« 1 2 »
Autor Zpráva
grimword
Profil
To co tady vidím mi už nepřijde normální. banán.cz tady dá k zhodnocení svůj článek, vy mu už z principu smažete ten odkaz, ale diskuzi necháte dále bežet. On začne dál spamovat odkazem a vy se dál díváte. Nice. Na webtrhu když jednou porušil pravidla tak konec. Bez diskuse. Tady se o tom diskutuje a v blízké době čekám že někdo založí thread "Napíšeme mu varovný dopis nebo mu to odpustíme?". Se už konečně rozhodněte. Buď opakovaně porušuje pravidla a vy mu všemi způsoby zabráníte dál přispívat do tohoto fóra a nekompromisně budete další příspevky mazat, nebo ho nechte na pokoji a když pošle článek k ohodnocení, tak mu nechte i adresu u příspěvku. Ta vaše střední cesta vede tak k úrovní shoutboardu na stránce s linkama ke stáhnutí warezu.

Moderátor DoubleThink: Titulek změněn z cituji "Jste sráči", konec citátu.
Chamurappi
Profil
Reaguji na grimworda:
Diskuse s promazaným odkazem běžela u ledu. Tam si může běžet, jak chce. Příspěvky jsem mu nemazal úplně, aby přetrval záznam o jejich počtu a o jeho vytrvalosti až do doby, než přijde někdo kompetentní k tomu dát mu ban na IP adresu. Vše ostatní už zde zabanované má, víc kalužovzdorné to tu snad ani být nemůže.

Za ten sprostý titulek na tebe zaútočíme masivní letákovou kampaní.
grimword
Profil
Diskuse » XHTML, Doctype a validita » validita = blost

tato (druhá) diskuse u ledu není
grimword
Profil
Za ten sprostý titulek na tebe zaútočíme masivní letákovou kampaní.

bohužel, na schránce mám "Nevhazovat reklamní letáky" :P:P:P
Chamurappi
Profil
Reaguji na grimworda:
To není druhá, to už byla devátá — osudová. Co jsem měl podle tebe dělat? Předchozích osm jsem mu buď smazal, nebo strčil k ledu, což viděl jako jasný signál k tomu, aby to sem rval znovu a znovu a znovu a znovu a znovu a znovu.

Vlákno o „blostu“ samozřejmě smažu.
grimword
Profil
jenom mě mrzí že jsem ten článek četl a pak psal i můj smysluplný názor :(
Měsíček
Profil
"To co tady vidím mi už nepřijde normální. "

Taky kroutím hlavou nad tvým příspěvkem.

"banán.cz tady dá k zhodnocení svůj článek, vy mu už z principu smažete ten odkaz, ale diskuzi necháte dále bežet."

Omyl on nechtěl hodnocení článku, ale chtěl si nahnat lidi na svůj web. Spamoval.

"On začne dál spamovat odkazem a vy se dál díváte. Nice."

Více jak 18 000 členů této diskuse nemá statut moderátora a nemůže nic jiného dělat - zkrátka smůla, museli jsme.

"Tady se o tom diskutuje a v blízké době čekám že někdo založí thread "Napíšeme mu varovný dopis nebo mu to odpustíme?"."

Já v blízké době očekávám něco takového na tebe.

"Na webtrhu když jednou porušil pravidla tak konec. Bez diskuse."

Svým způsobem je to skoro stejné - porušil jedno pravidlo, a byl konec. Bez diskuse.

"Buď opakovaně porušuje pravidla a vy mu všemi způsoby zabráníte dál přispívat do tohoto fóra a nekompromisně budete další příspevky mazat, nebo ho nechte na pokoji a když pošle článek k ohodnocení, tak mu nechte i adresu u příspěvku."

Proč by to moderátoři měli dělat? Je jejich věc jak se rozhodnou.

"Ta vaše střední cesta vede tak k úrovní shoutboardu na stránce s linkama ke stáhnutí warezu."

Tak od tebe to sedí.



"jenom mě mrzí že jsem ten článek četl a pak psal i můj smysluplný názor :("

Směl bych ten smysluplný názor vidět? :(
Chamurappi
Profil
Reaguji na grimworda:
Já bych se mohl na to jeho téma dost rozpovídat, ale také nechci přiživovat spammera.
grimword
Profil
oh yeah!
přestávám řešit, dělejte si tady s ním co chcete, s takovým přistupem ostatních (Měsíček) od toho jdu pryč
Chamurappi
Profil
Reaguji na grimworda:
Kam bys chodil? Klidně se vyjádři. Co navrhuješ?
Banovat můžou jen Yuhů a DoubleThink. Ostatní moderátoři mohou jen mazat, přesouvat, zamykat a přihlížet. Mazal jsem, přesouval, zamykal a přihlížel.
Str4wberry
Profil
Napadají mě dvě opatření:
(1) Blokovat i „sprosté slovo“ v přezdívce.
(2) U známých přesměrovávacích služeb hledat cílovou adresu.

V současné době nemůžeme my moderátoři udělat více, než jsme udělali.
grimword
Profil
banán.cz všichni známe, takže by jste se měli (moderátoři) jasně domluvit co s ním (jiný nebude, zítra asi ráno nevstane a nezačne se chovat jako jiný člověk) - pokud tady nikdy nedal žádný smysluplný přispěvek, nikomu nepomohl a vždycky když se objeví tak jsou problémy ==>> ban, nekompromisní, žádné povolené příspěvky, žádné omezování příspevku tím že smažete odkaz NEBO mu tady nechte prostor ať se vyjádří, nechat mu diskusi s odkazem a pokud začne spamovat, urážet ==>> ban

smazání odkazu v příspevku není řešení, akorát se to víc rozpiplává ;)
grimword
Profil
Str4wberry
můžete se mezi moderátorama domluvit a jeho příspěvky mazat rovnou, bez diskuse
Bubák
Profil
grimword
To co tady vidím mi už nepřijde normální, ve 13:00:18 napsal DoubleThink, že IP adresa spamera je zabanována.
V 18:34:21 v titulku sdělíš "Jste sráči :("

můžete se mezi moderátorama domluvit a jeho příspěvky mazat rovnou, bez diskuse
Některý moderátor je pro mázání, jiný pro archivaci, aby se vědělo (a pak to ví i strýček google), co je Radovan za spamera.
grimword
Profil
pro nechápavé: když se vám sousedův pes vysere před dveře, tak to tam necháte aby každá vaše návštěva věděla jak je ten pes nevychovaný?
Měsíček
Profil
Reaguji na grimworda:

"oh yeah! "
Přestaň se už konečně dívat na filmy s hvězdičkou.

"přestávám řešit,"
Tak ty jsi začal :o), promiň, něják jsem to v tvých nadávkách přehlédl.

"dělejte si tady s ním co chcete"
To požehnání je už zbytečné.

"s takovým přistupem ostatních (Měsíček)"
Já jsem pouze jeden. Bacha na to.

"od toho jdu pryč"
Kéž by jsi to udělal dříve - byl by klid.

"banán.cz všichni známe, takže by jste se měli (moderátoři) jasně domluvit co s ním (jiný nebude, zítra asi ráno nevstane a nezačne se chovat jako jiný člověk) - pokud tady nikdy nedal žádný smysluplný přispěvek, nikomu nepomohl a vždycky když se objeví tak jsou problémy ==>> ban, nekompromisní, žádné povolené příspěvky, žádné omezování příspevku tím že smažete odkaz NEBO mu tady nechte prostor ať se vyjádří, nechat mu diskusi s odkazem a pokud začne spamovat, urážet ==>> ban "
Napadlo tě třeba, že službu banán.cz někdo nemá rád a tak se za Kalužu vydává? Asi ne.

"a pokud začne spamovat, urážet ==>> ban"
Tak tobě chybí už jen to spamování.

"smazání odkazu v příspevku není řešení, akorát se to víc rozpiplává ;)"
Chtěl jsi napsat: ",akorát mě to popouzí k tomu, abych to dál rozpitvával ;)", doufám.

"můžete se mezi moderátorama domluvit a jeho příspěvky mazat rovnou, bez diskuse"
A na základě čeho by poté DT banoval? Na základě keců a nebo ne-důkazů? **

Reaguji na Str4wberryho:

"U známých přesměrovávacích služeb hledat cílovou adresu."
Bylo by to jednodušší než příspěvěk jedním klikem smazat či přesunout?

Reaguji znovu na grimworda:

"pro nechápavé: když se vám sousedův pes vysere před dveře, tak to tam necháte aby každá vaše návštěva věděla jak je ten pes nevychovaný?"

Tuto diskusi to nijak neshazuje a důvod dočasné archivace důkazů je ti doufám jasný.

** EDIT: teď mě napadlo logování o kterém se DT zmínil, v tom případě by ale hrozilo několik nových témat od lidí tvého typu "Za co jste * zabanovali?".
DoubleThink
Profil *
Jste sráči :(
A ty jsi hulvát. Bylo nezbytné volit takovýto titulek? Titulek, kterým urážíš všechny členy diskuse? Budeš mít 60 dnů na to, aby sis nastudoval, jak se chovat ve společnosti dospělých lidí.

Domény spojené s Radovanem Kalužou jsou už delší dobu blokovány. Dnes po incidentu jsem k nim připojil i některé známější linkovací služby.
Ohledně uživatele banan.cz, jeho ip jsem zabanoval, nicméně nemáme jistotu, že je to opravdu Radovan Kaluža, ten tu přece jen má ještě svůj aktivní account. Spameři se klidně můžou rekrutovat z řad jeho zavilých odpůrců. Uživatelské jméno banan.cz jsem nicméně dal mezi zakázané.

Situace se má tak, jak psal Chamurappi. Moderátoři nemůžou banovat, ani přidávat zakázaná slova. A promiň, ale já tady nemůžu kroužit jak jestřáb, aby jistý grimword nezahlédl kacířský příspěvek nějakého banána.
Str4wberry
Profil
Reakce na grimworda:
Čím si pomůžeme banem, když banán přijde s jinou IP?


Reakce na Měsíčka:
Bylo by to jednodušší než příspěvěk jedním klikem smazat či přesunout?
Na mazání potřebuje běžný moderátor kliknout dvakrát. A přesně to jsme doteď dělali. Pokud by se jeho chování opakovalo, tak by to mohlo být dobrým řešením.
Bubák
Profil
grimword
Každé přirovnání trochu kulhá, ale můžu vzít "digiťák", a fotky nepořádku pověsit na web (nebo v paneláku na nástěnku) s tím, že soused je nevychovaný, neuklízí po svém nevychovaném psu.
grimword
Profil
Čím si pomůžeme banem, když banán přijde s jinou IP?
jeho změna IP + poslaní textu = 10 kliknutí
smazání jeho textu = 2 kliknutí děleno počtem moderátorů
tím že mu to tady necháte, on vyhrál = svou pověst neřeší, lidé na něj reagují (nadávají) - což bylo jeho cílem
grimword
Profil
Každé přirovnání trochu kulhá, ale můžu vzít "digiťák", a fotky nepořádku pověsit na web (nebo v paneláku na nástěnku) s tím, že soused je nevychovaný, neuklízí po svém nevychovaném psu.
stejně tak se může udělat prntsrc a smazat příspěvek
Str4wberry
Profil
Grimword: „stejně tak se může udělat prntsrc a smazat příspěvek
Přesně k tomu slouží kategorie ‚U ledu‘.

smazání jeho textu = 2 kliknutí děleno počtem moderátorů
To jsme přece v podstatě dělali, přesouvali jsme jeho příspěvky k ledu.
Chamurappi
Profil
Reaguji na DoubleThinka:
Spameři se klidně můžou rekrutovat z řad jeho zavilých odpůrců.
Zrovna u banánu je situace vyeskalována do takového stavu, že je už jedno, kdo spamuje. Všechna ta verbež si zaslouží rozpustit a vypustit. Měli bychom být radikální…


Reaguji na grimworda:
… a také jsme radikální. Využíváme dostupných prostředků maximálně.

zamykám, protože se opět strašně kecá a nic nedělá
Odemykám, protože strašně kecáš místo toho, abys nám poradil lepší postup. Focení print screenem je složité, nevěrohodné a zbytečné, když ke stejnému účelu máme kategorii. Okamžité mazání zase nepovede k banu IP adresy.

tím že mu to tady necháte, on vyhrál
Podle stejné logiky musí z tvého vyšilování hopsat blahem.
grimword
Profil
Podle stejné logiky musí z tvého vyšilování hopsat blahem.
no samozřejmě že hopsá, tato diskuse měla ale védst k tomu, aby tady hopsal naposled.....nakonec jsem ale z toho celého vyšel jako blbec já
panther
Profil
grimword
nakonec jsem ale z toho celého vyšel jako blbec já
ale jen díky tvému přístupu a zvolenému titulku. Kdybys to oznámil normálně, nebylo by tu tolik povyku kolem tebe ;-)
Joker
Profil
grimword
nakonec jsem ale z toho celého vyšel jako blbec já
Což se dalo očekávat už po zadání titulku vlákna.

Podle mě moderátoři postupovali správně, k tomu tu ostatně sekce "U ledu" je. Kdyby to smazali rovnou, bude zas někdo brblat, že si tu moderátoři mažou příspěvky jak se jim zlíbí.

Ohledně IP banu, těžko lze zabanovat všechny IP adresy, ze kterých se může připojit... navíc i kdyby, určitě na to doplatí i někteří slušní návštěvníci, kteří jen zrovna dostanou špatnou IP adresu.
Chamurappi
Profil
Reaguji na grimworda:
tato diskuse měla ale védst k tomu, aby tady hopsal naposled
Ptám se tě znovu: Jak to chceš udělat?
Hitman
Profil
grimword
Kydž mu moderátoři dají ban na jeho IP, může se připojit z jiné IP a psát dále. Myslím, že postup moderátorů byl správný, jinak by na jpw.cz diskuse "U ledu" nemusela být.
DoubleThink
Profil *
60-ti denní ban grimworda začíná dnes.
grimword
Profil
můj?!?!
« 1 2 »

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0