Autor Zpráva
Flip
Profil *
FLIP WEB Prosím o zhodnocení jak grafické podoby stránky tak i kódu... a mám jeden problém... u kazdeho toho menu (Menu, Aktuality, Funny page, Kontakt atd...) davam dole do paticky tech divu obrazek emty2.jpg... ladil jsem to pro FF a vypadalo to dobre... jenze v IE to bylo cele rozhozeno.. tak jsem ho dal jako pozadi toho divu s background-position:bottom; jenže ted je na leve straně asi 2px mezera, šlo by to nějak vycentrovat? jsem v nouzich....díky za dobré vysvětlení Flip :)
Flip
Profil *
jedná se o ty divy Funny page, Kontakt, Anketa, Visits..... ty vrchni dva (Menu a Aktuality jsou řešeny jinak). hrozně byste mi pomohlí dík!
Mistr
Profil
Flip
Dívám se na Tvé stránky v Internet Exploreru 6 SP 2 a nikde žádnou malou mezírku nevidím.
Mistr
Profil
Flip
A jinak dvě poznámky:
(1) Postrádám klikací logo.
(2) Dej si pozor na odkazy v menu - chybí Ti u nich http://
Flip
Profil *
To MIstr: No právě že když jsem to dal jako pozadi toho divu s position:bottom; tak to vypada ted jedine dobre v IE :D, spust si to v FF nebo v Op, a uvidis asi 2-3px mezeru od leveho okraje divu...
jinak na to http...vzdycky zapomenu :) ale urcite bych na to pri realizaci prisel :)....
klikací logo do dělám.... a co jinak libí se vám design? a co kód?
NIKDONIC?
Profil *
37 lidí se na to podívá... a jen jeden se ozve :( .... to mi moc nepomohlo :(
Lexter
Profil
Tak já ti teda poradím. Budu ale hodnotit jen design.

1) nevím proč máš anglické názvy v menu.
2) nadpisy menu dělané obrázkem a to ještě dost nekvalitně.
3) ten zvláštní border menu: neříkám, že je nějak extra zlý, ale nelíbí se mi.
4) připadá mi to tak nějak děravě.
5) Kam jsem se to dostal? ke skejťákům?

Abych byl upřímný, mě se design nelíbí skoro v ničem, ale je dobře zvolen kontrast písma (bílá lehce ztmavělá žlutá) hezky se to čte.

6) Patička: WebDesign FLiP 2oo7 (myslím že mnohem vhodnější by bylo: Webmaster FLiP 2oo7)


mě se kód docela líbí. i když jsem říkal že ho hodnoti nebudu.

Tak to by nejspíš bylo vše, možná ještě něco najdu.
Flip
Profil *
1) k anglickým nazvum mam svuj duvod
2) nadpisy menu dělané obrázkem a to ještě dost nekvalitně. , nevim proc myslis ze jsou nekvalitni ? ... akorat jim dodam alt a bude to vpoho....
3) ten border vypada jinak v IE naz v FF a Op :( a je to asi vec nazoru
4) nechapu co myslis tim děrave? jako že nerozlisuju barvu pozadi pod sloupci?
5+6) dostal ses na moje osobni stranky, napisu tu do paticky webu...

Jinak děkuji za připomínky a doufam, že jěště objasníš na co se ptám :) thx
Mistr
Profil
Flip
No právě že když jsem to dal jako pozadi toho divu s position:bottom; tak to vypada ted jedine dobre v IE :D,
Na počátku ale píšeš, že je to OK ve Firefoxu a že to naopak zlobí v IE...
Flip
Profil *
jo že to bylo v poradku v FF, ale pak kdyz jsem to dal jako pozadi divu tak pak OK V IE, asi jsem to blbe napsal sry :)
a co další kritika a poznamky, či řešení těch 2px? tolik chytrých lidí... a přízpěvků nic moc :)
tozi
Profil
no preboha
tozi
Profil
dobre, tak ktomu sa radsej nevyjadrujem
george
Profil
Text je takový rozpuštěný v tom pozadí, dej to do nějaké třídy class
Okraje (jakš takš, celkem se mi líbí šachovnice a propojení s CSS)
Nechápu, proč používáš nad některými texty angličtinu např.: funny webs
AKA
Profil *
Abych pravdu řekl, jsem již starší a nosím brýle. Po 30 sekundách koukání na tvůj web mě boleli oči. Možná to tmavé pozadí....
Flip
Profil *
THX za příspěvek od TOziho... velmi mi pomohl... trošičku namyšlenec ne? tahle diskuze je pro pomoc... a ne proto abys nekomu napsal ze se k tomu ani nevyjadrujes...
tozi
Profil
Flip
neber to osobne to len moja reakcia , sry :)
a namysleny? ano to som :)
Flip
Profil
http://www.flipovo.info opraveny vytknuté vady... klikací logo, obrázky v menu jsou kvalitnější... převedeny na formát .png, web je naplněn a připraven k zvěřejnění, tak pls najděte co se vám jěště nezdá, upozorňuji na nedodělanou sekci Art & Design, na anglické názvy ... neřešte to prosim ... je to osobní věc :P díky za všechnu kritiku a rady
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0