Autor Zpráva
čoko
Profil *
Zhodnoťte pls design ekologického projektu naší školytady to je.
Prosím pište i jak byste to zlepšili
BaTeCzKo
Profil *
~ zbytecna mezera nahore
~ v tom (asi) menu Náměty & připomínky neni moc pekna ta "dekorace" (asi) odkazu
~ cele mi to pripada takove moc hranate, ale to je jen muj pocit
~ kod obsahuje nejake divne znaky, protoze mi to validator.w3.org nebere (pise: Sorry, I am unable to validate this document because on line 36, 38-39, 45-46, 52, 54-55, 58, 60-61, 63-64, 66-71, 74, 76, 79, 81, 89 it contained one or more bytes that I cannot interpret as utf-8)
~ v hlavicce nejsou meta tagy pro znakovou sadu (kodovani), popis ani pro klicova slova; chybi titulek
~ vic me nenapada, ale urcite by se jeste neco naslo
Timy
Profil
čoko
mám vypnuté obrázky, takže asi design moc hodnotit nebudu, ale ten text "Námìty & pøipomínky" nejde přečíst (jednak - jak je vidět - není určeno kódování, ale hlavně má špatný kontrast s pozadí).
Mistr
Profil
čoko
(1) Jak již upozorňoval kolega BaTeCzKo - k čemu je ten široký vodorovný pruh v záhlaví (a pak v zápatí). Možná kvůli celkovému vzhledu stránky, ovšem zbytečně si tak zabíráš prostor nahoře na stránce, který uvidí návštěvník při prvním vstupu na stránku.
(2) Chybí klikací logo.
(3) Z té zelené barvy po chvíli bolí oči.
(4) Stránkám chybí titulek (tag <title>).

A máme psát i jak bych to zlepšil? Budiž:
(1) Vyhodil bych světle modré proužky nebo je minimálně zúžil.
(2) Udělal bych klikací logo.
(3) Upravil bych zelenou barvu.
(4) Stránkám bych přidal titulek.
Mistr
Profil
čoko
Nám&igrave;ty & p&oslash;ipomínky
Co vůbec má ten pravý slopeček představovat? Ty Námitky a připomínky tam jsou jaksi vizuálně mimo všechny ostatní položky...
Filips
Profil
:: Místo nahoře
:: Neklikací logo
:: Těm námětům bych dal hover
:: To (c) bych vycentroval pod obsah

Filips
čoko
Profil *
aha no to jsem tam ještě nedával tz náměty a připomínky v tom zeleném rámečku jsem jako že se nacházíte v sekci náměty a připomínky.

Jinak všem děkuju za podměty a doufám že ještě přibydou
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0