Autor Zpráva
radovan kaluža
Profil *
už první šablony se sbírají v systému bloger.cz

budou se oběvovat v diskuzích http://radovan.bloger.cz/projekty/banan-cz-prijme-kodera---velky-zajem , kdybyste mi tam nebo zde hodily nějakou kritiku na jednotlivé lidi

zaplaceno však dostanou všichni, aspon trošku solidní
Thalia
Profil
Vzhledem k tomu, že o kritiku jsou žádány ženy, tak jsem si pročetla zmíněnou diskuzi a objevila jsem dva návrhy od jednoho člověka. Z nich se mi víc líbí ten druhý. Osobně bych přidala hover na "celý článek" a do patičky bych nedávala znovu to logo, nebo jen něco menšího. Bohužel není zatím s čím srovnávat.

Jinak pokud můžu poradit, tak bych linky na jednotlivé šablony dala někam zvlášť, ne aby si je případní kritici museli pracně hledat v diskuzích.
Mistr
Profil
oběvovat
Nemělo by to být objevovat?
Railbot
Profil
Solidní lidé pro nesolidní a hloupou soutěž. Já jen když vidím tvůj psaný projev, tak mi cukají koutky copak je to celé asi za komedii.
radovan kaluža
Profil *
tak defakto to není soutěž, dostane zaplacen každý, nejlepší potom bude s námí dále spolupracovat, nesolidní soutěže jsou jiné
Mistr
Profil
radovan kaluža
nesolidní soutěže jsou jiné
Nesolidní soutěže? Tam jsi jako nevyhrál, jo? Nebo co? ;-)
radovan kaluža
Profil *
tak hlavně jsem psal zde paradoxy oné soutěže, lidi (Mistr) kteří hledají gramatické chyby v mých větách a neumí si ten článek přečíst celý mají hold smůlu
Railbot
Profil
radovan kaluža
Co je větší ostuda...nedočíst článek do konce nebo neumět psát česky, hm? Tato diskuse se snaží být na úrovni ve všech ohledech, proto ta pozornost na pravopis.
Mistr
Profil
radovan kaluža
tak hlavně jsem psal zde paradoxy oné soutěže
Co to je za slovosled? Zkus si to po sobě, Radovane, přečíst.

neumí si ten článek přečíst celý
Odkud bereš podklady pro své tvrzení, že jsem si článek nepřečetl až do konce? Já jsem si ho totiž přečetl.


mají hold smůlu
Komu vzdávám poklonu neboli hold? Asi tam spíš mělo být holt,co? A v čem že mám tu smůlu? Že se nemůžu účastnit Tvé soutěže nebo že snad dokonce nevyhraji? Nemrzí mě to a smířím se s tím.
radovan kaluža
Profil *
tys mě dostal, jak umíš pěkně česky :-) , si tak dokonalý, oh bože
Dero
Profil
radovan kaluža: Popravdě... ano, Mistrovy příspěvky jsou nejen na vysoké faktické, ale i jazykové úrovni. Umí se vyjadřovat. Pro mne to je důvod respektovat jeho osobu i názory.

Pokud někomu rodný jazyk nestojí ani za tolik pozornosti, aby se dokázal v seriozní diskusi vyjadřovat na úrovni alespoň žáka páté třídy základní školy, potom ho prostě nemůžu brát vážně. Takže pokud se, Radovane, nezastydíte po takových hrubicích, jaké předvádíte, je to jen Vaše věc. Opravdu, rozhodně nemusíte psát krásně česky. Ale pak se nedivte, když Váš psaný projev nebude nikdo vzdělaný brát vážně. Neubráníte se jízlivosti a úšklebkům. Však i tak máte velké pole působnosti - pořád ještě se můžete zaměřit na širokou základnu lidské průměrnosti až hlouposti, která na jazykovou dokonalost rozhodně nedá.

Inu, každý svého štěstí...
pepee
Profil *
...jakmile slyším slovo banán, okamžitě se osypu. Asi to budou spamničky...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0