Autor Zpráva
jozob
Profil
Zdravím.

Dá sa nejak objednať thread na mail bez toho, aby som prispieval? Jednoducho keď chcem sledovať pomocou mailu prebiehajúcu diskusiu skôr ako sám prispejem. Ak takáto možnosť nie je, nemohli by ste nad tým pouvažovať?

Ďakujem.
Mistr
Profil
Je to čuňárna a omlouvám se za ni, ale co poslat prázdný příspěvek. Jen u něj zatrhnout Oznámení na email. Jiné řešení mě totiž nenapadá.

Ještě jednou se za tu prasárnu omlouvám.
Martin Kuželka
Profil
Mistr: to myslíš vážně?!
jozob
Profil
Mistr
HEH! Ty si zlý :-)

Martin Kuželka
A nie je riešenie? Predpokladám, že Vy moderátori neviete čo z časom a veľmi radi by ste to zapracovali do MiniBB :-)
Mistr
Profil
Martin Kuželka
Já nezpochybňuji, že je to čuňárna, ale opravdu mě nenapadá jiné řešení. Pokud takové existuje, pak ho, prosím, zveřejni.
Timy
Profil
Mistr
Pokud takové existuje, pak ho, prosím, zveřejni.
Pravidelně navštěvovat zdejší diskusi ;-).
Mistr
Profil
Timy
Jo, to je řešení.

Já jsem tady ale skoro pořád a také mi některá témata unikla a dozvídám se o nich až zpětně oklikou a více méně náhodně. Jako například o tomto tématu.
jozob
Profil
Takže z toho asi nič nebude... no čo už
Yuhů
Profil
ono to vážně nejde, pokud vím. Myslím, že to jde ve druhé verzi MiniBB (až bude nějaký volný víkend, tak na ni přejdeme).
jozob
Profil
Yuhů
To by bolo super. A duhá verzia MiniBB sa mi naozaj páči. Veľmi by si potešil nielen mňa.
Mistr
Profil
Yuhů
Věřím, že druhá verze MiniBB bude také taková sympatická, střízlivá a jednoduchá jako je tato. Nejedná se o snad o fórum použité například zde: http://forum.konykorn.com/
jozob
Profil
Mistr
To je phpBB.
Mistr
Profil
jozob
Já jsem si to myslel. Kde už běží to druhé MiniBB. Že bych se mrknul, co nás čeká. :-)
jozob
Profil
Mistr
Nedávno som nejaké miniBB inštaloval. Bolo to http://diskuse.diablo3.cz/
Tuším, že to je miniBB 2.x
Mistr
Profil
jozob
A v čem se to liší pro nás, uživatele? Jak se na to tak zběžně dívám, nevidím v tom prakticky žádný rozdíl. Možná, že je v tom nějaký rozdíl pro administrátory či moderátory.
Yuhů
Profil
je v tom dost změn pro moderátory. Hlavně pokračuje vývoj, takže není třeba všechno si dělat ručně na míru.
jozob
Profil
Mistr & Yuhů
Ale aby sme neodbiehali od pôvodnej otázky - bude tam možnosť objednať sí fórum bez postu? (Viem, inštaloval som to, možno blbá otázka, ale nemám čas to momentálne zisťovať)
Mistr
Profil
jozob
Ale aby sme neodbiehali od pôvodnej otázky
Promiň.
YoSarin
Profil
Nevíte někdo, jestli to bude umět RSS? celkem jsem uvažoval, že to by se mi hodilo přeci jen o něco víc, než zasílání na mail - člověk má větší kontrolu nad tím, co má vlastně "objednaný".
Pokud to tam není, mohly by se do kódu diskuze (netuším jak vypadá) přidat nějaké značky (nejlépe HTML komentáře), které by usnadnily rozklad HTML a tvorbu RSS? Jsem celkem přemýšlel, že se do něčeho takovýho vrhnu, až skončí zkouškový (dneskáááá :-D)

YoSarin
jozob
Profil
YoSarin
Je na to plugin.
YoSarin
Profil
jozob
No, tak to si to phpko zase neprocvičim... :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0