« 1 2
Autor Zpráva
jozob
Profil
Chamurappi
„Řeknu ti jen, že jde až o třetí velkou věc v pořadí na mém tajném seznamu plánů :-)“
Takže fáze č. 3. Neboj, já tvůj tajný plán znám :o)
BTW: Pak zístíme, kdo skutečne jsi? :o)

„Zanechme prosím debaty mimo téma, kolega daneel by jistě chtěl slyšet něco dalšího o svém výtvoru.“
Ackikack.

daneel
• Designově se mi nelíbí ten font u nadpisu. A ještě je to nevyhlazený, vypadá to jako výstup ze skicáru;
• jinak design se mi nelíbí, je to nepovedený;
<a name="nahoru" /> mi přijde zbytečné, když o řádek výš máš <div id="komplet">;
<a name="nahoru" /> ← tady nedodržuješ specifikaci XHTML 1.0, appendix C ↔ HTML Compatibility Guidelines ↔ pravidla zpětné kompatibility ↔ ono mi přijde divný, proč lidi užívají syntaktických „výhod XML“ ↔ vždyť mi posíláš XHTML dokument označený jako HTML dokument → zabudni na XML parser → „výhod XML“ si neužiješ, jen si tim můžeš přivodit neštěstí (i když tady na tom moc srovna nesejde ↔ prohlížeč to sebere jako neuzavřený element → tím pádem je celý zbytek dokumentu označen kotvou #nahoru, což nevadí);
<a class="dolu" href="#dolu" title="Úplně dolů"></a> ← tohle se mi nelíbí;
• nevím proč, ale nemůžu se zbavit stylopisu ← drží se tam jako klíšť potvora;
<hr/> ← tohle se tam vyskytuje víc krát i při jiných elementech ← opět nedodržuješ appendix C;
• když vypnu obrázky, zmizne hlavička a namísto ní se tam nic neobjeví ← chtělo by to an image replacement.

Už musím letět do školy, pak to dokončím. Ackikack!
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0