Autor Zpráva
Littlemaple
Profil *
ohodnotte mi prosim web http://www.littlemaple.tk

trochu na nem jeste delam, takze par chybek se sem tam najde, ale celkove by mely fachat dobre...

dik moc za kritiku,
H.
Hampy
Profil
Super. Na první pohled mě ty stránky zaujaly. Moc pěkný.
Fred
Profil
Mě taky, ale trochu mě naštvalo, že nejde vypnout jablko styl.
Zlababa
Profil
...vypadá to velmi dobře.

nic proti nemám.

Snad jen ... prohlášení o přístupnosti.... když už ... tak než jsem se dostal na menu přes Tabulátor .... ach ouvej, kdybych měl čtečku, tak snad zešedivým ....
Zlababa
Profil
Ještě malá vysvětlivka .... velmi často používám k prohlížení netu ... a vůbec ve windows jenom klávesnici.
Boy
Profil
Hooodně nervýrazný hover v menu...dal bych tam výraznější, takhle když někomu osvítí monitor trochu víc světla tak žádný hover neuvidí.
Meldo
Profil
Skuste si niekto kliknut na odkaz v lavom stlpceku: valid Xhtml, valid RSS, ......., stop IE. Otvori sa stranka ale v adresnom riadku je stale www. littlemaple.tk . To si myslim ze je velmi zle.
Littlemaple
Profil *
ad jablko styl - nejak mi blbly cookies... ted uz by to melo jet v poradku, kdyby ne, zkuste smazat ty stare cookies meho webu (jmenuji se "skin") a pojede to

ad tabulator - lze nejak ovlivnit poradi prvku pri projeti tabulatorem? v kodu mam menu az za obsahem

ad hover v menu - no muze to delat problemy, popremyslim o tom...

ad Meldo - mas Operu? nepodarilo se mi napsat JavaScript, ktery by stranku z framu littlemaple.tk vyhodil ven a fungoval i pod Operou... Pod FF nebo IE, kdyz najedes na littlemaple.tk, stranka to sama pozna a prehodi se sama na littlemaple.profitux.cz... vyse zmineny problem potom neni.. jinak nevim jak se toho framu zbavit, jedine target blank, ale to v XHTML neni
Fred
Profil
ad tabulator tabindex="1" atd.
Anonymní
Profil *
Fred: diky, ja jsem myslel ze toto jde jen u formularovych poli
Littlemaple
Profil *
to jsem byl ja :)
Littlemaple
Profil *
chci jen poznamenat ze jakekoliv pripominky beru na vedomi a zapisuji do TODO, ale bohuzel neoplyvam ted temer zadnym volnym casem, takze se nezlobte, jestli neco treba do Vanoc neopravim, nejde to.

I presto se vsak zajimam o nazory, potrebuji nejaky feedback, abych vedel, na co si dam priste pozor...

To jen tak.

Jinak moc dekuji za ohlasy :) Jsem vlastně rád, když dostávám kritiku, protože "Je to super" mě pouze zahřeje u srdce, ale "Tam je to blbě" mi pomůže se zdokonalit :)

H.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0