Autor Zpráva
Walter
Profil *
http://www.eternita-food.eu/

prosim o rady z typografie, zda se mi text trochu neprehledny. Co bych mel vylepsit?
Diky
zimmi
Profil
No mě osobně se to čte dobře. Mezery mezi řádky jsou tak akorát, i velikost písma a barva je taky příjemná.
Casero
Profil
ja taky myslím, že je to bodrý..aspon podle mého typografického cítění
Joker
Profil *
Text se mi zdá OK, ale přijde mi trochu agresivní ta oranžová barva pozadí. V mém rozlišení 1280x1024 je tam už docela hodně té oranžové plochy kolem a špatně se pak soustředí na text.
Textu bych vytkl akorát hrubku v nadpisu: "Proč jsme zvolily italské výrobce Pavesi a Invernizzi..."
Knopi
Profil
Walter: Určitě ti tam chybí podle mého dost podstatná věc a tím je tvrdá mezera  . Například by měla býti mezera s. r. .o. Pak ji nemáš třeba u předložek v Itálii. Jinak jsem si ničeho dalšího nevšiml a musím uvést, že se mi sránka velmi líbí. Povedený design. :-)

http://typografie.dero.name/typografie-entity.phtml
zimmi
Profil
Joker: A já jsem si říkal, že mě tam taky něco ruší, to byla ta oranžová, fakt že jo.
MZF
Profil
Klikněte pro více informací o invernizzi Gisberto

Více informací o invernizzi Gisberto - takhle to bude určitě lepší.

Jinak fajn.
Keilew
Profil
Nelíbí se mi provedení aktivního odkazu v menu. Je to takové ... no divné... chápu, že jde o inverzi, ale zkus to jinak...
caledon
Profil
Walter
souhlas s Keilew vypada to divne
Mistr
Profil
Walter
O pravopise se zde již zmínil kolega Joker.

Já bych měl poznámku ke kontaktům v levém sloupečku:
(1) Jaký je rozdíl mezi Telefon a Tel/fax? Že na druhé číslo lze i faxovat jsem pochopil. Spíš mám teď na mysli, proč jeden údaj uvádíš s plným názvem a druhý jen ve zkratce.
(2) A když už jsme u té zkratky, patří za ni tečka.

A ke stránce Kontakt:
(1) Proč je v nadpisku formuláře Zeptejte se, na co chcete čárka?
(2) Podobně jako v předchozím bodě: Dotaz, či přání přímo ve formuláři. Proč?
(3) Na konci prvního odstavce je zeleně psaná věta Jsme tu přeci pro Vás. Stejnou zelenou (nebo vizuálně velmi podobnou) píšeš i odkazy. Dochází tím k matení čtenáře, že se též jedná o odkaz.

Na závěr poznámka ke stránce Catering. Jaký důvod má, dle mého, výkřik do prázdna Výhradně s italských produktů. Alespoň to tak působí. Podle grafických konvencí předkládaného webu se jedná o nadpis článku... Krom toho bych zaměnil "s" za "z".
Mistr
Profil
Walter
Jo firma dováží uzeniny a sýry? Tak toho jsem si až teď jen tak mimoděk všiml. Já myslel, vycházejíc z loga celého webu, že se jedná o dovozce těstovin.

Zapracoval bych na tom. Ovšem možná jsem tak blbej jenom já a ostatním to při prvním pohledu na kolínka došlo.
Bubák
Profil
Společnost založili...
Proč jsme zvolily...
tipický produkce sýrů...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0