Autor Zpráva
Yuhů
Profil
Zkouším nový způsob ochrany proti robotickému spamu. Kdyby něco nefungovalo, dejte mi to prosím vědět na email. Díky!
koudi
Profil
A jak to funguje, smím-li se zeptat?
thingwath
Profil
Taky by mě zajímalo. S bezodkazovým spamem si to koukám neporadí...
Chamurappi
Profil
Reaguji na koudiho:
Letmým pohledem do zdrojáku bych řekl, že je na straně klienta formulářové políčko, do kterého se vyplňuje čtyřka. Lidi s vypnutým JavaScriptem ji tam musí napsat ručně, zbytku se tam doplní sama a políčko se skryje. Předpokládám, že to bude velmi účinné a uživatelé to ani nepocítí. Mnohem lepší, než analyzovat samotnou zprávu.

Reaguji na thingwatha:
Je to ochrana proti robotickému spamu. Ty robot nejsi, tobě spam projde.
thingwath
Profil
Jak to víš, že nejsem robot? mrk mrk

Každopádně, mrzí mě, že role chytrého opět případne temné straně síly.
koudi
Profil
Tak do zdrojáku sem nekoukal. Řešení jednoduché, nápadité, uživatele neobtěžuje - jestli to bude fungovat, tak to je vskutku geniální.
Chamurappi
Profil
Reaguji na thingwathe:
Temná strana síly je cestou k mnoha schopnostem, které někteří považují za nepřirozené.

Jak to víš, že nejsem robot?
Kdyby bylo na mně, abych toto určil, položil bych ti jednu z otázek z mého kontaktního formuláře na Webylonu. Nejoblíbenější je asi ta se šroubovákem, díky ní mi píšou i lidé, kteří mi ani nemají co říct :-)
thingwath
Profil
Tvé testy jsou příliš těžké. Nemohl bych ti napsat, protože správnou odpověď na prakticky žádnou otázku neznám :-/
Šlaha
Profil
Yuhů, prosímtě, můžu ten tvůj antispam použít u sebe na fóru?
tiso
Profil
Yuhů
Geniálne riešenie... Klobúk dolu... Už som chcel napísať či sa s tým bude niečo robiť, alebo nie, lebo hoci som tu chvíľu dosť to otravovalo...
Gekon
Profil
Tak jsem zvědavý, jestli se to osvědčí...
*Čvachta*
Profil *
Super :) konečně to funguje :)
Yuhů
Profil
Šlaho, klidně to použij. Stejně je to modifikovaná myšlenka od Vrány.

Pokud ještě nějaký robotický spam objevíte, napište mi to prosím. Chci zjistit, zda to nějaký robot zvládne obejít.
Leo
Profil
"Chci zjistit, zda to nějaký robot zvládne obejít."

Pokud ho nekdo jen mirne upravi tak urcite ano, zvlast, pokud se ta cislice nemeni. Leo
Šlaha
Profil
Yuhů, díky. Mohl bys prosímtě popsat co a jak udělat, aby to funguvalo?
Yuhů
Profil
Šlaho, nevím, na co přesně se ptáš. Ptáš se na to, jak upravit miniBB 1.7ee tak, aby se nedalo roboticky spamovat, nebo se ptáš jak upravit obecnou diskusi, aby se nedalo spamovat?
Šlaha
Profil
Yuhů, potřeboval bych poradit, jak začlenit do minibb 1.7ee antispamovou ochranu, o které je tohle vlákno.

Zřejmě se jedná o toto:
<span id="spamprotirobotum">Ochrana proti spamu. Napi&sup1;te prosím &egrave;íslici &egrave;ty&oslash;i: <input type="text" name="robot" value="" id="protirobotum"></span>
<script>
/* tento skript vlo?í do p&oslash;íslu?ného polí&egrave;ka  */
document.getElementById("protirobotum").value="4";
document.getElementById("spamprotirobotum").style.display = "none";
</script>

jenže nevím, kam to mám vložit.
Qwerty
Profil *
Budu testovati tento skvost na mnoha svých webech, které jsou pod těžkou palbou spammerů. Zatím vloženo na Divokýho Billa.
Dám vědět výsledky. Funkce zatím pochoutková, díky moc za to.
Šlaha
Profil
Můžete mi prosím někdo napsat, jak se to dá začlenit do minibb? Nějak na to nemůžu přijít.
Tomáš Domanik
Profil
Zdravim,
jen bych se chtel zeptat zda je nejaka moznost jak otestovat antispamovi script.

udelal jsem vlastni antispam
http://forum.isol.cz/index.php?action=vthread&forum=5&topic=371
a potreboval bych zjistit zda se to da nejak obejit pak bych to vypustil jako plugin.

diky za kazde info
Fit
Profil *
Tomáš Domanik:

Ahoj,
docela by se mi to hodilo, protože ten script mi poslední dobou začínají spameři obcházet. Tohle asi neobejdou. Nevím ale, jak na to..
Tomáš Domanik
Profil
jeste to neni ve final verzi aby se to dalo pouzit
sice vecsina je ve samostatnem scriptu ale par uprav bude jeste nutnych.
Tomáš Domanik
Profil
ok, tak prva testovacia verzia je vonku
http://forum.isol.cz/index.php?action=vthread&forum=5&topic=371
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0