« 1 2 »
Autor Zpráva
Mistr
Profil
Přátelé,

rád bych vás všechny pozval na další sraz diskuze, který se bude konat ve čtvrtek 29. března. Místo v Praze a čas ještě dnes (později) doplním.

Určitým tahákem k účasti je přislíbená účast i Dušana "Yuhů" Janovského! Věřím tedy, že tam nebudu s Dušanem sám, i když ani to by nemuselo být špatné. :-)

A navíc:

:-)
habendorf
Profil
Březen je sice měsíc netu, ale termín po 2.4. by byl mnohem lepší. Věřím, že nejsem jediný lempl, který honí daňové přiznání na poslední chvíli :o)
Railbot
Profil
Dělám si poznámku v kalendáři. Pokud nebude práce až nad hlavu, tak bych dorazil.
jonge
Profil
Pokud budou dobré spoje, tak bych pravděpodobně taky dojel.
Mimochodem, co tam budem dělat?
koudi
Profil
Mimochodem, co tam budem dělat?
To, co se tak v hospodě dělává - vyšívat psí dečky a diskutovat o nejnovějších módních trendech v zakarpatských zemích.


Co se týče místa - navrhuji 'restaurační zařízení' pekařka (tam co minule). A nejen proto, že bydlím nadohled :).
Gekon
Profil
Pokud mi vlak neurazí nohy, měl bych se tam objevit.

koudi
O tom už jsem něco slyšel. Kde ta Pekařka je? Je mi to povědomé...
DJ Miky
Profil
Kde ta Pekařka je?

Že by tady?
Inpocasi
Profil
DJ Miky
Webovou prezentaci mají nic moc :-(
Railbot
Profil
navrhuji 'restaurační zařízení' pekařka (tam co minule)
Doufám jen, že samotná hospoda je kvalitnější než jejich web, ten lehce zaspal dobu. Ale to nic, jen profesionální deformace :)
Gekon
Profil
DJ Miky
Jsem tam téměř každý den:)

Railbot
Je to spíše restaurace než hospoda, ale je to tam dobré. Skvělá kuchyně, obsluha sice není moc inteligentní, zato ochotná a milá. Co se stránek týče, nedají si říct, šéf o tom nechtěl ani slyšet, prý se mu současné líbí... Haha.
Mistr
Profil
Dobrá, sejděme se tedy v restauraci Na Pekařce, když je zde tak oblíbená. Takže:
datum: 29. března 2007 (čtvrtek)
místo: restaurace Na Pekařce
čas: 20 hodin
Gekon
Profil
Zarezervováno. BTW dneska jsem tam měl Hovězí po Toskánsku s rýží, moc bájové počvachtání.
koudi
Profil
Zarezervováno
Juchů! Teda vlastně Yuhů :)
Mastodont
Profil
Zapsáno do kalendáře, budu tou dobou v Praze.
Mastodont
Profil
Hm, ta už zase nebudu :-(((
Gekon
Profil
Vím, že Vás to všechny strašně mrzí, ale neobjevím se tam. Důvody?
1.) Ztráta pěněženky a tím pádem veškerých financí (sice se ten samý den našla, kupodivu ale bez peněz).
2.) Dneska jsem dostal chřipku, ne-li něco horšího.

Přeji Vám, aby jste si sraz užili, a dali si na moje zdraví nějaký silný utrejch. Třeba panák Stolichnaya:)
Railbot
Profil
Gekon
Argh :-/
Gekon
Profil
Railbot
Argh :-/ = zvuk, který obvykle vyluzuje abstinent po vypití panáku vodky:)
habendorf
Profil
Argh :-/ = zvuk, který obvykle vyluzuje abstinent po vypití panáku vodky:)

Argh :-/ = zvuk, který obvykle vyluzuje alkáč po vypití panáku vody:)
Gekon
Profil
habendorf
To je ta druhá možná varianta:)
koudi
Profil
Gekon
Áaa, to mě mrzí. Škoda, co se dá dělat.
Gekon
Profil
koudi
Vynahradíme si to příští týden. Pořádně se na Pekárně načnem, a pak bychom mohli do kina na nějaký film podobný Clerkům:)
koudi
Profil
Gekon
Nejsem proti,mohla by to být vydařená akce :)
YoSarin
Profil
A kdo všechno že tam nakonec bude? Ve čtvrtek se asi budu nudit, tak to bych se mohl zas jednou podívat na Kavčí Hory - snad to tentokrát najdu. :-)
Mám si připravit jmenovku? ;)
koudi
Profil
YoSarin
Mám si připravit jmenovku? ;)
Ne, tebe už známe ;-)
Gekon
Profil
Všem, kdo půjdou
Abych nezapomněl, je to rezervované již od 19:45, na moje jméno, neboli Komárek.
Mistr
Profil
Přátelé, připomínám všem zítřejší (čtvrteční) sraz této diskuze.

Kdy: 29. března 2007 (čtvrtek)
Kde: restaurace Na Pekařce, případně www.firmy.cz/detail/332055-na-pekarce-praha-podoli.html
Čas: od 20 hodin (restaurace je rezervována již od 19:45, takže pokud můžete, přijďte klidně i dřív).

A pro lepší orientaci mezi návštěvníky (a zároveň po dobrých zkušenostech z minula) přidávám i svojí fotku, abyste věděli, koho hledat:
YoSarin
Profil
Gekon
Abych nezapomněl, je to rezervované již od 19:45, na moje jméno, neboli Komárek.
Už se vidím jak tam přijdu:
"Dobrý den, prosím vás někde by tu měla být rezervace."
"A na jaké jméno?"
"Gekon."
Gekon
Profil
YoSarin
Vidíš, to mě taky mohlo napadnout :)
koudi
Profil
Gekon
Za tu dobu co tam chodíš, by tě tam taky mohli znát i pod timhle jménem :)
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0