« 1 2 »
Autor Zpráva
mantisa_
Profil *
Ahoj,

rád bych se zeptal, k čemu diskuse Práce a zakázky vlastně je.
Najít tam něco kloudného a hlavně někoho kloudného je nadlidský úkol. Celý to je zablešený ********* nabídka od neumětelů a vzniká informační šum ve kterém ostatní nemají šanci něco najít (a ani nechtějí něco hledat).
Podle mě je to stoka, do které se občas chodím pobavit, i když, pravda, je to k pláči.

Před lety, když ještě byli lidé soudnější regulace nebyla potřeba, ale v dnešní době a morálce, kdy připojení k Internetu je za hubičku a pubescenti chtějí mít hodně peněz, avšak dělat se jim nechce, je regulace potřebna, jinak je tato sekce zbytečná a akorát zatěžuje databázi.

Děkuji za pozornost.
Chamurappi
Profil
Reaguji na mantisu:
Milý Ježíšku…
Dávám sbohem
Moderátoři fandí přílivu nesoudných adolescentů...
Návrh pro pravidla sekce Práce a zakázky

Sestavuješ nihilistickou pentalogii? Co čekáš, že se dozvíš nového? Jestli si chceš zase jen zanadávat, tak to řekni rovnou a nemusíme nechávat odemčeno.
Nox
Profil
mantisa_
Vidíš, třeba teďka je poměrně žhavé téma na webtrhu mazání lamáckých grafických děl a spousta lidí s tím nesouhlasí,
i když já mezi ně nepatřím.

To co tu zmínil Chamurappi mě také napadlo :) občas se tu zničehonic zjevíš s nějakým návhem,
ale tak zas nezazlívám, jen to je podivné

Osobně zastávám názor, že lepší než mazat med je říct dotyčnému upřímně co si o díle myslíš a takto mu pomůžeš mnohem více,
někdy lidé ani neví, že výtvor není pěkný...mě se to také stává, některé mé práce byly hnus a přitom mi to nikdo neřekl...
-------------------------------------------

Upřímně musím říct, že sekci PaZ na JPW za na moc velké úrovni taky nepovažuji (na rozdíl od ostatních),
myslím, že proti tomu co píšeš nejsem ...ale nakonec to bude stejně záležet na moderátorech
Bubák
Profil
někdy lidé ani neví, že výtvor není pěkný...mě se to také stává, některé mé práce byly hnus a přitom mi to nikdo neřekl...
Je tu kategorie "Práce a zakázky", pokud se mi nabídka nelíbí, tak mlčím. Igrorage je taky odpověď.
Pak je tu kategorie "Názor na stránku", tam je možné říct svůj názor naplno.
mantisa_
Profil *
Chamurappi
Čekal jsem jako první reakci od Tebe plnou odkazů. Děkuji. že jsi naplnil moje očekávání.


Jde ale o to, že pokud budem usměrňovat ty kozly, kteří si řekli, že budou zahradníky, tak to akorát zvedne informační šum. A šum do Prací a zakázek nepatří.

Jakou hodnotu má pak tato sekce pro případné zákazníky?

Mazat, mazat, mazat... (jako tu mykózu)
tiso
Profil
mantisa_ - PaZ je na PaZ. O úrovni a zmysle jednotlivých PaZ nemá zmysel polemizovať. Nikto ti nekáže čítať ich, nikto ti nebráni vložiť vlastné PaZ. Ešte niečo potrebuješ vedieť?
Chamurappi
Profil
Reaguji na mantisu:
Jakou hodnotu má pak tato sekce pro případné zákazníky?
Asi jako každý jiný seznam nabídek pracovních sil. Neviditelná ruka trhu je dostatečně spravedlivá.

Mazat, mazat, mazat...
Podle jakého systému?
Zdeněk Košťál
Profil
mantisa_
Seriózní zakázky rozhodně na nějaké diskusi nenajdeš ;-). (Alespoň drtivou většinu.) Nevím, proč se tu pořád řeší obdobné chujoviny - děti chtějí web zdarma, jiné jim pomůžou, ostatní to ignorují a všichni jsou šťastní. Teda skoro všichni.

Já se spíše bavím nad tvou neustálou snahou "moralizovat" zdejší diskusi, viz vlákna odkázaná Chamurappim. Já osobně si procházím jen vlákna, která mě zaujmou a ty nezajímavá vynechávám, vím, že to zní bláznivě, ale co to udělat podobně?

je regulace potřebna, jinak je tato sekce zbytečná a akorát zatěžuje databázi.
Zátěž databáze a úroveň této diskuse je problém moderátorů a majitele tohoto webu, nemyslíš?

Podle mě je to stoka, do které se občas chodím pobavit
Ano, tento názor mám i já - ale na vlákna, jako jsou tato.
Str4wberry
Profil
Navrhuji si poznamenat současný stav a nechat mantisu Práce a zakázky týden moderovat. Potom bychom viděli, zda je to lepší, nebo horší. Souhlasím, že teď je tato sekce plná plevelu, ve kterém zajímavé vlákno zapadne. Řešením by mohlo být označování kvalitních témat.
Joker
Profil
Chamurappi
Sestavuješ nihilistickou pentalogii?
ROFL
Skoro bych řekl, že doufat jen v pentalogii je marná naděje :-)
drowmirg
Profil *
tady je to klasika, člověk dospěje, upozorní na to co by šlo vylepšit, ostatní se začnou smát a řešit naprosto jinou věc než o kterou šlo



ještě chybí ten konec s banem
Chamurappi
Profil
Reaguji na Str4wberryho:
nechat mantisu Práce a zakázky týden moderovat
Jsem proti.
Ale se stejným efektem může mantisa vyjmenovat všechna vlákna vzniklá za poslední týden, která by nechal žít, kdyby moderátorská práva měl.


Reaguji na grimworda:
ještě chybí ten konec s banem
Nechybí :-)
Důležitá je forma, jakou na vylepšení upozorní. Pokud třeba ustavičně porušuje pravidla kategorie, tak to není vnímáno jako dobrá rada.
mantisa_
Profil *
Jaké pravidlo jsem porušil, prosím, tímto vláknem?
Chamurappi
Profil
Reaguji na mantisu:
Žádné. Však tě také nikdo netrestá. Kolega grimword patrně doposud nevěděl o tvém předchozím banu, svojí poznámkou narážel na svoji situaci.
Mastodont
Profil
Nechápu, proč chce Mantisa pořád něco dirigovat. Téma Práce a zakázky je burza, tam si může každý přijít s čím chce.

Co třeba ty neumětely rovnou střílet, když jsou tak drzí?
mantisa_
Profil *
Chamurappi
Já jsem měl BAN?
mantisa_
Profil *
Mastodont
Téma Práce a zakázky je burza, tam si může každý přijít s čím chce.
A díky tomuto myšlení si lidé pletou demokracii s anarchií.

No, jak vidět, budu muset zamakat na svém fóru a udělat z toho elitn oblast, kde, co zakázka, to kvalita. Už to vidím úplně před očima... :-)
Mastodont
Profil
mantisa_
Jaký je rozdíl mezi demokratickou a anarchistickou burzou?
mantisa_
Profil *
Mastodont
Nevím, na definovaní nemám sílu. Jdu spát, přeji Ti a všem ostatním dobrou noc.
Chamurappi
Profil
Reaguji na mantisu:
Když jsi tak dobře odhadl, co bude v mém prvním příspěvku, jistě jsi i věděl, jak bude debata pokračovat. Pokud místo žbrblání nepředložíš něco jasného a konkrétního, dostaneš od zdejšího osazenstva akorát dávku antižbrblacího žbrblání. To není patologický jev, to je první zákon žbrblavosti (známý též jako třetí Newtonův).
mantisa_
Profil *
Chamurappi

Označovat třeba jako Odpad (viz Webtrh). Napadá mě daleko lepší možnost, ale ta by asi neprošla morálně (někteří by ji nepřekousli, jako opatření Novinek). A tím mám na mysli inzerát placený, třeba SMS (přiznám, že technickou realizace neznám).
Chamurappi
Profil
Reaguji na mantisu:
Ptám se znovu: Podle jakého systému bychom měli vyhodnocovat kvalitu nabízených služeb?
mantisa_
Profil *
Chamurappi

Objektivně to nejde samozřejmě, proto jsem pro tu SMS.
don jebot
Profil
mantisa_:

ty trepes jedna radost :D .... je to to iste ak ked chce teraz niekto predat Nokiu 3310 na inzerat, to ho maju akoze vymazat ??? on si moze dat cenu aj 10000.- ci to uz niekto kupi je ina vec...
Railbot
Profil
Mastodont
Vše demokratické má nějaká pravidla, ty se u anarchie hledají těžko.
DoubleThink
Profil *
Navrhuji si poznamenat současný stav a nechat mantisu Práce a zakázky týden moderovat.
Ne díky, tento sociologický experiment nemám chuť zkoušet.

Mantiso, nějakým zvláštním myšlenkovým procesem neustále docházíš k závěru, že jsi člověk, který by měl rozhodovat o tom, které příspěvky smí být v této diskusi a které ne. Je to blud, který jsme se ti už jednou snažili vyvrátit. Vzal jsi pak spravedlnost do vlastních rukou a dostal jsi za to časově omezený ban.

Pokud můžu mluvit za sebe, je mi úplně jedno co si myslíš, jaký máš názor na chod této diskuse, nejsi mimochodem ani člen - ne že by na tom záleželo v tomto případě.
Žádná selekce nabídek a poptávek na základě kvality nebude, ani žádné zpoplatnění nebo jiné ztížení procesu zakládání témat nebude. Tečka, konec debaty.
mantisa_
Profil *
DoubleThink

Ahoj, já si to nechtěl vydupat, já to pouze navrhoval. Jsem totiž altruista a myslím na blaho lidí, kteří nějaké služby shánějí. Jak se jim asi bude vybírat ve zmíněné sekci? Nebo se nesnažíš, aby Diskuse byla kvalitní?

Je to tady moc liberální a to patlalům dává pocit, že mohou vše.
tiso
Profil
mantisa_ [#27] - nič im nebráni založiť novú tému pre svoju zakázku.
Bubák
Profil
mantisa_
to patlalům dává pocit, že mohou vše
A když budou patlalské nabídky ignorovány, zjistí, že i když mohou vše, ničeho nedosáhnou. Není to nádhera?
Chamurappi
Profil
Reaguji na mantisu:
proto jsem pro tu SMS
Technická realizace by byla asi docela složitá. Uměl bys najít a patřičně odměnit dobrovolníka, který to pro naši diskusi vyrobí, altruisto?

myslím na blaho lidí, kteří nějaké služby shánějí
Nevšiml jsem si, že by si někdo z nich stěžoval.

to patlalům dává pocit, že mohou vše
A ty bys jim chtěl dát pocit, že mohou vše, jen, když pošlou esemesku?
Také nevím, proč bychom je zrovna my měli vychovávat k podnikatelské zdrženlivosti.
« 1 2 »

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0