Autor Zpráva
Chamurappi
Profil
Smím vědět, kdo zamknul ono dlouhé vlákno o XHTML a proč? Mám již od července rozepsanou reakci na milu, teď jsem chtěl reagovat na Jokera a uprostřed psaní mi to někdo bez zdůvodnění zamknul.
Dero
Profil
Nevím, kdo jej zamknul, ale opětovně jsem jej odemčel.
Chamurappi
Profil
Děkuji ti.
Dero
Profil
Tak je to jasné - podíval jsem se, kdy bylo vlákno založeno, bylo to před rokem.

Můžete směle pokračovat v diskusi.
Dmagician
Profil
Ja uz som si dovolil. Inak prave preto som velmi nechcel tam vypisovat, lebo som si myslel ze to niekomu moze vadit ze je to uz stara prelezana tema.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Dera:
To se jen tak po roce samo od sebe zamkne vlákno?

Podíval jsem se na starší diskuse a zamčené nejsou. Třeba tahle je skoro dva roky stará. Je to z ní poznat :-)
Chamurappi
Profil
Dneska se dotyčné téma zamklo z jakého důvodu? Já už mám pár týdnů sepsanou reakci a rád bych ji tam ještě někdy poslal.
Dero
Profil
Chamurappi: Nevím, proč bylo téma zamknuto tentokrát. Nevidím pro to žádný zjevný důvod. Už jsem jej odemčel.
DoubleThink
Profil *
Mám již od července rozepsanou reakci na milu
Hmm - to je vpravdě netradiční postup.

Když si to tak pročítám, mohl by někdo z tohoto desetistránkového elaborátu udělat stručnější výtah, ke konci už někteří diskutující očividně ztráci přehled, co se řešilo a co ne.
Chamurappi
Profil
Reaguji na DoubleThinka:
Už mám nějakou dobu rozpracované stručné a výstižné přehledy kontroverzních témat, které se řeší na diskusích. Zatím nevím, kdy je odhalím světu. A teď stejně nemám čas na shrnutí tématu pro/proti XHTML -- i ten stručný výcuc bude pořádně nacucaný.

Mé ústřední argumenty proti XHTML už jsou na Webylonu a ve zhuštěné drastičtější podobě vyjde část z nich (+ pár nových) na Lupě. (Snad v únoru.)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0