Autor Zpráva
Tomáš Smetka
Profil *
Mám jeden dotaz.
Nevím proč, ale poslední dobou se mi zdá sekce "Hosting" jak bitevním poli.
Kdokoliv chce někdo poradit ohledně hostingu strhne se hádka plná spamu a nevedeto k ničemu jinému než k dezorientaci tazatele.
Hodně se mi nelíbí uživatel banan*cz (zástupce či jednatel známého hostingu) svými vstupy do diskuze. Vnucuje své služby až to hezký není a to se na fórum dívám dost často a v této sekci ho vidím stále.
Mám tedy dotaz zdali se tím někdo v budoucnu bude zabývat. Diskuze má přeci být o tom že člověk napíše zkušenosti z daným hostingem popíše klady a zápory a tím to hasne.
Podle mne by se měla tato sekce promazat či zpřísnit pravidla, ale po mým je tu zatraceně málo.
Morasino
Profil
Tomáš Smetka
To máš pravdu,jedinný co banan napiše je vždyky:

pokud chcete otestovat www.banan.cz nabízím testovací doménu a hosting, napiste na kaluza@banan.cz

Když se jedná o hosting,který vlastní sám autor,tak j alespoň naspat slušnost:cenu,popis atd.
což banán nedělá a asi nikdy dělat nebude.
Tomáš Smetka
Profil *
Proč tedy nedá někdo BANANu BAN? Vsichni vime ze spamuje...
Morasino
Profil
Tomáš Smetka
Bohužel nikdo s tím nic nedělá:-)
Str4wberry
Profil
Možná si to nedovedete/nehcete přiznat, ale podle mě banán dodržuje všechna pravidla sekce Hosting.

Ptám se Tomáše Smetka:
A jak bys to řešil Ty? Myslíš, že zakázat přispívat zainteresovaným osobám / poskytovatelům hostingu by bylo dobré? Současný stav je podle mě jedno z nejmenších zel. Nápad na zrušení tu už byl, ale nikam to nevedlo.
Bubák
Profil
Nevím proč, ale poslední dobou se mi zdá sekce "Hosting" jak bitevním poli.
Jde o peníze.
Tomáš Smetka
Profil *
Takže se bude vesele spamovat dál?To je tedy krása.
"p. Kaluža se cítí asi jak p. Krejčí na Sejšilách."
Str4wberry
Profil
Odpovídám Tomášovi Smetkovi:
„Takže se bude vesele spamovat dál?To je tedy krása.“
Řeči… Uveď příklad z poslední doby, kdy se R. Kaluža dopustil prohřešku proti pravidlům. Řekl bych, že se tam jen nabízí (to Tvé „spamuje“) — a to podle těch pravidel.
Tomáš Smetka
Profil *
Ale jo dobře, dávám Ti pravdu Str4wberry. Fakt se mi to nechce rozebírat do hloubky zdali je či není to spam.
Jen jsem chtel konstatovat že sekce Hosting je zkrátka a dobře spam a nikdo s tím nic nemůže (či nechce dělat)
Chamurappi
Profil
Reaguji na Tomáše Smetku:
poslední dobou se mi zdá sekce "Hosting" jak bitevním poli
Jsi tu krátce? Myslím, že před dvěma měsíci byla situace mnohem horší.
V říjnu jsem hlasoval pro zrušení celé kategorie, což neprošlo. Když mi pak spadl do klína moderátorský post, angažoval jsem se alespoň v prosazování úpravy pravidel, která zakázala promotérům veřejně se rvát a omezila anonymní výkřiky. Je to málo?

Proč tedy nedá někdo BANANu BAN? Vsichni vime ze spamuje...
Pokud někdo shání hosting, tak pochopitelně obdrží nabídky od různých společností. To nepovažuji za spam.
V případě, že tazatel jasně řekne, co nebo koho slyšet nechce, snažím se mu vyjít vstříc.

Podle mne by se měla tato sekce promazat či zpřísnit pravidla
Navrhni lepší pravidla. Jsme jedno velké ucho.
Tomáš Smetka
Profil *
Reaguji na Chamurappiho:
Jsi tu krátce? Myslím, že před dvěma měsíci byla situace mnohem horší.
Vimto sem cetl, a upřímě sem se u toho bavil.



„Podle mne by se měla tato sekce promazat či zpřísnit pravidla“
Navrhni lepší pravidla. Jsme jedno velké ucho.


Je jasné když někdo hledá hosting např. pro Drupal či Joomlu tak napíše že chce takovou a makou DB, tolik a tolik místa takovou a makovou verzi Apache a tak dále. Popíše co za hosting by si tak predstavoval.

Potom přijde druhej user řekne "Ano tenhle a tuten je dobrej hostuju u něj x let, chtěji tolik a tolik Kč za měsíc/rok.

Potom přijde zase třetí user a řekne "tuto a tuto nebrat lepší je tuten, poněvadž ma o tolik a tolik mista na vic.

Je to jako hon kočka za myší. Podle mne by stačilo eliminovat diskuzi v sekci hosting na absolutní minimum, zdržet se jakýchkoliv poznámek nezbytných pro informování tazatele.Useři by odpovídali jasně a stručně, Ano s tímhle a tímhle mám zkušenosti, je bez problémů hostuju u něj už x let a hosting stojí tolik a tolik. Hotovo šmitec, a zdržet se poznámek že banán je na ho*no, poněvadž 10 lidí se přidá a bude lejt olej do ohně.
souki
Profil
Osobně si myslím, že z pomlouvání banánu už se tu stal takový místní folklór...
Str4wberry
Profil
Odpovídám Tomášovi Smetkovi:
„Ano s tímhle a tímhle mám zkušenosti, je bez problémů hostuju u něj už x let a hosting stojí tolik a tolik.“
Vždyť přesně tak to stojí v těch pravidlech.
Tomáš Smetka
Profil *
Odpovídám Str4wberry:
„Ano s tímhle a tímhle mám zkušenosti, je bez problémů hostuju u něj už x let a hosting stojí tolik a tolik.“
Vždyť přesně tak to stojí v těch pravidlech.


Ano, ale někdo ještě přispívám tím že přidává jenom olej do ohně. Má v příspěvku pmoluvy vůči ostatním hostingům. Tady dám asi za pravdu Bubákovi že jde o peníze.
Str4wberry
Profil
No ano, ale tento problém lze řešit snad jen „hrubou silou“ tj. zásahem moderátora — ti tady jsou ale asi jen 3 aktivní. A teď nevím, zda nestíhají tyto horká témata hasit… nebo se bojí/nechtějí přitvrdit.
Tomáš Smetka
Profil *
Asi tak.
Joker
Profil
Když se na to ale podíváte z druhé strany, to je servis!
Obvykle když si objednáte službu za 50 korun měsíčně, býváte socka, se kterou se bude jednat pokud zbyde čas po vyřízení požadavků důležitých klientů.
Ale v sekci hosting tady? Tady se obvykle objeví zástupci alespoň tří-čtyř firem, kteří jsou pomalu ochotní se kvůli té padesátce navzájem pozabíjet :-D
Tomáš Smetka
Profil
Ale v sekci hosting tady? Tady se obvykle objeví zástupci alespoň tří-čtyř firem, kteří jsou pomalu ochotní se kvůli té padesátce navzájem pozabíjet :-D
To jo, to máš pravdu :D
habendorf
Profil
Str4wberry
Nápad na zrušení tu už byl, ale nikam to nevedlo.

Vedlo. Sice nepřímo, ale získali jsme nového moderátora, který se to (IMHO úspěšně) snaží udržet v rozumných mezích.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0