Autor Zpráva
roberta
Profil
S ASP pracuje méně lidí a mám pocit, že jsou i namyšlenější, takže se problémy v ASP nedají s nikým pořádně konzultovat. (Možnosti PHP)

prepáč Yuhů, ale už som sa dávno tak nezasmial :)

je pravda, že s ASP pracuje menej ľudí ako s PHP (ja patrím k tým, čo pracujú s ASP už niekoľko rokov) ale nevšimol som si, že by som ja s kolegami bol namyslený alebo by sa s nami nedalo poriadne konzultovať (až na niektoré výnimky, ktoré sa nájdu aj u tých, čo pracujú s PHP)

ako fór je tvoja poznámka dobrá :)))
Boldrik
Profil
No konzultovat ASP.NET na http://asp.net je to nejkrasnejsi co jde. Takovyhle diskuse jako je tahle, to je misto kde se cesky dozvis zaklady. Ale jestli neco opravdu chces, tak neni lepsi misto nez asp.net. Lidi co tam prispivaji jsou mnohem vic open nez open source maniaci s PHPkem. To je jen moje zkusenost. Rada od takovyho ASP.NET insidera je k nezaplaceni.
A ja jsem tak hrozne namysleny ASPcak, ze se tu snazim radit PHPcakum :).
Honza Hučín
Profil
Pokud by byla poptávka a pokud by se našel vhodný moderátor, předpokládám, že by Yuhů neváhal zřídit další sekci "ASP".
thingwath
Profil
Je fakt, že v Microsoftu jim to docela myslí a myslí jim to i dopředu, takže pro vývojáře dělají celkem dost. I když cvakat se tam musí, stejně.
Yuhů
Profil
> S ASP pracuje méně lidí a mám pocit, že jsou i namyšlenější

já přece jasně píšu, že je to pocit. Fakt jsem ten pocit v době psaní stránky měl a od té doby jsem to moc nesledoval. Takže jsem se nedostal k tomu, abych to přepsal. Fakt ale je, že časem namyšlenost PéHáPkářů docela stoupla.

Nechcete mi na tu kritizovanou stránku prosím někdo napsat odstaveček o .NET technologiích? Abych tam neplácal blbosti.
roberta
Profil
Nechcete mi na tu kritizovanou stránku prosím někdo napsat odstaveček o .NET technologiích?

škoda, že nemám viac času, možno ti časom niečo pošlem. Inak som si všimol, že veľa ľudí nevidí rozdiel medzi ASP a ASP .NET technológiami. Je tam dosť veľký rozdiel vo filozofii. ASP je skôr o štrukturovanom programovaní, kdežto ASP .NET je čisto objektové programovanie web aplikácií. Nehovoriac, že ASP .NET je iba podmožinou .NET technológie. Ale to už je na dlhšiu diskusiu...
thingwath
Profil
Namyšlenost je záležitost jednotlivce, takový člověk je pak blbec ať už programuje v PHP, ASP, Javě, COBOLu nebo třeba jenom trhá kytičky na zahrádce :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0