Autor Zpráva
W101
Profil *
Proč mám smazaný účet a zamezený přístup na diskusi
Alphard
Profil
Jestli si vzpomínám, bylo to několik dní u ledu, za nějaké reklamy, dostal jsi čas několik dní vyjádřit, obrať se na DD
Chamurappi
Profil
Reaguji na W101:
Protože neumíš smysluplně vyplnit titulek vlákna.

Ba ne. Bylo to za spam. Dostal jsi 48 hodin na vyjádření, nevyužil jsi je.
W101
Profil *
DD?
W101
Profil *
aha takže ste se zrovna nudili a blokli mě mockrát dííík
Chamurappi
Profil
Reaguji na W101:
DD?
Dobrý den.

Nemyslím si, že bys byl trestán neoprávněně.
W101
Profil *
však nuda je oprávněná
W101
Profil *
můžu aspoň vědět jakej spam? na nic si totiž nevzpomínám!
Alphard
Profil
http://209.85.129.132/search?q=cache:IXwst-oai3gJ:diskuse.jakpsatweb.cz/index.php%3Faction%3Dvthread%26topic%3D87199%26forum%3D30%26page%3D-1+W101+site:diskuse.jakpsatweb.cz&hl=en&ct=clnk&cd=1&client=opera
W101
Profil *
mimochodem tou blokací jste přišli o dalších sedm členů páč veřejný ip se u nás zrovna zadara nedávaj
Chamurappi
Profil
Reaguji na W101:
Čuně zneužívající zdejší návštěvnictvo k nahánění návštěvnosti přes websurf si nezaslouží slitování.

takže ste se zrovna nudili a blokli mě
Ano, takhle se tady bavíme, je to velká psina.

Za spamování už dostalo ban mnoho lidí. Tvůj případ byl výjimečný tím, žes tu měl účet několik let — proto jsi dostal těch 48 hodin na obhajobu. Nevyužils je a nehájíš se ani teď.
Chamurappi
Profil
Reaguji na W101:
tou blokací jste přišli o dalších sedm členů
Lžeš. Byl jsi na této diskusi jediný, kdo z ní psal.
W101
Profil *
já bych se hájil ale myslím že to nemá smysl stejnak ničeho nedosáhnu
Str4wberry
Profil
W101: „já bych se hájil

Učiň tak.
Chamurappi
Profil
Reaguji na W101:
Zesměšňováním a zastrašováním skutečně ničeho nedosáhneš.
pEeLL
Profil
W101
já bych se hájil
zkus neco ve stylu "udělal jsem to z nevědomosti a mladické nerozvážnosti" :)
w101
Profil *
zkus neco ve stylu "udělal jsem to z nevědomosti a mladické nerozvážnosti" :)
to první je sice pravda ale neznalost neomlouvá :D a mě už je to stejnak jedno přešel sem už jinam
w101
Profil *
abych pravdu řek mě je to jedno kde radím a nechávám si radit (to není zastrašování abyste si zase nemysleli :-)
w101
Profil *
a hlavně bude mít konečně ode mě pokoj (bychom to mohli už uzavřít ne? :-)
Gekon
Profil
Fajn, uzavíráme. Budeš nám tu moc chybět.
Chamurappi
Profil
Reaguji na w101:
Tady není chat, nepiš každou větu do separátního příspěvku.
Nikdy jsi tu nikomu moc neradil, spíše sis nechával radit. Nezáleží nám na tobě, jdi si, kam chceš.
žžŘř
Profil *
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z nového vlákna.

když už bych se obhAjoval původní záměr byla reklama ale když jsem se od jednoho člena dozvědĚl žě za to můžu míT ban tak sem to chtěl smazaT ale to samozřejmě nejde o 48h lhůť sem nevěděL takže sem se ohájit nemoh a jelikož to všude chodí tak žě aDmini můžou všechno a uživatelé nic a aDmini tohO samozřejmě zneužívají takse nedivte že sem se naštval a neChťel sE ani obhajovat a jediné o co vás teď žádám je abyste tu mou hádku I tohle vymAzali vymAzali předem děkuji a přejI krásný den
Chamurappi
Profil
Reaguji na W101:
když jsem se od jednoho člena dozvědĚl žě za to můžu míT ban tak sem to chtěl smazaT ale to samozřejmě nejde
Nevěřím ti. Dozvěděl ses to od Měsíčka („Máš rád banán?“) během pár minut a svůj příspěvek sis mohl upravit (o této možnosti prokazatelně víš). Nebo se rovnou omluvit.

aDmini tohO samozřejmě zneužívají takse nedivte že sem se naštval
Ovšem tady jsou hodní admini, takže jsi mohl docela snadno dosáhnout odbanování.

jediné o co vás teď žádám je abyste tu mou hádku I tohle vymAzali
Zamítá se. Tento tvůj příspěvek bude zařazen k té tvé „hádce“, abys měl kompletní spis, až nám sem zase přijdeš příště něco hezkého povědět.
DoubleThink
Profil *
všude chodí tak žě aDmini můžou všechno a uživatelé nic a aDmini tohO samozřejmě zneužívají takse nedivte že sem se naštval
Je to už tak na světě zařízeno, že administrátoři mají rozsáhlejší pravomoci než běžní uživatelé. Asi by byl zajímavý sociologický experiment, nastavit to opačně, ale to je pokušení, kterému jsem schopen odolat.

Tobě se dostalo toho luxusu, že jsme ti ponechali čas na reakci. Stačilo napsat "sorry, už se to nestane" a celá věc by tím skončila.
Také druhý pokus na omluvu jsi promarnil. A třetí vlastně taky.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0