Autor Zpráva
nofate
Profil
www.mojelinky.xf.cz
Ak sa Vám bude tento projekt páčiť, tak nás prosím doporučte známym alebo umiestnite na svoje stánky niektorý z nasledujúcich bannerov (alebo len textovy odkaz):





Dik
tiso
Profil
Nepáči sa my systém akým je to robené... Premenné v url, a to nehovorím o session...
Anonymní
Profil *
Něco takovýho už existuje viz. mylinks.cz.
Anonymní
Profil *
Podle mě jednoznačná kopie tohoto
Richi
Profil
at je to kopie nebo ne to mi je jedno, podstatné je že je to udělané hezky a zasloužilo by si to vlastní doménu a ne hosting na webzdarma ...

asi je to o penezích co?
nofate
Profil
Piste vase nazory na tento web. A taktiez ho mozete podporit bannermi z tejto stranky
indian
Profil
- v title zlikviduj to - ..::* -
- že to je kopie mi až tak nevadí
- menu by mohlo fungovat celou plochou tlačítka
- ty javascripty by neškodilo dát do externího souboru

sou to drobnosti které se daj udělat za chvilku a není to nic složitého tak proč to neudělat v projektu který musel stát hromadu času.
nofate
Profil
To Indian:
To v title jsme zlikvidovali - ..::* - to tam bylo fakt zbytocne Jednak kuli vyhledavacum
Java skript na preloading nemuze byt externe - pak nefunguje preloading - mame to odtestovano ;-)
Inak tento projekt uz ma novu domenu prvej urovne a profesionalny hosting Je o nas projekt zaujem a uzivatelov je porad vice, tak k nim pristupujeme zodpovedne...
Nova adresa je: mojelinky.com
Anonymní
Profil *
Edisk je uplne o necem jinem, nez mojelinky.xf.cz nebo www.mylinks.cz a tady už si musí vybrat každý sám ;-)
vincent
Profil *
Anonymní: Asi jsi nepochopil, ze jde o vykradeni, prachsprostou kopii vzhledu.

A jelikoz se mi to prici, tak jsem to ani netestoval.
nofate
Profil
Úplne nová verzia Online záložiek so všetkým ako sa patrí mojelinky.com. Prosím, zhodnoťte. Ďakujem.

Popis: Import & Export kompatibilne so 4-mi najpoužívanejšimi prehliadačmi. Môžete importovať do ľubovoľne zvoleného adresára. Exportovať môžete zase ktorýkoľvek adresár. Podpora favicon. Fórum. Moderné technológie: dynamické overovanie formulárov a doťahovanie stránok – AJAX. Vytváranie N subadresárov pre lepší prehľad v množstve záložiek. Vyhľadávanie a mnoho ďalších funkcií.
Dranel
Profil
indian
Externi JS je zaručený způsob jak odehnat všechny návštěvníky: dlouhé načítání.
Pavliq
Profil
O ničem, je to nuda.....
Měsíček
Profil
Pavliq: Náhodou je to povedená stránka.
Pavliq
Profil
Měsíček

Jasně v dnešní době si hodně lidí dělá profil a pak si tam píši odkazy se stránkami, které často potřebují :) Ano :)
Gekon
Profil
Pavliq
Ano. del.icio.us neznáš?
Railbot
Profil
Pavliq
linkuj.cz také ne? ;)
Gekon
Profil
Pavliq
Stumble upon také ne? ;)
Railbot
Profil
Gekon
:-/

Pavliqu, a Jagg.cz?
Gekon
Profil
Pavliq
A Digg.com také ne?
DJ Miky
Profil
A co Furl.net?

Railbot & Gekon: Baví vás to? :-)
chil_cz
Profil
podivam se na to a nechapu to, promin ale zaviram ... ;)
nofate
Profil
podivam se na to a nechapu to, promin ale zaviram ... ;)
Asi si vôbec nečítal text na úvodnej stránke. Pohľadom nič nezistíš - treba čítať (je tam toho minimum o službe) a hlavne vyskúšať - je to web aplikácia, takže nedá sa to hodnotiť 10 sekúnd po navštívení stránky. Nemusiš čitať celý text na indexe - v bubline je zdôraznená jedna veta, ktorá najlepšie popisuje mojelinky.com - stačí si ju prečitať. Je nepochopiteľná?

Ak stále nechápeš o čom www.mojelinky.com sú, tak zrejme na internete nechodíš na viac ako 5 stránok dokopy (aj to stále cez vyhladavac) a bookmarking (a už vôbec nie online) zrejme zatiaľ nepotrebuješ
chil_cz
Profil
nofate

promin ale prvni nazor na stranku ne hlavni a jestli alespon z nejakeho nakresu nepochopim o co jde a vidim pouze plno textu, nemam cas ho cist. a to je plno lidi na internetu ;)
Odmazán podpis. Gekon
nofate
Profil
vidim pouze plno textu, nemam cas ho cist.
Ako som uz spominal a viackrat uz nebudem, podstata je zhrnuta a zvyraznena v bubline. Ked nemas cas precitat ani len jednu jedinu vetu, tak ako chces pochopit o com je stranka. Nonsens.
Uvital by som radsej konstruktivne hodnotenia, nie take po 5 sekundách na stránke
chil_cz
Profil
Uvital by som radsej konstruktivne hodnotenia

uz sem ti ho dal, udelej tam neaky screenshot nebo neake schema jak to bude vubec vypadat ... ;)

Odmazán podpis. Gekon
nofate
Profil
Keby si na stranke stravil viac ako 5 sekund a klikol na niektoru polozku z menu napr. "Verejne linky", "Moje linky" , tak dole je button na registraciu alebo prihlasenie ako demo uzivatel. Naco screen, ked si mozes mojelinky.com pozriet a vyskusat nazivo jedinym kliknutim. Ale pre teba je ti prilis vela prace. A navyse nechces. Tak, ak nemas cas tak nehodnot stranky a forum "Názor na stránku" nenavstivuj. Ale tebe to zbytocne vysvetlovat, ked na stranku mrknes jednym okom a horsa trepnut "hodnotenie" po 5-tich sekundach
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0