Autor Zpráva
flying gentleman
Profil
Hele nebylo by dobrý třeba při registraci zjišťovat jestli se registruje chlap nebo ženská?
A pak by se to mohlo zobrazovat někde pod nickem:)
Protože kolikrát se třeba stane, že odpovídáte někomu o kom si myslíte, že je chlap a ona je to nakonec ženská, protože z některýho nicku to prostě nejde poznat.
Co vy na to?
Leo
Profil
Nechapu, k cemu je vam u webdesignu pohlavi, Leo
Petra
Profil
flying gentleman: Jo a pak se tu budou vydávat kluci za holky a bude se muset vymyslet supersofistikovaný skript, který odhalí podvodníka :-) Nebylo by jednodušší zbavit se utkvělé představy, že ten komu odpovídáš je chlap? :-) Mimochodem ta "pohlavní ikonka" nebo co sis to představoval by musela být velká jak kráva, aby si toho někdo všiml, nemyslím, že by na mém "nicku" nebylo poznat, co jsem zač a stejně už jsem tu nejednou byla chlapem :-)
Timy
Profil
Petra
Promiň, ale já osobně třeba neznám žádnou holku, která by se zajímala o webdesign:-) Do počítačů u nás ve škole taktéž chodí samí kluci, tudíž tak nějak mám "dafaultně nastaveno", že pokud se jedná o neutrální přezdívku, je to chlap. Je jasné, že když má někdo nick Petra, tak mi dojde, že to asi bude holka:-)

flying gentleman
IMHO je to zbytečné dávat tam nějakou ikonku. Za měsíc by jsi chtěl, aby tam byl věk, protože nevíš, jestli máš uživateli tykat nebo vykat, atd. Navíc, jak už říkala Petra, stejně by si toho nikdo nevšiml.
Nai Dzet Quiv
Profil
pro Petru:
> pohlavní ikonka
- Zajímavé řešení. Já si osobně myslím, že by takovou ikonku nikdo moc nepřehlížel. ;-)
flying gentleman
Profil
Nechapu, k cemu je vam u webdesignu pohlavi, Leo
Myslel jsem to tak, že když například někoho oslovím jako "on" a bude to "ona" tak bych ji mohl nejak urazit.
Tomu jsem chtěl předejít.
thingwath
Profil
To se mi už několikrát stalo :-)
habendorf
Profil
Myslel jsem to tak, že když například někoho oslovím jako "on" a bude to "ona" tak bych ji mohl nejak urazit.

No on se z toho nikdo nepodělá.
BTW: mě zmátl jen Romanticka :o)
bohumil
Profil *
to neni holka ? :-)
DoubleThink
Profil *
Hehe - taky jsem naletěl ;)

Je to chlap (křestní jméno Roman)
flying gentleman
Profil
No vidíte, pak vznikají takový faux pais.
Yuhů
Profil
flying gentleman: je to blbost, ale sladká. Díky za námět, bude archivován (nejspíš na /dev/null).
flying gentleman
Profil
Co je /dev/null?
Sladká blbost, děkuji:D:D
Mistr
Profil
Leo
Nechapu, k cemu je vam u webdesignu pohlavi, Leo

Přesně kvůli tomu, co popsal flying gentleman v úvodní otázce. Například k tomu, zda máš - když to potřebuješ - užívat slova "viděl","četl" nebo "viděla", "četla" apod.

Samozřejmě, že se bez toho obejdeš, ale je to pak myslím lepší.

A že by se chlap vydával za ženskou? To už je jeho problém (i kvůli mnou výše napsanému).
Anonymní
Profil *
flying gentleman

/dev/null je neco jako cerna dira, viz
http://catb.org/~esr/jargon/html/0/dev-null.html
japlavaren
Profil
A aká by to asi bola ikonka??
temistokles
Profil
mne sa to tiez pozdava.. rozhodne by to nebolo od veci
Meldo
Profil
No ja som si napriklad dlho myslel, ze pod prezivkov Peta je zena. myslel som akoze PEŤA od petra.(neviem ci je take meno v cestine) a ze to je napisane bez toho ˇ. Az potom my doslo, ze to je cast nohy:-> Asi zacnem pozornejsie citat.
takze rozlisenie zena/muz by som urcite privital.
peta
Profil *
flying gentleman Neni tohle diskriminace?

Meldo Vzdy pisi jako on (byl,videl,...) . Ale dik :))) Aj na chatu jsem to od nejakeho kluka uz dostal, zenstvi :) A tam se pohlavi bezne zobrazuje. Zkratka mi to neveril :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0