Autor Zpráva
Stáňa
Profil
Hypotéky
Prosím o názor na stránky pro kamarádku, zatím spuštěno neoficiálně na mých osobních stránkách pro posouzení. Díky moc, asi jen pro IE.
Gekon
Profil
No právě. Asi jen pro IE. Stáňo, pomocí Publisheru nikdy neuděláš pěkný web pro všechny prohlížeče, pochop...
quinux
Profil
V IE to vypadá celkem hezky, ale ve Firefoxu je to děs. :o)
Akorát jsem nepochopil ty odrážky, které se tam všude pletou
Stáňa
Profil
Gekon
Já to napíšu naplno, snažila jsem se teď asi 14 dní učit základy HTML a CSS a bohužel jsem vyplodila jen pozadí, nápis a menu. Prostě mi to nejde, ale baví mně to, tak co s tím. Štve mě to samotnou, ale kodér ze mě nebude. Kolik by stálo to přepsat do kódu, tak jak to je graficky?
Gekon
Profil
Třeba i zadarmo, když člověk potřebuje reference.
Stáňa
Profil
Gekon
To myslíš vážně? Udělal bys to pro mně? Tyhle stránky by měly přece jenom být trochu profi a já ten zdroják prostě nedokážu napsat. Jinak po vzhledové stránce by to šlo?
Táta
Profil *
Gekon aby něco takovýho udělal ještě k tomu zadarmo???? Myslím že ten jenom kritizuje neníliž pravda
Chamurappi
Profil
Reaguji na Stáňu:
Třebaže o reference zájem nemám, hlásím se jako dobrovolník.
Stáňa
Profil
Chamurappi
Tak to bys byl úplný zlatíčko, jak to mám provést? Děkuji moc.
koudi
Profil
Můžu se zeptat, proč jsou hypotéky na adrese mojerecepty?
Stáňa
Profil
koudi
Já to píšu v úvodu, že jsou zatím na mé adrese, než se dodělají a dají na svoji doménu.
Gekon
Profil
Stáňa
Bohužel, mám teď dvě urgentní zakázky... Ale lepšího dobrovolníka než je Chamurappi bys asi těžko sehnala. To je jako kdyby Ti Ronaldinho nabídl, že Tě naučí kopat:)
koudi
Profil
Stáňa
Promiň, to sem přehlíd.
Stáňa
Profil
Gekon
Moc děkuji, já vím už to tady sleduji delší dobu, tak mám trochu představu.
Stáňa
Profil
koudi
To je v pohodě, člověku se asi nechce moc číst ty úvody, spíš kouká, co ten druhý vyplodil, viď?
Railbot
Profil
Stáňa
venuj trochu casu optimalizaci i pro ostatni prohlizece, uz je na case. Budes pak se svymi vytvory delat mnohem vetsi dojem, ver mi. V dnesni dobe je to nutnost.
Stáňa
Profil
Railbot
Já jsem kódový neznalec, tak tu přemlovám mužský, aby mi to přepsali.
koudi
Profil
Obávám se, že tady nejde o přepsání, ale o napsání úplně od začátku :)
Stáňa
Profil
koudi
To jsem taky myslela, napsat celý kód, protože Publisher generuje děsný zmatek a není to pro všechny prohlížeče.
Stáňa
Profil
Chamurappi
Chtěla bych se s tebou domluvit, kdybys měl chuť mi pomoct s tím napsáním kódu, byla bych ti moc vděčná. Díky moc
Sburicova@centrum.cz
Stáňa
Profil
Chamurappi
Třebaže o reference zájem nemám, hlásím se jako dobrovolník.

Kam jsi se mi ztratil?
Railbot
Profil
Stáňa
Kdyztak se mi nejak ozvi a muzeme se domluvit na tom prepsani kodu. Nemel by to byt problem.
Stáňa
Profil
Railbot
Tak to bys byl moc hodnej. Šla jsem na tvé stránky, že ti napíšu, ale nefunguje návštěvní kniha ani nic jinýho, tak kam ti mám napsat, abychom se domluvili? Ještě jednou díky
Railbot
Profil
Stáňa
Jsou mnohem spolehlivejsi cesty jak me kontaktovat, napriklad e-mail nebo icq. Oboje najdes v mem "profilu" zde na foru.
Stáňa
Profil
Prosím, prosím pomůžete mi někdo s tím kódem?
Plaváček
Profil
Stáňa

Však už se ti dva nabídli, nebo ne?
Stáňa
Profil
Plaváček
To ano, ale nějak jsme se ještě nedomluvili, snad se ozvou. Mimochodem, tvoje stránky se mi moc líbí.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0