Autor Zpráva
l007
Profil *
Moje portfolio
Chtěla bych hlavně zkritizovat design. Toť vše.
l007
Profil *
to mi to tu nikdo opravdu nezhodnotí? To znamená že buď je to dobře a nebo je to špatně. Nevím, tak lidi ,pls.
DJXjozin
Profil *
Horní menu: to číslo 01 po hoveru není moc dobře vidět
Logo: no není to moc prázdné??? ale budíž
Drobečková navigace: No na to že je to drobečková navigace je to celkem velký :D ne vpohodě
Nadpis v zeleným poli: Ta bílá se blbě čte na světle zelené
Nadpis s tečkou na začátku (asi odrážka): To samí, ale naopak ikdyž dá se to přečíst, ovšem hodil by se větší kontrast
Dál už nevím co...

Celkem se to dá zdarec... (Hodnocení: 8/10)
l007
Profil *
Horní menu: to číslo 01 po hoveru není moc dobře vidět
Takže, jakou barvu bys navrhoval místo té stávající?

Logo: no není to moc prázdné??? ale budíž
Není moc prázdné. Má to být ve stylu savany, takže si myslím, že to takhle stačí, ale ještě tam dám jméno, svoje jméno (mám jich na internetu víc)

Drobečková navigace: No na to že je to drobečková navigace je to celkem velký :D ne vpohodě
No, je lepší trochu větší než moc mrňavý, asi takhle

Nadpis v zeleným poli: Ta bílá se blbě čte na světle zelené
Tekže jakou barvu? Buď hodně zesvětlit se zelenkavou nebo tam dát černý písmo, ale aby to nebylo moc černý, nějak tak

To samí, ale naopak ikdyž dá se to přečíst
Nechápu, jak to myslíš, ale hodnocení mě potěšilo 8/10, jinak dík za kritiku
tomikimot
Profil
Takhle přesně to bude vypadat, nebo je to jen tady zmenšený? Nevím jestli je to schválně, ale ta komprimace (ostré přechody vybledlých barev), či co to je (hlavně v obrázku nahoře) je hm zvláštní, a bolí mě z toho hlava. Špatný kontrast hlavně vzhledem k layoutu.
petrnson
Profil *
http://petrnson.wz.cz
DJXjozin
Profil *
Jaký barvy bych navrhoval??? To je jedno hlavně víc kontrastní aby se to dobře četlo
To samí, ale naopak...
Na tom se nedá co nepochopit... Máš pod tím takový nadpis nebo co ot je a máš to na bílím pozaadí zelenou barvou a to nad tím máš přesně obráceně

petrnson: Založ si novej topic a bejt tebou to předělám
Mistr
Profil
l007
Do horního pruhu háčky ještě doplníš, viď?
l007
Profil *
Mistr
Jo, nebojte se.

tomikimot
Někde jsem to už říkala, ale myslím, že tady ne. Já mám ráda světlé barvy, pastelové. I když přiznávám, mohlo by to být trošku kontrastní, ale tuhle variaci barev jsem si vybrala na www.colorschemer.com. Je jich tam docela hodně, tak nevím. Jinak díky.

A ještě, mám ten layout nechat a dát tam jiný barvy a jinak to udělat? Mám namysli nechat jako obrysy, barvy a hlavička by byly jiné. Co myslíte?
Mistr
Profil
l007
nebojte se
Klidně mi můžeš tykat. :-)
l007
Profil *
Klidně mi můžeš tykat. :-)
Tak dobře, tek se teda neboj. :-)
Mistr
Profil
l007
Už se nebojím.
scarab
Profil *
Nevím, ten náhled je dost malý a je to obrázek, takže se z toho nedá poznat Barvy jsou opravdu ve stylu "savana", ale s čitelností je to už horší. Na pastelových barvách bych použil spíš černý text. Velikost také nemůžu z textu posoudit. Jinak OK.
l007
Profil *
scarab
Já už web mám napsaný, tedy spíš úvodní stránku s odkazy nevedoucí nikam, ale musím uznat, že to vypadá pěkně. Za dva dny nebo zítra to sem hodim. Ještě dělám menší úpravy a překodovávám a validuji. Takže se nech překvapit.


Barvy jsou opravdu ve stylu "savana"
Diky, o to jsem se také snažila. Ty barvy jsem si vyhlédla na jedném webu, kde byly galerie barev a líbily se mi dvě varianty, tak jsem je splácla dohromady a vyšlo z toho tohle.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0