« 1 2 »
Autor Zpráva
Mistr
Profil
Přátelé,

všiml jsem si na diskuzním fóru serveru Miranda.cz speciálního oddělení pro různá off topicová témata. Je to oddíl "Smetiště", tedy poslední v části "Fórum" zmíněné diskuze.

Dávám k úvaze, zda něco podobného nezřídit i zde. Co vy na to?

Pokud by se jednalo o moderátora tohoto oddílu, klidně bych se do této funkce hlásil.
Casero
Profil
Mistr
off topic nerovná se to nezařaditelné??
Mistr
Profil
Casero
To sice ano, ale tohle jsem myslel něco v tom smyslu, když má někdo potřebu jen tak o něčem plkat...

Za nějaký čas by se to promázlo a byl by od toho pokoj.
venca163
Profil
Casero
rozhodně nerovná...řekl bych, že i nezařaditelné dotazy by měly mít spojitost s webem, pc apod.

Mistr
už jsem to myslím navrhoval mezi řečí =)

Pokud by se jednalo o moderátora tohoto oddílu, klidně bych se do této funkce hlásil.
třeba to přinese plusové body=)
Casero
Profil
Mistr
OK..tak to sme za, aspon si budu moct kde splknout :-DD
RPG
Profil
Mistr
Osobně bych byl pro. Jen se bojím, aby se to zde nezvrhlo v "zábavnou" diskusi typu lide.cz.

Kromě toho, myslím, že ti někteří lidé tuhle myšlenku zavrhnou s tím, že se zde jedná o odborné fórum, a volný pokec tady nemá co dělat.
Mistr
Profil
RPG
Oběma Tvým poznámkám rozumím.
RPG
Profil
Mistr
To jsem rád. Každopádně, já tvou myšlenku budu podporovat, s málokým si rozumím tak, jako s lidmi "od profese".
koudi
Profil
Jen aby se to tady nezvrtlo ve volnou diskusi s okrajovou sekcí o webdesignu :).
Pokud to bude v nějakých rozumných mezích, jsem pro.
Peca
Profil
Nezřizoval se kdysi na to irc kanál? :-)
Chytrák
Profil *
Peca
Jenže né každý ví jak na IRC, takže proto by byl lepší obyčejný diskusní thread.
djlj
Profil
Myslím, že IRC je lepší nápad...
Peca
Profil
Chytrák
Aspoň máš jistotu, že se bavíš na úrovni ;-) Náhodní kolemjdoucí, co potřebují pomoct, tady stejně jenom tak vykecávat nebudou, spíš to bude pro ty dlouhodobější členy. A ti si s tím snad poradí...
Mistr
Profil
Osobně bych se asi také více přimlouval k té diskuzi.
Casero
Profil
Osobně bych se asi také více přimlouval k té diskuzi.
:-D tak asi bys jinak nezakládal tento topic
Nox_lbc
Profil
Sekce "Smetiště" je na každém dobrém, velmi dobrém, středně dobrém, výborném, skvělém, majestátním, nadpřirozeném, přirozeném, vynikajícím fóru ...
RPG
Profil
Nox_lbc
je na každém dobrém fóru
Jo, to je možné, ale tohle je velmi dobré fórum :o).
Nox_lbc
Profil
Jo, to je možné, ale tohle je velmi dobré fórum :o).
Tak to nebyl zrovna nejšťastnější výrok ... BTW IMO ROTFL: znám lepší
Casero
Profil
Tak to nebyl zrovna nejšťastnější výrok ... BTW IMO ROTFL: znám lepší
taky řekl, že je to velmi dobré, ne nejllepší
Nox_lbc
Profil
taky řekl, že je to velmi dobré, ne nejllepší
To bylo taky ze slabšího soudku ;-) ... nebudeme tu hrát slo(v)ní bitvu, že ne ? ;-)
Mistr
Profil
Takže jaký je tedy závěr tohoto tématu, přátelé?
llook
Profil
Já jsem teda proti. Všelijaké stupidní výlevy by se tak motaly mezi ostatní příspěvky na hlavní stránce (ony občas i ty člověk musí chvíli rozdejchávat) a bylo by tu až moc Živě... Navíc by to narozdíl od IRC představovalo mibi naprosto zbytečných dat v databázi.

Chtele-li plkat o blbostech, běžte si na některé z každých dobrých fór.
Gekon
Profil
Já osobně jsem pro, přece jenom témata jako Odkud jste, Muž či Žena, Koho volíte, co vy a hry, Kolik vám je, Habendorf je táta a další se snad dají přežít, tak proč jim neudělat vlastní oddělení?
DoubleThink
Profil *
Souhlasím s llookem

viz Pravidla diskuse:
Pište jenom tehdy, pokud máte co říct. Tlachy si nechte od cesty. Tato diskuse není chat ani zábavní server.


(...) tak proč jim neudělat vlastní oddělení?
Podej prst, a máš pryč ruku...
habendorf
Profil
Já jsem také proti, ač jsem autorem jednoho ze "závadných" threadů.
Bubák
Profil
Není až tak velký problám zařídit diskusní místnost na vhodném serveru, výběr tu je. Ale sem bych to nepřidával, nanejvýš odkaz.
Gekon
Profil
habendorf
Jojo, závadné... ehm, Doublethinku, smaž mu ten thread, ať má Anička smůlu:)

Ne, sorry, blbej džouk.
RPG
Profil
Kompromis? Co takhle založit pouze téma, ne celý oddíl?
Gekon
Profil
RPG
Aby bylo pořád nahoře a rušilo v seznamu posledních příspěvků? Takhle bych to neviděl...
RPG
Profil
Gekon
IMHO stále lepší jedno (pouze téma) než více (více témat v samostatném oddílu). Ale vlastně máš pravdu, pro ostatní lidi by naše "rádobydiskuse" zřejmě moc užitečné nebyly.
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0