední den je vybrán záměrně, aby nepřišlo moc lidí.

Tak tomu říkám umění jemné diplomacie :o)
Mistr
Profil
Jo, tuhle myšlenku jsem měl také (tedy s tím srazem).

Akorát nevím, co se tam bude dít. Relativně neznámí lidé znající se jen z toho, jak vzájemně diskutují nad většinou webovými problémy. Uvidíme. Pravděpodobně to asi začne nějakým sborovým poděkováním Yuhůovi za Jak psát web...

Ale proč ne. Jen mě zaujalo, jak moc jsem zde na této diskuzi aktivní (19. místo :-) ). Snad to někomu pomohlo a nebyly to z mé strany jen samé bezvýznamné plky.

Jak to tedy se srazem vypadá? Je již něco bližšího? Jen to má malý problém, hned náledující den mám zkoušku z Dendrologie (pěkná čuňárna). Ovšem najít ideální termín pro všechny je problém takřka neřešitelný. No, uvidíme...
Richi
Profil
Jsem v Praze a hospody taky znám ale budu muset víc psát abych se mezi TOP 40 dostal :-)
Jestli máte rádi pivo, tady skvělá hospůdka tip pro vás: http://www.pivovarubulovky.cz/
Zdar a sílu.
Mistr
Profil
Richi
Ty bydlíš někde u Bulovky? Kde?

Co se týče hospůdek v tomto okolí, tak bych doporučil Mahagon (www.mahagon.cz). Mají tam Gambrinus 10 za 17,- Kč. :-)
Richi
Profil
No bydlím kousek od Stírky :-) tu hospodu co jsi dal odkaz znám ale nechodíme tam, má "domovská" hospůdka je tahle: http://www.restaurace-naruzku.com/ruzek.html
Ten pivovar jsme objevily nedávno a povím ti, není nad 18% nepasterizované pivko přímo "z varny" :-)
Cody
Profil
halogan OK, to bych myslím zvládl:-)

All jen se bojím, že si budu připadat jako blbec mezi takovými jmény uff, jen kvůli tomu, že často příspívám na diskuzi .. no ale určutě to stojí za to poznat ty lidi osobně:-)
flz
Profil
aj keď je viac ako isté, že nezúčastním, ale zaujíma ma vekový priemer ľudí čo tam pojdu :)
Pachollini
Profil
No, vidím, že už mi chybí sotva 300 příspěvků, abych se mezi tu elitu dostal ;-)
PerToon
Profil
flz - No, to je to čeho se děsím....
« 1 2 3 4 5 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0