Autor Zpráva
Watchick
Profil
Zdravím,
chtěl bych se zeptat, zda-li by nebylo možné udělat tady v diskuzi systém THX?
Jednoduše by uživatelé mohli poděkovat někomu, kdo jim pomohl/ poradil a ostatní by tak viděli, kdo je jak aktivní a jak "pomáhá"
panther
Profil
Watchick
Jednoduše by uživatelé mohli poděkovat někomu, kdo jim pomohl/ poradil a ostatní by tak viděli, kdo je jak aktivní a jak "pomáhá"
už tu podobný návrh byl, jakési hodnocení uživatelů, ale bylo dost názorů proti. Kdo chce, poděkuje v daném vlákně, kdo nechce, nepoděkuje ani funkcí THX ;-)

Zkus si to vlákno dohledat a počti si.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Watchicka:
THX? To zní jako nějaká droga. Fuj. Nauč se česky.
Stejný návrh už tu zazněl před měsícem a půl.
Watchick
Profil
Chamurappi
Omlouvám se, že jsi kvůli mě musel zapojit anglické přemýšlení, přestože si myslím že už to vstoupilo do slovniku snad vsem vekovym kategoriim... Dle mého názoru "THX tlačítko" pochopí více lidí než "díky tlačítko", ale toď můj soukromý názor, který ti nevnucuji...
Anonymní
Profil *
Jednoduše by uživatelé mohli poděkovat někomu, kdo jim pomohl/ poradil a ostatní by tak viděli, kdo je jak aktivní a jak "pomáhá"
ano a za 100 podakovani je 1kč ne?
Chamurappi
Profil
Raeguji na Watchicka:
přestože si myslím že už to vstoupilo do slovniku snad vsem vekovym kategoriim
Já mám proti jazykovému barbarství naštěstí ještě protilátky. Kdyby zde už běžel můj nový JS, nedovolil by ti založit vlákno s „thx“ v titulku.

pochopí více lidí než "díky tlačítko"
Fascinující. Tvarosloví znáš? Můžeš tomu říkat „děkovací tlačítko“ a pochopí to každý.
Medvídek
Profil
Chamurappi
THX je přece na warezscéně známější :)
Str4wberry
Profil
Má vůbec cenu tu tvou „THX funkci“ doprogramovat? Nikomu přece nebráníme poslat příspěvek obsahující slovo „děkuji“. A je údaj o počtu obdržených díků skutečně tak zajímavý?
Joker
Profil
Návrh tu už zazněl a dokonce jsem o něm psal já :)

Anonymní
ano a za 100 podakovani je 1kč ne?
Náhodou, něco do sebe by to mělo. Byť tu samozřejmě jsou jiné priority.

Ale i ty placené dotazy jsem tu kdysi navrhoval :D Jako lék na takové ty tazatele, kteří si myslí, že všichni jsou povinní se jejich problémem zabývat a jsou povinní se jím zabývat okamžitě. Jako že by si mohli koupit kredit a potom třeba za 100Kč položit "prioritní dotaz"- Pokud by do hodiny nikdo neodpověděl, dostali by kredit zpátky, v opačném případě by mohli zvolit správnou odpověď a její autor by dostal bod :)
Řešitelé s nejvíce body by se pak dali na Desku cti nebo tak něco :D a vybrané peníze použili na zvelebení JPW :-). Druhá varianta by byla za ně uspořádat nějakou chlastací akci :-)
SwimX
Profil
Joker
To mi příde trochu proti morálce na této diskusi. Radím když chci, když mám náladu pomáhat (a hlavně když vím samozřejmě) a za to dostanu dobrý pocit, pokud tazatel napíše dík. Kolikrát se sám hodně přiučím. Ne že by se mi nehodili peníze :)) ale todle už mi příde prostě moc.

Pokud by někdo chtěl naprogramovat funkci děkování uživatelům za přínosné příspěvky, sem pro, ale aby to bylo tak jak říká Joker se mi nelíbí.
Joker
Profil
SwimX
Za prvé tam nikde nevidím napsané, že by nějaké peníze dostal řešitel problému :)
Za druhé bych čekal, že pět smajlíků na pět vět je dostatečná nápověda, jak je to myšlené.

Budiž... kdyby se tu mělo něco takového zavádět, já bych asi preferoval něco jako jsem psal ve vlákně, na které odkazuje Chamurappi. Cituji:

...přišel by mi lepší způsob, jak to bylo udělané tuším na ubuntuforums.org- u příspěvku tlačítko "thank you" a pod příspěvkem "Následující uživatelé děkují za tento užitečný příspěvek: *seznam*"... a u uživatele kolikrát mu kdo poděkoval.
Miloš
Profil
Pokud jde o mě, jsem rád, že toto fórum neoplývá zbytečnostmi. Umožňuje dobře psát a číst příspěvky a mnohá vylepšení člověk nachází v detailech, jako třeba že když kliknu na <url>, "dummy" adresa hťťp://example.com se označí jako blok, abych ji mohl přepsat. To, jak funguje citace, barvení kódu atd…

Dědkovací tlačítko by v tomto kontextu po mém soudu bylo pouze rozptylovacím elementem bez patřičného užitku; jsem rád, že tu nic takového není. Poděkovat přece můžu v příspěvku.

Watchick – ad THX
…vstoupilo do slovniku snad vsem vekovym kategoriim
rozumím, ale nepoužívám, protože mi to přijde jako trapné trendy-sexy-kůůůl-vůůůůl prznění češtiny; jako když zaměstnanci McBastarda nosí z bekrůmu čeklisty a ze servisu chodí do kešrůmu. Fuj, haňba!
Watchick
Profil
...přišel by mi lepší způsob, jak to bylo udělané tuším na ubuntuforums.org- u příspěvku tlačítko "thank you" a pod příspěvkem "Následující uživatelé děkují za tento užitečný příspěvek: *seznam*"... a u uživatele kolikrát mu kdo poděkoval.

Tak to by bylo po všech stránkách asi nejlepší... Nikdo by si nehonil na kreditu svoje ego a stejně by byly vidět díky...


A pokud by to bylo bodované, tak bych to udělal tak, že by bylo vidět, kolik díků dostal, a kolik dal...
popřípadě by děkovat mohl jen zakladatel daného topicku...
panther
Profil
Watchick
A pokud by to bylo bodované, tak bych to udělal tak, že by bylo vidět, kolik díků dostal, a kolik dal...
a když bs měl nejvíce bodů, hřálo by tě to u srdíčka více, než kdybys neměl žádný?

popřípadě by děkovat mohl jen zakladatel daného topicku...
a co když zakladateli nepomůžeš, ale tvá rada pomůže někomu jinému. Nebo když zakladatel topicu prostě poděkovat chtít nebude?

Jak již bylo v tomto i předchozím topicu několikrát vyřčeno, je to naprostá zbytečnost.
DoubleThink
Profil *
je to naprostá zbytečnost
Souhlasím, o implementaci zatím neuvažujeme.
nightfish
Profil
panther
a když bs měl nejvíce bodů, hřálo by tě to u srdíčka více, než kdybys neměl žádný?
že váháš
Watchick
Profil
Nemyslel jsem to pro sebe, ale tajímalo by mě to, jak jsou na tom ostatní nemoderátoři :)
habendorf
Profil
To je ale kravina.
Watchick
Profil
To je ale kravina.

asi ano, podle reakcí...
Mistr
Profil
Watchick
Jen Ti připomenu mé poznámky k Tebou navržené úpravě.
drowmirg
Profil *
ano, mé příspěvky jsou nadčasové

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0