Autor Zpráva
Aldred
Profil
http://www.pbc.czechian.net
Prosim zhodnotte vse a poradte co a jak zlepsit
Dekuji ;-)
Ondřej Strnad
Profil
Ahoj! Dal jsem tomu ujde to, protože se mi tvůj web moc líbí, ale na druhou stranu se mi nelíbí zelená barva. A té je tam opravdu hodně. Ahoj, Ondřej Strnad.
Aldred
Profil
Ondřej Strnad
Ahoj! Dal jsem tomu ujde to, protože se mi tvůj web moc líbí, ale na druhou stranu se mi nelíbí zelená barva. A té je tam opravdu hodně

No ona zelena barva k Airsoftu patri a proto sem volil toto aby to slo k tematu...
4 @ll
A co bych mel jeste krome barvy zmenit ?
Co kod atd... ?
Nox_lbc
Profil
1) design je podprůměrný, ale na začátečníka to ujde ... odstraň ty čárkované čáry, nebo jim dej co nejprůhlednější barvu ;-) jsou hrozné ...

2) kód je příšernej, přečti si něco o XHTML ... menu patří do UL LI ...

celkově tak 5/10 za snahu ...
Aldred
Profil
2) 2) kód je příšernej, přečti si něco o XHTML ... menu patří do UL LI ...

njn v te dobe (neco pred mesicem) sem to delal takto...ted uz bych to udelal pomoci UL a LI......co se da delat...
a co jinak je jeste v kodu v neporadku (mimo WZ reklamu) ??
a co CSS ??
ato3
Profil
Aldred
1) myslím, že hover by šel udělat u menu určitě lépe.. nelíbí se mi jak to odskakuje při přejetí - dokonce, když jsem se koikal v IE, tak se ti někde zobrazil černý přoužek u kraje a někde ne
2) pro nadpisy pouzivej <h1></h1><h2></h2> atd....
3) myslím, že <center></center> by šlo nastylovat v CSS
4) Ještě třeba zkus pro každou stranu jiný title např.: <title>Airsoft - home</title>
5) Nechápu význam ( x ) v menu... sorry, ale připomíná mi to konec trávícího ústrojí :-)
TooFew
Profil
ted uz bych to udelal pomoci UL a LI......co se da delat...
Dá se dělat to, že to opravíš.

a co CSS ??
Líbí se mi. Narozdíl od hnusného zdrojáku samotné stránky.

Celkový dojem ale nic moc.
- Moc velké písmo
- (x) u menu položek
- Menu není seznam
- Dashed rámečky
- Blueboard parazit
- Nevzhledné umístění TopList počítadla
- Divný odstín zelené
- Proč je v logu partyzánská a v textu partizánská?

4/10
Aldred
Profil
1) myslím, že hover by šel udělat u menu určitě lépe.. nelíbí se mi jak to odskakuje při přejetí - dokonce, když jsem se koikal v IE, tak se ti někde zobrazil černý přoužek u kraje a někde ne
5) Nechápu význam ( x ) v menu... sorry, ale připomíná mi to konec trávícího ústrojí :-)

jj, menu jeste upravim, o te chybe v IE vim ale nevim co s ni...prochazel sem to a nic sem nenasel, i kamos kterej je profik nechapal...ale o IE mam svuj vlastni nazor, a uz me jen tak lehko nenasere
to ( x ) je tam jen tak....hodne lidi rikalo ze to vypada dobre tak sem to tak nechal... taky se nemuze vse libit kazdemu.

Jeste si s tim pohraju... dik za reakci :-)
ato3
Profil
Aldred
je sice hezké, že máš vlastní názor na IE, ale to uživatele nezajímá, ten se na to podiva a řekne si, že to dělal amatér a ty myslim chceš abyta stránka vypadala profesionílně?

Jinak chtěl bych se zeptat co znamená v CSS tento zápis...
* {
margin: 0;
padding: 0;
border: 0px;
}

ta hvězdička určuje nějaký tag, třídu, identifikátor?? to jsem ještě asi neviděl..
RPG
Profil
Aldred

1) Chybí mi klikací logo. "Klikací" logo je takové, které je zároveň odkazem na úvodní stranu webu.
2) Nechápu význam oněch písmen "x" v menu, před každou položkou...?
3) Pozadí celých stránek by šlo udělat lépe, než jen jednou barvou. Ale i ta tmavě zelená je hezká. No, je to na tobě.
4) Textové části větší padding, aby text nebyl tak nalepený na okrajích.
5) Používej odstavce - <p>, aby ti text jen tak neplaval.
6) Čárkované okraje vážně nevypadají nejlíp.
Jinak jo, na začátek je to více než dobré.

Kód:

a) <link rel="shortcut icon" href="img/airsoft-bazar.gif" />
Správný zápis je <link rel="shortcut icon" href="img/airsoft-bazar.gif">. Používáš HTML.

b) <P>&nbsp;</P> Ale fuj.

c] <P>-------------------------</STRONG></P> Ale fuj. Tohle se dá vyřešit tak, že nadpisu "Úvod" zadáš display:block; a spodní border. Každopádně, úplně nejlepší by bylo používat nadpisy (<h1> až <h6>)

d) Namísto <center> využívat možností CSS.

Obecně, měl by sis udělat v kódu pořádek, sjednotit jej (tagy malými písmeny, například...).

Nox_lbc
kód je příšernej, přečti si něco o XHTML
Aldrede, přečti si o HTML. Na XHTML máš času dost.

menu patří do UL LI
Menu patří do <menu>.
daneel
Profil
Aldred
Mě se stránka líbí, jen mi tam chybí nějaký margin u textu a zarovnání doleva, což by šlo dát do bloku (justify) /pokud to není záměr.

ato3
inak chtěl bych se zeptat co znamená v CSS tento zápis...
* { ...


ta * znamená použij na všechno
RaDeoon
Profil *
- tvůj design jestli se tomu tak dá říct se mi vlbec nelíbí sladění barev je ošklivé stejně jako banner
- nevalidní stránka (nemáš ani doctype)
- (x) vysvětlíš mi c znamená tadle značka ROFL
- zmenšil bych písmo
- celé bych to překopal

Ale jestli nejste komerční tak by to nemělo vadit
RPG
Profil
RaDeoon
- nevalidní stránka (nemáš ani doctype)
No... a...? Pouč mne, prosím, proč bych měl mít validní stránky. Proč bych měl psát Doctype.
ato3
Profil
daneel
Díky, vážně jsem to jeste nikdy nevidel... treba se mi to nekdy bude hodit.
petr6
Profil
Nechapu jaky ma smysl, kdyz polozka menu odskoci doprava pri najeti mysi a vlevo se objevi zelenej obdelnik.

Taky bude lepsi na strance clanky zarovnat vlevo, pokud se objevi clanek s delsim nazvem, tak se v tom bude zle orientovat.

Jinak celkove bych mozna zmensil pismo.
vašek
Profil *
Nechapu jaky ma smysl, kdyz polozka menu odskoci doprava pri najeti mysi a vlevo se objevi zelenej obdelnik.

s tím souhlasím. problém je v tom, že v IE se ten proužek někdy zobrazí, někdy ne. moc se mi také nelíbí (x) položka menu. odstranil bych anketu od Blueboard, buď bych ji naprogramoval sám nebo poskytovatele, který je bez reklamy. jinak web je docela v poho
Aldred
Profil
vašek + petr6 + zbytek
jj to menu to predelam...bud do ul,li nebo do flashe.....co si myslite ze by bylo lepsi ???
co se tyce ankety tak programovat se mi ji nachce a FREE anketa bez reklamy poskytovatele....no to nevim jestli vubec existuje.
Anonymní
Profil *
Aldred - spis flash, ale rozhodne s alternativou - <menu>
vašek
Profil *
co se tyce ankety tak programovat se mi ji nachce a FREE anketa bez reklamy poskytovatele....no to nevim jestli vubec existuje.

ale ano, existuje

FREE služby bez reklam - s tímto nemám moc velké zkušenosti

anebo

FREE služby bez reklam po druhé - doporučuji
Aldred
Profil
vašek

wow...dik moc, to se mi bude hodit ;-)
vubec sem o tom nevedel
vašek
Profil *
Aldred

nemáš zač, mimo to: Jakpsatweb má seznam většiny poskytovatelů

Když tak mrkni můj web -> BESTak.cz
Anonymní
Profil *
první web - rychlovka - http://www.suprhry.szm.com
Anonymní
Profil *
snažil sem se, není to až tak špatný,.

že ?

prosím http://www.suprhry.szm.com
Venca
Profil
snažil sem se, není to až tak špatný,.
si jenom myslíš
Aldred
Profil
Anonymní


první web - rychlovka - http://www.suprhry.szm.com


a proc to davas sem do topicu 8-)>
a zas tak sqely stranky to nejsou....jenom z toho pulkilometrovyho meta name="KEYWORDS" se mi dela spatne
Anonymní
Profil *
kokoti jste kourite samy sebe
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0