Autor Zpráva
Leo
Profil
Sel by tady udelat primy odkaz na Posledni diskuze abych nemusel po kazdym kliknuti na zalozku ve Firefoxu jeste scrolovat? Uplne by stacilo dat nadpisu Posledni diskuze nejake id, pak uz muze byt cilem odkazu a da se ulozit do bookmarks. Diky, Leo
Fred
Profil
taky bych byl pro
Spikee
Profil
Pridávam sa.
Tomik
Profil
Velice praktický nápad.
bojars
Profil
Aj ja sa pridávam...

:-)
Michalek
Profil
A ja se nepridavam, ja si rad zascrolluju. Ono stejne nez se to na GPRS nacte, parkrat scrolluju naprazdno.
Leo
Profil
Nicmene ti ted id navic moc traffic nezvysi ne? Pak je jeste moznost dat prehled Poslednich diskuzi nahoru na stranku :-) Leo
Michalek
Profil
Kdyz nad tim tak uvazuju, je to dobry napad, taky bych si to rovnou hodil do odkazu :-)
Yuhuuuu, DoubleThinkuuuuuu :-)
Leo
Profil
"Yuhuuuu, DoubleThinkuuuuuu :-)"

Nebo nejaky dobrosrdecny hackere :-) Leo
centi
Profil
No a uplne idealne by bolo RSS pre kazdu kategoriu, ale to len fantazirujem :-)
Yuhů
Profil
http://diskuse.jakpsatweb.cz/#posledni

Jinak co se týká vývoje požadovaných vlstností, jako je třeba rss pro kategore, tak si prostě někdo stáhněte miniBB, rozjeďte si to a doprogramujte modul. Já mám fakt na práci jiné věci, děkuju za pochopení.

Čistě teoreticky je možné při dodělávání vašich požadovaných vlastností vynechat šablonovou vrstvu a sosat přímo z databáze (opět -- nainstalujte si, zjistěte a programujte), pokud ovšem zůstanete u selektů. Pak mi prostě pošlete otestovaný php soubor a já to hodím na server.
Fred
Profil
Super díky
Leo
Profil
Diky moc, Leo
Michalek
Profil
Thx
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0