Autor Zpráva
HeinricH
Profil
Zdravym rad by som si vypocul (alebo skor precital) vasu krityku ohladom mojho webu a tiez ostatnych dizajnov. links:
moj-web (http://www.ss-team.ic.cz/moj-web.html) ==(este som neprerobyl menu na otvaranie len jednotlyvych iframe , iba Home , nemam teraz moc casu)

design2
design3
design4
design5

Co sa tyka pravopisu , nemam rad "i" a ani "y" :D
S designom len zacinam tak pls nepiste ze co si o sebe myslym ked pisem ze webdesign,naozaj len teraz zacinam ;)
Zla.baba
Profil *
No ten tvůj web se mi vůbec nelíbí ... stejně jako tvoje ostatní designy moc tmavé a celkově dovné.

Ovšem ta 4ka je naopak velice pěkná .... ta se ti fakt povedla. Ale písmo v patičce se vůbec nedá přečíst, stejně jako některé nadpisy, jiank fajn.
Hampy
Profil
Ty jo, tak grafiku teda asi ovládáš... můžu se jen optat jaký programy používáš? Jsou freeware? Je to super, ještě obsah a můžou z toho být výborný stránky
HeinricH
Profil
2 Zla.baba: (nj nick sa hodi :D , ale v pohode ;] ) no to ze sa zle cita ten text tam dolu je kvoly znizeniu kvalyty obrazka kvoly aj tak dlhemu nacitaniu

2 Hampy: no pouzivam Adobe Phothoshop 8 (teda CS) a zacinam s Flashom ale v nom len animujem. Tu su dva linky na weby v ktorych som vyditelnejsie pouzil Flash [ NIESU VASAK ESTE DOKONCENE ! ]

LINK1
LINK2
Lukáš M
Profil *
graficky se mi vesměs líbí, ale přijdou mi dost podobné. na všech mě ale dost štve malé písmo...
Timy
Profil
to jsem jediný, komu se ty stránky načítají alespoň minutu? Konkrétně na té stránce design4 je použito cca půl mega obrázků... to je dost šílený, tolik mívají flashové weby. Grafik jsi možná dobrý, ale tohle je pro web nepoužitelný, promiň
Icepoint
Profil
Timy má pravdu ... když má někdo trochu pomalejší net, tak se to načítá hrozně dlouho (třeba mě :-)) skus ty obrázky trochu líp skomprimovat ...
2elektroweb : menu je špatně čitelný ... a když se to přebarví na zeleno, tak to je nečitelný vůbec ...
ten "web oficial" je asi nejhezčí ...
Zla.baba
Profil *
Jo a ještě něco .... jako webdesigner by sis měl přečíst něco o standardech a podobných věcech, jelikož tvůj kó a vůbec je na h****.
HeinricH
Profil
-no , co sa tyka toho nacitavania som si vedomy ze tie obrazky co su tam pouzite maju len o malo znizenu kvalytu , ale to neni problem doriesit , je to aj z dvovodu ze tie weby su viac ci menej len na ukazku ,
-co sa tyka pisma ,tie weby su robene pre rozlisenie 1024x768 tam sa mi ta velkost paci mam rad take male pismo nie dake typu "Arial 30" :] .
A tie weby som robyl len z vlastnej hlavy viac ci menej pre svoje potesenie a chcel som vediet aj nazor ostatnych.
2 Zla.baba: mm,sak v pohode ved som pisal ze som ZACIATOCNIK netreba hned zbytocnee pisat "neslusne slova" aj ked zakryte :] , A kde by som tie "standardy a podobne veci" mohol najst , ked si to tu spomenula??? A co (ak je to nieco konkretne) sa ti nepozdava na kode???

Inac all dik za uprimnost ;)
luka
Profil *
cakal som dlho na flash ale tak dlho cakat na html to som este necakal, a stalo to za prd.neviem co je na tom graficky dobre.Trapne tmave a uz 1001krat nakreslene weby, budit dojem vesmiru, nejakych prepojenych kablôov a podobnych kravin je uz davno za nami.Chalape rozhodni sa bud grafika ale programovanie, zatial ani jedno ani druhe.
AMD
Profil
Ten první je super, ale dělanej pro 640*480 :(

Hampy
Jestli chceš free programy, tak přejdi na Linux ;)
Charlie
Profil
No teda, ke grafice nemám žádné výhrady, ta je dokonalá. Bohužel je to na úkor použitelnosti stránek. Obrázky jsou totiž neúnosně velké.

Celkově se mi stránky líbí, co se týče vzhledu.

jako webdesigner by sis měl přečíst něco o standardech a podobných věcech, jelikož tvůj kó a vůbec je na h****

Zla.babo, někoho prostě standardy nezajímají. Já je sice dodržuji, protože jsem se podle nich učil, ale asi bych je nedodržoval, kdyby se změnily. Proč si zatěžovat hlavu standardy? Mimochodem, tvé kritiky jsou občas trochu kruté, nemyslíš? Podle mě jsi strašný pesimista. Dobře, nelíbí se ti tmavé stránky, beru. Někomu se nelíbí. Já to naopak posuzuji podle barevných kombinací, podle křiklavosti barev, což je podle mě důležitější. Navíc, tmavé stránky se v noci dobře čtou. Pak jsi řekl, že jsou stránky divné, proč? Bez zdůvodnění nemá tvoje kritika vůbec smysl. Je to neetické hned někomu takhle vynadat. Tohle fórum je plné začátečníků, to se prostě nedělá. Navíc, HeinricH to kompenzuje svojí výbornou grafikou.
HeinricH
Profil
2 Charlie: Dakujem ze si ma povzbudil,naozaj mi to to dobre padlo ;-) [tu velkost obrazkou som uz opisal kusok vyssie , neni problem znizit ich kvalitu ale nevydim v tom velky dvovod kedze tie stranky maju byt len ukazku)

2 AMD : To je naschval taka mala ta stranka , keby bola velka (napr. 1024x768) co by som tam dal? Niesom ziaden pisar , bola by ta stranka dost prazdna , ja si myslym ze je pekna tak ako je :)
Fred
Profil
Souhlasím s Charliem, graficky je to pěkné. Navíc nikdo neumí všechny ty profese dohromady - kodér, grafik, copywriter, programátor atd.
Charlie
Profil
Navíc nikdo neumí všechny ty profese dohromady

Tak to naprosto souhlasím. Když chce někdo něco dělat pořádně, musí se nutně specializovat. A HeinricH dělá grafiku pořádně.
HeinricH
Profil
Navíc nikdo neumí všechny ty profese dohromady

Doteraz som sa ani nazamislal nad tym ,ze by som pracoval s niekym kto by bol dobry napr v kodovany,naozaj nad tym teraz uvazujem ;)

Dakujem Vam za povzbudenie,normalne ste mi zlepsily naladu , asi sa pustim do prace a nieco porobym zase :)
Zla.baba
Profil *
No omlouvám se, byl jsem nějaký podrážděný a asi mi to ujelo.
Ale ty tvoje designy ... hmm, to už se dnes nenosí, různé dráty apod. Ale jako ukázka, že to umíš to vcelku ujde.
Ovšem ... je něco jiného dělat takovýto design a pak dělat design pro zámečnictví a tak ... lidi si žádají něco jiného.
To co jsi tu ukázal se více méně hodí pro "lidi" od 11 do 15 let. Starší už jedou na přehlednost a použitelnost.
Tohle si myslím .... jinak ten tvůj "hlavní" web se mi moc nelíbí ... hlavně barva písma a to že je to ukrutně malý.
Šedý a bez nápadu ... takový "divný" . Nevěš hlavu, jsi-li začátečník tak je to dobré :)
Zla.baba
Profil *
Možná u některých .... textů, spíše nadpisů a tak ... je takový zlozvyk dělat reliéf a textury, Fooling Stars vypadá v tom LINK 1 fakt hrozně ... spíš je lepší najít vhodnější font a nemusíš to pak řešit přes reiéfy a jiné efekty.
Pak ještě v design 4 jsou to asi "bubliny" z Photoshopu, co? No taky to nevypadá moc dobře, k technickým designům se to moc nehodí, je lepší si udělat několik svých vzorků, které se pro to lépe hodí. Možná by taky bylo dobré celý layout nějak ohraničit ;)

Doufám, že tohle se už Charliemu líbilo víc :)
kohout
Profil *
Zla.baba: coo?? od 11 do 15?? Si dělal průzkum?? :D
HeinricH
Profil
2 Zla.baba : nj mas pravdu s tou prehladnostou , ja by som tiez chcel radcej daky pekny prehladny web ale ked sa idem do niecoho takeho pustit tak vecsinou skoncim pri nekonecnych detailoch a malickostiach , jednoducho sa necham uniest :] , Ale mam tam aj jeden (si myslym) ze nozaj prehladny a jednoduchy web (ten desig5 tusim) akurat som sa pustil do tvorby niecoho pekneho a prehladneho,snad sa mi to vydary :)

co sa tyka tych bublin , su z phothoshopu dochadzaly my nervy kedze ma ani za sven nenapadalo co tam hodit do pozadia tak som tam dal tie bublyny , ale podla mna to neni take hrozne.

Ale aspon,ze si bol uz miernejsi :D
Zla.baba
Profil *
No ... běž na www.template monster.com a podívej se jak se na to má jít ... nekopíruj, jen se dívej jak to dělají profíci, po čase si ty finty a tak osvojíš.
Charlie
Profil
Zla.baba, nakonec pěkná kritika :D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0