« 1 2 3
Autor Zpráva
tiso
Profil
Ondřej 4. - nie som za, ani proti banu... Ani jedna z možností nič nevyrieši, všetci si budeme stále myslieť svoje...
Mastodont
Profil
Ondřej 4
Třeba já. Podobné týpky je mnohem lepší prostě ignorovat.
habendorf
Profil
Hon na čarodějnice bych z toho zase nedělal.
Zdeněk Košťál
Profil
habendorf
Nutno dodat, že by to byla legrace.

Vážně pánové, běžte se ven proběhnout - trochu se zchladit a zklidnit. Zabanování je trochu moc na můj vkus, raději bych taková témata příště (pokud možno hned v počátku) řešil smazáním.
Ondřej 4.
Profil *
Timy
Doufal jsem, že mantise poslouží upozorněním několik upřímných příspěvků (i z mé strany). Dle jeho posledního přidaného se tak nestalo. Proto jsem PRO ban.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Timyho:
nevím, jestli je ban adekvátní trest, třeba by stačila domluva
Diskuse o banu je výchovný způsob domluvy. „Hloupé hlavy“ se spojí a rozhodnou o osudu „génia“.
Ondřej 4.
Profil *
Zdeněk Košťál
Smazáním jedné z mnoha provokací se bohužel příliš mnoho neřeší.

Vážní pánové, běžte se ven proběhnout - trochu se zchladit a zklidnit.
Nádherný nápad. Jdu. :-)
Joker
Profil
Aktualizace: Vzhledem k pozdějšímu vývoji diskuse tento příspěvek odvolávám. Pokud mantisa dostane ban, bude to po zásluze.

Ondřej 4.
Pojdme konstruktivně rozebrat návrh na zabanování mantisy.
Na jedné straně je pravda, že pokud by se tu zaváděla "vláda pevné ruky", "cenzura" či "inkvizice", prostě jak mantisa navrhuje, tak právě mantisa IMHO bude kandidát na ban.

Na druhé straně já jsem proti tomu co navrhuje, takže bych mu ani nedával ban. IMHO by snad stačilo varování nebo "podmínka".
mantisa
Profil
Když se rozhoduje zda rozčtvrtit či upálit, jak má každej najednou plnou hubu keců... heh
Mastodont
Profil
Pokud někomu mantisa vadí, může si v Proxomitronu nadefinovat pravidlo
<tr valign="top"*title="reagovat">mantisa</b>*</tr>

a replacement text nechat prázdný :-))
hara
Profil *
Preboha, už sa na to vyse*te s prepáčením. Takýchto diskusíí tu už bolo... Vždy sa nájdu ľudia, ktorí sa vám zdajú hlúpi alebo ich proste nemáte radi, no nemusíte ich za každú cenu riešiť.
Aby som sa aj vyjadril k "téme": ak sa vám niektorý príspevok nepáči, preto, že autor je (nevedomky) drzý/naivný/neschopný, nereagujte naňho.
Keby ste radšej človeku poradili, keď sa pýta...

Ži a nechaj žiť.
Chamurappi
Profil
Kdyby se rozhodovalo o banu pro Anonymního člena, který se vyjadřuje podobnými slovy jako mantisa a klade si podobně naivní požadavky jako mantisa, dopadlo by hlasování stejně?
quinux
Profil
Chamurappi
Kdyby se rozhodovalo o banu pro Anonymního člena, který se vyjadřuje podobnými slovy jako mantisa a klade si podobně naivní požadavky jako mantisa, dopadlo by hlasování stejně?
No právě. Nebylo-li nijak postiženo zmiňované vlákno, není žádný důvod pro BAN mantisy. Protože to by jen dokazovalo, že moderátoři si pravidla dodržují a vymýšlejí jak se jim hodí.
nightfish
Profil
za sebe zvedám ruku pro ban mantisy
Str4wberry
Profil
Navrhuji se zeptat přímo mantisy:
mantiso, chceš ban?


Odpovídám mantisovi (z druhé stránky):
Možná ta pravidla časem sepíšu...
Do toho. Alespoň by něco z tohoto vlákna něco konkrétního vyšlo.
___

Odpovídám mantisovi (z první stránky):
Ahoj, na začtek malé rýpnutí - moje přezdívka je mantisa, tudíž oslovujeme mantiso.
Omlouvám se. Myslel jsem, že jsi mantis-a — podle internetového studia zabývající se tvorbou www stránek Mantis-a.


Odpovídám Jokerovi (ze třetí strany):
Co tak vytvořit jedno "oficiální" vlákno na téma, že to s touhle diskusí jde od deseti k pěti, že to tu stojí za prd, atd. apod. a veškeré debaty na tohle téma směřovat tam?
Bohužel diskuse neumožňuje přesouvat příspěvky, takže by to takto směrovat úspěšně nešlo.
Joker
Profil
Str4wberry
Bohužel diskuse neumožňuje přesouvat příspěvky
To by tak nevadilo, stačilo by jakékoliv nové vlákno na takové téma ihned zamknout s odkazem na to "flame" vlákno a trollování v jiných vláknech by se dalo buď po prvním příspěvku skončit odkazem na to "flame" vlákno, nebo následně moderovat.
DoubleThink
Profil *
No, myslím, že bychom to mohli nějak kulantně zakončit.
Mantisa vyjádřil jisté znepokojení nad současným stavem pravidel, zejména prací a zakázek. Všechno ostatní je informační šum. Na opakované výzvy k upřesnění kritiky nebo návrhu změn Mantisa odpověděl dummy textem. Pár lidí odpovědělo ve stejném duchu, a dokonce jsme dostali i k rozboru bajky. Výsledek nula.

Co se týče udělení nebo neudělení nějakého banu, hlasování je v tomto případě bezpředmětné. Mandát jednoho člena diskuse je toho dne jedna ku jedenácti tisícům.
Předložte fakta (důkazy, chcete-li) na základě kterých můžu posoudit, jestli je důvod banovat nebo není. Zatím si myslím, že není.

Vzájemné osočování v tomto vláknu přestane, a to hned. Zároveň si pro sebe nechte metafory, pózy, moudra a ostatní vatu.
Gekon
Profil
Na chvilku jsem se objevil v Praze, ale nemám tolik času, abych si tohle četl.. může mi někdo v rychlosti shrnout, o co že tady vlastně jde?
Měsíček
Profil
První dvě stránky jsem bezpečně nepochopil, pak šlo už jen o BAN a o vyhození Mantisy.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Gekona:
Strana 1: mantisa se ohradil proti mazání svého výchovného rýpání v kategorii „Práce a zakázky“, nesetkal se s pozoruměním.
Strana 2: mantisa nám vysvětlil, že jsme všichni hlupáci a že on je stejně hvězda, protože na sebe umí krásně strhnout pozornost.
Strana 3: Navrhnul jsem hvězdě výchovný ban.

Reaguji na DoubleThinka:
Mnoho indicií nasvědčuje, že mantisa stvořil i to předvánoční hádavé vlákno o klerofašismu, žumpě, póvlu atd.
Baví se tím, že vyvolává osobní spory (nejen tu). Tentokrát mu to projde. Až to udělá za pár týdnů znovu, tak už něco podnikneme?
mantisa
Profil
Chamurappi

Strana 2: mantisa nám vysvětlil, že jsme všichni hlupáci a že on je stejně hvězda, protože na sebe umí krásně strhnout pozornost.

Nepřekrucuj to, já jsem nic nevysvětloval...

Baví se tím, že vyvolává osobní spory (nejen tu). Tentokrát mu to projde. Až to udělá za pár týdnů znovu, tak už něco podnikneme?

ten odkaz je zde proč? celé dny sedíš u počítače a jsi posedlý myšlenkou, že mě prostě musíš dostat, že jsi tak dobrý a prostě si ten můj BAN vybojuješ? Abys ho nakonec neměl Ty. V tom odkaze mě Jirka napadl první.


DoubleThink

Pěkně ses to snažil ukončit, ale Chamurappi je prostě posedlý tím, že mě dostane a prostě vyvolává další spory, já již nemám potřebu se nadále přít, ale on je stále jako ...

Nejspiš by se to tedy takto nevyvinulo, kdyby se hned o dzačátku na mě všichni nesesypali a Chamurappi se nepasoval do role inkvizitora.

Chamurappi
Trpíš nějakým komplexem méněcenosti? Nebo jsi pod pantoflem. Začínám Tě mít plné zuby a koukám, že nejen já. Prostě pořád musíš dokazovat, že jsi tady king. Už to přeháníš.
Gekon
Profil
Z toho, co jsem snad pochopil, jsem také pro ban pro kudlanku.
Měsíček
Profil
Z toho, co jsem snad pochopil, jsem také pro ban pro kudlanku.

A co se potom stane? => Že každý kdo nebude mlít s moderátory tak dostane ban a stejně i kdyby ten BAN dostal (pomalu k tomu dokračuje), tak co ho zastaví? Anonymizérů je na internetu dost.
Gekon
Profil
Měsíček
Jde o výchovný účel. Pokud mu bude jasně řečeno, že dostal ban, tak by v ideálním případě měl pochopit, že tu asi není vítán. Pokud sem dál poleze přes anonymizéry je jiná věc.
Měsíček
Profil
Jde o výchovný účel.

Opravdu, si myslím, že tohle je nošení dříví do lesa.

Pokud mu bude jasně řečeno, že dostal ban, tak by v ideálním případě měl pochopit, že tu asi není vítán.

V ideálním, ale podle jeho odpovědí, již tuším, že to asi ...

Pokud sem dál poleze přes anonymizéry je jiná věc.

Ano, ale úzce to s tím souvisí.

Jinak myslím, že i kdyby byla celá diskuse pro, aby mantisa dostal BAN rozhodne o tom nakonec stejně jen Yuhů.
Railbot
Profil
Ban je blbost.
Joker
Profil
Vzhledem k vývoji na této stránce současně odvolávám svůj následující výrok ze strany 3:
Joker
Na druhé straně (...) bych mu (mantisovi- pozn.) ani nedával ban. IMHO by snad stačilo varování nebo "podmínka".
Str4wberry
Profil
Neuvěřitelné…

Téma jako vyčerpané zamykám.

mantiso,

jakožto největší „mazač“ (chceš-li fanda) ve zmíněné sekci Ti děkuji za připomínky k moderování Práce a zakázek. Bohužel jsi mě o ničem nepřesvědčil, takže budu stejným způsobem pokračovat nadále.

Pokud bys náhodou sepsal ta pravidla, rád bych si je přečetl.
Chamurappi
Profil
Vracím pročištěné vlákno do zdravé kategorie.
Zmizelo rekordních 50 příspěvků, zůstalo 88, z pěti stránek jsou tři a už se to dá i číst.

Konkrétní návrh pravidel od mantisy už je v jiném vlákně.
« 1 2 3
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0