Autor Zpráva
Keilew
Profil
Koukám, že se tu ótečkování solidně rozmohlo, ale je to dáno i tím, že se tu objevují takové bláboly, že to až bolí.
Příkladem nechť je sekce Práce a zakázky. Proto bych doporučoval do nové verze fóra, co se prý připravuje, autolock na tato vlákna a předpřipravené kolonky do formuláře: web, reference, dovednosti, cena a kontakt.
Lexter to udělal dobře, když si tam dával inzerát. Napsal vše potřebné a zamknul. Já ne, ale diskuse kolem toho byla rozumná. Ale to je spíš vyjímka, jak to tak čtu.
Bohužel řada přispívajících nemá to kvívké tento postup zvládnout ani kdyby byl napsán tučným červeným fontem o velikosti 25px. Realizovat to možná nebude snadné, teď jsem nainstaloval miniBB a dlouho jsem se v tom šťoural (přičemž s table-layoutem paradoxně neumím zacházet), ale zkušený PHPkář a JSista to jistě zvládne.
Chápu, že nad těma stupiditama, co tam někteří inzerují, zůstane rozum stát, ale není přece problém se vyotéčkovat někde jinde;-)

P.S.: Lexi, tím nechci dělat reklamu na svou diskusi, protože ten hosting tam na to není:-) I když jako pokopnutí k tomu, abys to konečně spustil, to brát můžeš:-))
Petr Tichý
Profil
And what about IRC? Nechtěly byste?

// Myslel jsem na to OTéčkování. Mohli bychom se vykecat na IRC místo zde v cizích vláknech.
Nox_lbc
Profil
IRC kanál JPW existuje ... pohledej ... k tomu OTčkování, to nezarazíš, každej se občas ukecne ...
Keilew
Profil
Petr Tichý
Chtělo by to spíš nějaký stín pro tuto diskusi. Všichni by o něm věděli (tedy ti závisláci pochopitelně) a stínoval by toto fórum. Tím by zůstávaly chutě OTéčkařů ukojeny a zdejší diskuse by nebobtnala tisíci zbytečných "postů".
To ovšem ale neřeší problém výše popsaný - problém prací a zakázek.
Gekon
Profil
Keilew
Spíš by to řešil větší počet zodpovědných moderátorů.

Ad diskuse: Mám poměrně dost dobrý a spolehlivý hosting, takže jestli chceš, můžete si dát tu diskusi ke mě:)
Keilew
Profil
Gekon
To si taky myslím. Dokonce jsem to tu snad už i psal.

Ad diskuse: Lexter prej něco kuje. Já to taky zkusil, leč tam, kde to jede, ten hosting není zrovna k tomu vyhovující. Parazituju totiž na jiném projektu, ale pst;-)
Railbot
Profil
Spíš by to řešil větší počet zodpovědných moderátorů.
Pořádek v diskuzi nedělá počet moderátorů, ale uživatelé svým chováním. I kdyby tu bylo 20 modů a ukecaní lidé, co dlabou na pravidla, tak to lepší nebude.
Keilew
Profil
No tak dejte funkci těm ukecanejm a je to:-) Nejlepší myslivec je přece pytlák;-)
Michalek
Profil
Já bych do toho nechtěl lézt, ale imho tady Doublethink jasně naznačil, že to bude řešit. A mimochodem, není tohle téma taky OT, stejně jako to minulé?
djlj
Profil
Reaguji především na ten odkaz, který poslal Michalek.
Popravdě mi taky vadí, že v 5 z 10 témat čtu tady ty vaše žvásty (Keilew a spol. — avšak neberte to osobně, nic proti vám nemám). Pomlouvejte a domlouvejte se třeba na ICQ; myslím, že většinu lidí to tady moc nezajímá.
Keilew
Profil
Já bych do toho nechtěl lézt, ale imho tady Doublethink jasně naznačil, že to bude řešit. A mimochodem, není tohle téma taky OT, stejně jako to minulé?
Kdybys to čet pořádně, tak toto téma o Pracích a zakázkách, autolocku a předformátovaných formulářích. Že to zase přes IRC sklouzlo někam jinam, za to zas tak nemůžu já, i když to s tím taky docela souvisí. A že ses přidal, tak OTéčkuješ vlastně taky, protože nereaguješ na to, co jsem se tím snažil říct, ale na to, co tu napsali jiní.

djlj
Pro tebe platí to samé. Pokud máš pocit, že musíš sdělit to, cos sdělil (a i jiní a to neberte osobně), založte si vlastní thread. Děkuji.
Michalek
Profil
protože nereaguješ na to, co jsem se tím snažil říct
Abych tedy reagoval na to, co se snažíš říct, poprosil bych o seznam lidí, kteří OTčkují v sekci Práce a zakázky. Třeba se přijde na to, že to jsou právě ti lidé, kteří řvou po zrušení OT. A třeba ne.
Chamurappi
Profil
Ještě před pár měsíci jsem četl skoro každý příspěvek z kodérsky orientovaných kategorií, ale poslední dobou už mě to neláká. Číst si, jak si Keilew s Lexterem v cizím vlákně notují o nějaké hovadině, je otrava. Škoda klikat.

Diskuse mimo téma mi nevadí, pokud je smysluplná. Samotné odběhnutí vadí málokomu a občas je pro čtenáře zajímavější než původní téma. To, co se tu nyní objevuje, ovšem není diskuse mimo téma, ale chat absolutně o ničem. Sice každá věta končí vychechtaným smajlíkem, ale do humoru to má zatraceně daleko. To bych na místě moderátora nemilostrdně mazal. Kdo má nutkání plkat o ničem, nechť si plká někde jinde.

Kdyby se rozdávala moderátorská křesla, tak já bych si s dovolením vzal. S křeslem v ruce bych případně mohl i prostříhat mé oblíbené dvacetistránkové vlákno (odstranit z něj Lextera a jinou potulnou havěť).
DoubleThink
Profil *
Koukám, že se tu ótečkování solidně rozmohlo, ale je to dáno i tím, že se tu objevují takové bláboly, že to až bolí.
Pokud jde o arzenál blábolů, těžko bychom mohli hledat osobu povolanější, než tebe.

Proto bych doporučoval do nové verze fóra, co se prý připravuje, autolock na tato vlákna a předpřipravené kolonky do formuláře: web, reference, dovednosti, cena a kontakt.
O takových proprietárních modifikacích neuvažujeme.

ale není přece problém se vyotéčkovat někde jinde
Není, ale k exhibicionismu je zapotřebí publika.

Spíš by to řešil větší počet zodpovědných moderátorů.
Ano, a také jim dát do rukou důraznější přesvědčovací metody. Systém "soft banů" je připravován.

Mám poměrně dost dobrý a spolehlivý hosting
Pokud nemáš vlastní housingový server, tak krutě podceňuješ zátěž, kterou současné fórum generuje.
Gekon
Profil
Chamurappi
Moderátorské posty bude Yuhů rozdávat až po upgradu diskuse. Taky na něj čekám. Četls román Utopia?
Gekon
Profil
DoubleThink
Tím jsem měl na mysli hosting pro Keilewovo fórum, na kterém si blábolí čtyři lidé (me included).
DoubleThink
Profil *
Kdyby se rozdávala moderátorská křesla, tak já bych si s dovolením vzal
Pokud to myslíš vážně, napiš mi mail a domluvíme se.
quinux
Profil
DoubleThink
Můžu technickou? Je již stanoveno nějaké datum přechodu diskuze?
Keilew
Profil
DoubleThink
Pokud jde o arzenál blábolů, těžko bychom mohli hledat osobu povolanější, než tebe.
Minimálně vzhledem k tvému postavení a předpokládané inteligenci budu předpokládat, žes to nemyslel jako osobní útok na mne!

O takových proprietárních modifikacích neuvažujeme.
OK, na nic jiného jsem se neptal.

Není, ale k exhibicionismu je zapotřebí publika.
Nesmysl. Gekon i quinux potvrdí.

Chamurappi
To, co se tu nyní objevuje, ovšem není diskuse mimo téma, ale chat absolutně o ničem.
Změnu jsi mohl pocítit včerejškem počínaje. Alespoň pokud jde o mne.

prostříhat mé oblíbené dvacetistránkové vlákno
A tam se nejedná o sólo exhibici? Tvá averze vůči W3 je možná pochopitelná, ale vyskytuje se jako nežádoucí OT KAŽDÉHO tvého příspěvku. Bez urážky, narozdíl od jiných si tě osobně vážím a věřím, že tomu opravdu rozumíš, ale ta ironie je minimálně matoucí (pro nezaujatého).

A zase je to celé OT... ach jo...
Chamurappi
Profil
Reaguji na Keilewa:
Teď jsem si teprve přečetl tvůj úvodní příspěvek.
Lexter to udělal dobře, když si tam dával inzerát. Napsal vše potřebné a zamknul.
Tím výrazně omezil počet nekonstruktivních blábolů, ale i konstruktivních blábolů a především čtenářů. Nejsou-li diskutující zbytečně útoční, tak svojí aktivitou pomáhají autorovi inzerátu získat si pozornost. Pokud se jen přitrouble vysmívají, neměli by komentovat nikde.

Změnu jsi mohl pocítit včerejškem počínaje
Ne. Pocítil jsem nutkání vyhledat tě a rozmlátit o tebe koncertní křídlo, protože ticho prý léčí.

A tam se nejedná o sólo exhibici?
Jedná, ale Jokera je těžké dohnat, chybí mi do jeho osmdesátky skoro čtyřicet příspěvků.
Sólo exhibice nevadí, když vyprovokuje dvacetistránkovou věcnou diskusi se čtyřmi tisíci čtenářů.

vyskytuje se jako nežádoucí OT KAŽDÉHO tvého příspěvku
Ne vždy je mimo téma, ne vždy je nežádoucí. Většinou se však vyjadřuji i k tématu.
Keilew
Profil
Chamurappi
Kde jsem to od 19.6.2007 17:14:39 porušil, smím-li vědět?

dvacetistránkovou věcnou diskusi se čtyřmi tisíci čtenářů
Zkoušel jsem to přečíst celé - nemožné. Prosyceno nesmysly, OTéčky, po promazání snad věcné, momentálně nikoli.
souki
Profil
Keilew
Kde že je to Vaše slavné fórum? Docela bych si někde zaOTčkoval. Tady mi pořád cuká ruka...

K tématu: Osobně si myslím, že zvlášť v poslední době tu krutě vede v OT Keilew a Lexter... Vždycky se pak najde nějaký chudák, který se přidá. (uznávám, že občas i já)
<karani>
Měli byste se nad sebou, chlapci, zamyslet. Místy to tady vypadá jako pubertální sraz
</karani>

DoubleThink
Předpokládám, že soft_ban bude fungovat jako ban na X hodin. To by určitě pomohlo :) Zvlášť pro závisláky jako jsem já, by to byl krutý trest.
BTW by bylo zajímavé zveřejnit statistiku, ve které bybylo vidět kdo je tu jak často, případně v jakém intervalu refreshuje hlavní stranu :o)
Keilew
Profil
souki
Já už od 19.6.2007 17:14:39 neOTéčkuju a všem se omlouvám za své předešlé OT excesy. Biju hlavou do zdi a kaji se. Bylo to způsobeno tím, že jsem si sem chodil tak trochu odpočinout od rutiny.
souki
Profil
Keilew
A kde máš to fórum, kam bych si mohl chodit odpočinout od rutiny? :o)
Keilew
Profil
souki
Tento dotaz je OT, takže nesmím reagovat. Pošli mi maila nebo to zkus uhodnout/najít, není to těžké.
souki
Profil
Keilew
Dotaz na OT fórum v topicu o OT je OT? Budiž...
Keilew
Profil
souki
Ten topic jsem asi hodně nešťastně pojmenoval, ale původně se týkal trochu něčeho jinýho. Že se to zvrhlo, za to nemůžu. Ale snad mi bude dovoleno sem hodit ten
link, ale opravdu naposled.
yderf
Profil
V zásade mi jemný OT nevadí, pokiaľ sa jeho autor vyjadrí k téme. Inak súhlasím s Chamurappim, že dané vlákno je tu jedno z najpodstatnejších (nesúhlasím s ním však v iných veciach :-)).

Prihováram sa za soft-bany, ale to je už asi istá "fíčura" nasledujúcej verzie. Napr. obmedzený počet príspevkov na deň ;-).

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0