Autor Zpráva
Wan-To
Profil *
Mám (i na můj vkus ;-) ) celkem radikální požadavek - nešlo by založit novou sekci v diskuzi - sekci o Javě?
Martin
Profil
A nešla by i sekce o Myslq?
Wan-To
Profil *
Je tu přece sekce o PHP - a pokud se používá MySQL tak skoro vždy s PHP.
U té Javy je to podle mě ale něco jiného - příspěvky o tomto jazyku jdou dávat tak akorát do Nezařaditelné dotazy. A to se mi vůbec nelíbí :-(
Leo
Profil
Jenze tohle je web o webu, a diskuze o Jave se zvrhne na hry pro mobily a tisic jinych veci, ktere s webem vubec nesouvisi... Leo
Anonymní
Profil *
V Javě se taky dělají servlety a applety - a to je dost významná součást tvorby webu.
Možná by stačilo do popisu sekce napsat, že to není sekce o J2ME pro mobily, to snad každý pochopí.
Martin
Profil
Java s webem souvicí docela dost.

Já teda MySQL používám jen s PHP, ale stejně by podle mě bylo lepší kdyby MySQL bylo zvlášť. Na většině fór to tak udělaný je a docela mi to vyhovuje.
Wan-To
Profil *
Anonymní
Sorry, ten minulý příspěvek jsem psal já...
Hanz
Profil
Anonymní
Pochopí, ale nebude respektovat (řeknimi kolik lidí si to čte, když je tu zpousta dotazů ve špatné sekci--> kdyby si to četli tak to zařadí správně)
Wan-To
Profil *
Hanz
To je taky pravda...
thingwath
Profil
Možná by nebylo marné mít obecně sekci o databázích a ještě jednu o programování pro web, kam by se vešla i Java. PHP by zůstalo samozřejmě mimo, protože je pravděpodobné, že v tom webovém programování by byla tak desetina dotazů. A neboby se to dalo narvat do sekce 'Webové aplikace', kam by se vzlezly databáze i Java.
llook
Profil
Já teda nepozoruji moc příspěvků na téma Java. Pokud by takových příspěvků bylo více než málo, pak by přišla nová sekce vhod, ale teď mi připadá zbytečná.
Dokážu vyjmenovat několik set webových technologií, které tu nemají vlastní sekci, protože se na ně (skoro) nikdo neptá.
llook
Profil
Navíc předpokládám, že v sekci Java by vznikali kupy dotazů na Javascript.
Yuhů
Profil
Milí diskutující, klidně můžeme mít sekci o Javě, ale stojí to na jedné jediné věci:

Potřebujeme někoho, kdo Javu výborně umí a tu sekci bude pravidelně moderovat.

Jakmile někoho takového seženeme, tak to fakt není problém. Že by si lidi pletli Javu s Javascriptem, to je jasné, ale aspoň bychom na tom dobře rozeznali lamy a byla by sranda.
Wan-To
Profil *
Potřebujeme někoho, kdo Javu výborně umí a tu sekci bude pravidelně moderovat.
Javu umím celkem dost dobře (až na servlety, kterým zase nerozumím vůbec), ale nemohl bych pravidelně moderovat, mám totiž dost omezený přístup na internet :-(
Martin
Profil
Koukám že na moje MySQL jste zapomněli :(
Yuhů
Profil
> Koukám že na moje MySQL jste zapomněli :(

ano a ne. To souvisí s tím moderátorem. Pokud mi někdo napíše "hele Yuhů, umím perfektně MySQL a jsem ochoten to moderovat a odpovídat i na dotazy, které ostatní ignorují, a nepřestane mě to po měsíci bavit", tak hurá, jdeme do toho. Já osobně MySQL umím na úrovni běžného uživatele, takže nemám na to, abych to moderoval nebo moc radil.

Po pravdě řečeno nevím, jestli by těch dotazů bylo tolik. Zatím nevidím problém v zadávání MySQL dotazů do PHP nebo do nezařazených. Až jich tam takových bude moc, tak si řeknu, že by to za to stálo, stejně jako se to třeba stalo u Prací a zakázek.
Wan-To
Profil *
Yuhů
Co kdybys zkusil založit asi tak na týden sekci o Javě, jen na zkoušku, jestli by tam vůbec někdo něco psal? Myslím, že by tam mnohem míň témat než v ostatních sekcích, a možná bych to i s mým omezeným připojením nějak moderovat zvládnul... Ale až po zkušebním týdnu!
ronnie
Profil
Yuhů neuvažuješ o zavedení nové sekce "Databáze"? Myslím, že by se sem hodila...
Anonymní
Profil *
Opravdu by se zde sekce o databazich hodila, zacinaji se zde mnozit prispevky, ktere pak neni kam zaradit...
DoubleThink
Profil *
Jak jste již mohli poznat podle Yuhůova příspěvku, každá sekce musí mít moderátora, který jí rozumí a je ochoten pomáhat.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0